Chuliganai sumušė nepilnametį
KriminalaiChuliganai sumušė nepilnametį
2017 kovo 16, Ketvirtadienis 08:46

Chuliganai sumušė nepilnametį

Chuliganai sumušė nepilnametį

Utenos apskrities policijos komisariatą pasiekė pranešimas, kad Utenoje be jokios priežasties buvo sumuštas nepilnametis, kuris pateko į ligoninę.

Nukentėjusio uteniškio tėvas policijos pareigūnus informavo, kad antradienį, nuo 17.30 val. iki 19.40 val., Utenoje, netoli Dauniškio gimnazijos, be jokios priežasties keturi nepažįstami 20–30 metų amžiaus asmenys sudavė jo paaugliui sūnui nenustatytą kiekį smūgių į galvos sritį bei sulaužė akinius. Nukentėjusysis po medikų apžiūros paguldytas į Utenos ligoninę stebėjimui. Pirminiais duomenimis, nustatyti nubrozdinimai veido srityje, kaktos hematoma, nosies lūžis. Padaryta žala siekia 170 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Šiaudiniuose susimušė du kaimynai

  Tarpusavio konfliktus gyventojai dažniausiai sprendžia į vienas kitą paleisdami kumščius, peilius ar viską, kas pasitaiko po ranka. Praėjusį savaitgalį policijos pareigūnai užfiksavo fizinio smurto atvejus Daugailių ir Vyžuonų seniūnijose.

 • Policija prašo muštynių liudininkų pagalbos

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Veiklos skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Lapkričio 26-ą, apie 4.15 val., prie naktinio klubo „Laisvalaikis“, įsikūrusio Utenoje, Aušros g. 80, susimušė 19-os ir 29-erių metų amžiaus vaikinai. Muštynių dalyviai buvo išsirengę iki pusės.

 • Prie „Trobos“ įvyko skaudžios muštynės

  Praėjęs savaitgalis Utenoje buvo neramus: mieste įvyko dvejos muštynės. Kaip pranešė Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, prie baro „Troba" šeštadienio ir sekmadienio naktimis vyko muštynės, kurių metu nukentėjo 18 metų jaunuolis ir 25 metų vyras.

 • Vagišiai susigundė stiklinėmis taurėmis ir rankšluosčiu

  Rugsėjo 9 dieną apie 23 val. į Utenoje, Taikos gatvėje, gyvenančio jaunuolio butą pasibeldė nelaukti svečiai, nuo kurių nukentėjo pats šeimininkas.

 • Kviečiame atsiliepti asmenis, mačiusius incidentą Utenoje

  Šių metų liepos 15 dieną apie 4 val. šalia baro „Troba“, nežinomas jaunuolis sumušė kitą jaunuolį.

 • Policija prašo atsiliepti liudininkus, mačiusius muštynes

  Šių metų liepos 2 dieną apie 4 val. šalia naktinio klubo „Feniksas", esančio Aukštakalnio gatvėje, nežinomas vyriškis sumušė du jaunuolius.

 • 3,77 promilės alkoholio nesutrukdė sumušti jaunuolį

  Pirmadienį muštynės kilo Saldutiškio seniūnijoje – 49 metų neblaivus, įpūtęs 3,77 promiles alkoholio, vyriškis įsivėlė į konfliktą ir kumščiu sudavė 20-mečiui įsūniui į veidą. Sunkus girtumas, pasirodo, nebuvo kliūtis pakelti ranką – muštynių metu jaunuoliui sulaužytas žandikaulis, o įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

 • Linksmybės baigėsi kaltinimu darbuotojams sulaužius koją

  Uteniškis Dainius ilgai nepamirš daugiau nei prieš savaitę vyriškoje kompanijoje švęstos bičiulio gimimo dienos – atmintį dar mažiausiai šešias savaites gaivins atviras kojos lūžis. Po šventės kėglinėje ją pratęsti panoręs naktiniame klube vyras atsidūrė ligoninėje, o dėl aplamdytų šonkaulių, mėlynėmis nusėto pilvo, kaktoje iššokusio gumbo ir lūžusios kojos apkaltino klubo darbuotojus.

 • Užsibuvusį svečią mirtinai sumušę anykštėnai išgirdo nuosprendį

  Panevėžyje nuteisti du jauni anykštėnai, išgertuvių metu mirtinai sumušę pirmąkart pamatytą, jiems į tėvus tinkantį vyrą. Teismas atsižvelgė į valstybinį kaltinimą palaikiusios Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorės Jelenos Sabaliauskienės argumentus ir skyrė jiems didesnę, nei įstatymų numatytas vidurkis, bausmę.

 • Anūkas sumušė senelį

  Ketvirtadienio vakarą į policijos pareigūnus kreipėsi garbaus amžiaus vyriškis, kuris pranešė, kad nukentėjo nuo savo anūko.
  Apie 20.20 val. Taikos gatvėje neblaivus 24 metų anūkas pakėlė ranką prieš savo 72 metų senelį ir jį sumušė. Agresyviai nusiteikęs jaunuolis sulaikytas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:315
Vakar apsilankė:7287
Šią savaitę apsilankė:13618
Šį mėnesį apsilankė:75425
Viso (nuo 2015-02-16):14342585
Šiuo metu naršo:
57
2020-08-12
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!