Žinomų Anykščių rajono keramikų kieme – kraupi žmogžudystė
KriminalaiŽinomų Anykščių rajono keramikų kieme – kraupi žmogžudystė
2016 vasario 19, Penktadienis 11:33

Žinomų Anykščių rajono keramikų kieme – kraupi žmogžudystė

Žinomų Anykščių rajono keramikų kieme – kraupi žmogžudystė
 • 9 foto

Trečiadienio vakarą apie 17 val. 20 min. Kurklių seniūnijos Kališkų kaime rastas negyvo vyro su kirstinėmis žaizdomis kūnas. Kraupi nelaimė įvyko žinomų keramikų Dangiros Pyragaitės ir Andriaus Rozanovo namų kieme.

Kaip rašoma portale anyksta.lt, pirties priepirtyje rastas 1971 metais gimusio, Kurklių II-ajame kaime gyvenusio Sergej Kovaliov kūnas su kirstinėmis žaizdomis galvoje. Įtariamasis, 1971 metais gimęs A. Rozanovas, kuriam buvo nustatytas 1,7 prom. girtumas, policijos sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Sodyboje Kališkų kaime sutikta D. Pyragaitė pasakojo, kad tragišką vakarą ji buvusi Panevėžyje, nelaimės sukrėsta moteris skubėjo pas advokatus. Kartu su ja namuose sutikta A. Rozanovo motina Audronė Rozanovienė pasakojo, kad iš karto po nelaimės sulaukusi sūnaus skambučio, kas įvyko, jis susijaudinęs bandė padrikai pasakoti. A. Rozanovienė ir D. Pyragaitė kalbėjo, kad S. Kovaliov dažnai lankydavosi šiuose namuose, kartais tekdavę net primygtinai jį iš ten išprašyti, nes jis niekur neskubėdavo. Anot A. Rozanovienės, S. Kovaliov buvęs ir labai konfliktiškas žmogus. Kartą jai sušlavus kieme besimėtančias cigarečių nuorūkas, šis esą jai agresyviai kibęs į atlapus.
S. Kovaliov glaudėsi Kurklių II-ajame kaime buvusiame vaikų darželio pastate. Ši vieta labiau primena landynę, kurioje daug netvarkos, tačiau ten buvo elektra, savadarbė krosnis. Vyras gyveno kartu su šunimi. Buvusio darželio pastatą prižiūrintis kurklietis Aidas Bajariūnas sakė, kad S. Kovaliov nebuvęs konfliktiškas žmogus, net ir tuomet, kai būdavęs išgėręs. Jis bendraudavęs su vietos vaikais ir nieko jam blogo nepadaręs. Tiesa, su A. Rozanovu, kuris čia gan dažnai apsilankydavo, S. Kovaliov, anot A. Bajariūno, kartais konfliktuodavę.
Kurklių seniūnas Algimantas Jurkus pasakojo, kad seniūnijoje S. Kovaliov dirbo viešuosius darbus ir dėl to problemų su juo esą nekildavę. Už skirtus talonus jis buvo raginamas važiuoti į pirtį, tačiau jis tai daryti atsisakydavo ir tuos talonus atiduodavo kitiems.
A. Jurkus svarstė, kad nelaimė galėjo įvykti ir dėl to, kad vyrams priepirtyje išgėrus, konfliktas tarp jų galėjo kilti dėl to, kad kviečiamas praustis, S. Kovaliov tai daryti atsisakė.
Keramikė D. Pyragaitė yra buvusi Anykščių menų inkubatoriaus rezidentė. Nužudymu įtariamo A. Rozanovo keramikos darbų paroda šiuo metu eksponuojama Anykščiuose esančioje Gatvės galerijoje.

„Anykštos" inf., Jono Junevičiaus nuotr. („Anykšta")

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Anykščiuose lankytojus traukia stebuklingos kalėdaičių kepimo dirbtuvės

  Kiekvieną Advento dieną Anykščių senamiestyje, rašytojos Bronės Buivydaitės memorialiniame name muziejuje, smalsuoliams atskleidžiamas vienas Kalėdų stebuklas – čia kepami kalėdaičiai. Populiariausią šventinę A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus pažintinę programą per savaitę jau pamatė kone du šimtai šio muziejaus svečių.

 • Anykščiuose – etninės kultūros olimpiada

  Niūronių kaime, Anykščių r., esančiame Arklio muziejaus amatų centre jau antrus metus iš eilės vyko Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados I etapas. Šių metų olimpiadoje jėgas išbandė aštuoni mokiniai iš trijų Anykščių rajono ugdymo įstaigų. Olimpiados dalyviai atliko dvi užduotis: etnokultūros pažinimo testą ir kūrybinės raiškos pasirodymą.

 • Anykščiuose japonai pasodino sakurą

  Lapkričio 14 dieną Japonijos pramonės įmones vienijančios federacijos „Keidanren“ atstovai viešėjo Burbiškio dvare, Anykščių rajone. Aplankę Latviją ir keliaudami į Vilnių, japonai trumpam sustojo Anykščių krašte, kur jiems buvo surengtas specialus priėmimas. Japonijos ambasados Lietuvoje kvietimu susitikime dalyvavo Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius.

 • Anykščiai taps Kalėdų rezidencija: žada įspūdingą programą

  Gruodžio 7 dieną 17 val. Anykščiai kviečia į nepakartojamą Kalėdų rezidencijos atidarymą. Šiais metais miestelėnus bei svečius nustebinsime išskirtiniu sumanymu – Kalėdų egle ant vandens. Tviskanti eglė ant Šventosios upės, kalėdinio miestelio šventinis šurmulys, ryškūs pramoginiai ir edukaciniai renginiai, meninės vaizdo projekcijos – tai nepamirštama Kalėdų šventė kiekvienam. Greta įspūdingos Kalėdų eglės scenoje šventinę nuotaiką dovanos viena ryškiausių Lietuvos atlikėjų Justė Arlauskaitė-Jazzu. Atidarymo linksmybes patirs ir patys mažiausieji – vaikų teatriukas žada žaismingų šokių ir dainų.

 • Išskirtinė medicinos paroda jau pasiekė Anykščius

  Ypatingų archyvinių nuotraukų paroda „Medicinos pagalbos fragmentai Lietuvoje“, Vasario 16-osios proga Valstybinės ligonių kasos (VLK) ir Lietuvos centrinio valstybės archyvo (LCVA) padovanota visuomenei virtualiai, šiais metais atkeliavo ir į Panevėžio teritorinės ligonių kasos (Panevėžio TLK) veiklos zoną. Pasižiūrėti, kaip prieš 100 metų atrodė Lietuvos medikai ir pacientai, nuo sausio 9 dienos turi galimybę Anykščių rajono savivaldybės ligoninės personalas, įstaigos pacientai ir lankytojai.

 • Nauja laisvalaikio erdvė anykštėnams primins apie prosenelių palikimą

  Anykščiuose duris atvėrusi neformali susitikimų bei užsiėmimų erdvė, laisvalaikiui ir edukacinei veiklai jau buria įvairaus amžiaus miestiečius. Anykščių „Naujų vėjų" bendruomenės projektas „Gyvenimo ratas“ pavasarį laimėjo „Maximos“ iniciatyvų konkursą „Mes – bendruomenė“ ir gavo 8 tūkst. eurų finansavimą.

 • „Palikta kava“ Anykščiuose skirta vaikams

  Daug dėmesio sulaukęs ir abejingų nepaliekantis projektas „Palikta kava“ Anykščiuose esančiuose kavos namuose lapkričio 15-ą vyko jau trečiąjį kartą. Tai socialinė akcija, kurios metu perkant vieną kavos puodelį, kitas dovanojamas jo neišgalinčiam įsigyti žmogui. Iš užsienio atkeliavusi tradicija prigijo ir šios iniciatyvos Anykščiuose pradininkams „Coffee hill Anykščiai“. Šįkart, vietoj kavos, buvo vaišinama kakava ir pieno kokteiliais. O renginio svečiais tapo vaikų globos namų auklėtiniai.

 • Kabančio tilto renovacija baigta

  Mikierių tiltas (Anykščių r.) – tai pėsčiųjų tiltas per Šventosios upę, jungiantis Mikierius ir Inkūnus. Viename krante – prie Šimonių girios įsikūrusi miškų ūkio gyvenvietė, girininkija, mokykla, medicinos punktas, kitame – Inkūnų bažnyčia, kapinaitės.

 • Į Anykščius kviečia Obuolinės

  Rugsėjo 22 dieną obuoliais kvepiančiuose Anykščiuose visą dieną ir visą vėlyvą vakarą šurmuliuos mugė, muziejai, miestas ir turizmo erdvės net ir sutemus vilios užsukti ir pasibūti.

 • Dėl gausaus obuolių derliaus Anykščiuose nusidriekė eilės

  Sezonui įsibėgėjus Lietuvos sodininkai obuolių derlių suskubo vežti į supirkimo punktus. Beveik 20 vilkikų eilė su lietuviškais obuoliais nusidriekė Anykščiuose, „Anykščių vyno“ gamykloje. Sodininkams, kurie šiuo metu eilės pabaigoje, laukti, kad priduotų obuolius, gali tekti ir parą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:13113
Vakar apsilankė:15582
Šią savaitę apsilankė:53339
Šį mėnesį apsilankė:121549
Viso (nuo 2015-02-16):13195714
Šiuo metu naršo:
157
2020-04-09
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!