Šiaudiniuose susimušė du kaimynai
KriminalaiŠiaudiniuose susimušė du kaimynai
2020 sausio 13, Pirmadienis 11:09

Šiaudiniuose susimušė du kaimynai

Šiaudiniuose susimušė du kaimynai

Tarpusavio konfliktus gyventojai dažniausiai sprendžia į vienas kitą paleisdami kumščius, peilius ar viską, kas pasitaiko po ranka. Praėjusį savaitgalį policijos pareigūnai užfiksavo fizinio smurto atvejus Daugailių ir Vyžuonų seniūnijose.

Sausio 10 dieną, apie 18 val., Daugailių seniūnijoje, Zastrono kaime, kilo konfliktas, kurio metu jaunas vyras (gimęs 1994 m.) peiliu į pilvą dūrė savo tėvui, gimusiam 1953 metais. Nukentėjęs vyras paguldytas į Utenos ligoninę, o sulaikytasis patalpintas į areštinę.

Šeštadienį susimušė du Šiaudinių kaimo gyventojai: konfliktas kilo tarp dviejų kaimynų, gyvenančių Mokyklos gatvėje. Vyras kreipėsi į policijos pareigūnus pranešdamas, kad jį mušė kaimynė, o ši neliko jam skolinga: moteris tvirtino, kad ją taip pat sumušė šis kaimynas.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Policija prašo muštynių liudininkų pagalbos

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Veiklos skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Lapkričio 26-ą, apie 4.15 val., prie naktinio klubo „Laisvalaikis“, įsikūrusio Utenoje, Aušros g. 80, susimušė 19-os ir 29-erių metų amžiaus vaikinai. Muštynių dalyviai buvo išsirengę iki pusės.

 • Chuliganai sumušė nepilnametį

  Utenos apskrities policijos komisariatą pasiekė pranešimas, kad Utenoje be jokios priežasties buvo sumuštas nepilnametis, kuris pateko į ligoninę.

 • Prie „Trobos“ įvyko skaudžios muštynės

  Praėjęs savaitgalis Utenoje buvo neramus: mieste įvyko dvejos muštynės. Kaip pranešė Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, prie baro „Troba" šeštadienio ir sekmadienio naktimis vyko muštynės, kurių metu nukentėjo 18 metų jaunuolis ir 25 metų vyras.

 • Vagišiai susigundė stiklinėmis taurėmis ir rankšluosčiu

  Rugsėjo 9 dieną apie 23 val. į Utenoje, Taikos gatvėje, gyvenančio jaunuolio butą pasibeldė nelaukti svečiai, nuo kurių nukentėjo pats šeimininkas.

 • Kviečiame atsiliepti asmenis, mačiusius incidentą Utenoje

  Šių metų liepos 15 dieną apie 4 val. šalia baro „Troba“, nežinomas jaunuolis sumušė kitą jaunuolį.

 • Policija prašo atsiliepti liudininkus, mačiusius muštynes

  Šių metų liepos 2 dieną apie 4 val. šalia naktinio klubo „Feniksas", esančio Aukštakalnio gatvėje, nežinomas vyriškis sumušė du jaunuolius.

 • 3,77 promilės alkoholio nesutrukdė sumušti jaunuolį

  Pirmadienį muštynės kilo Saldutiškio seniūnijoje – 49 metų neblaivus, įpūtęs 3,77 promiles alkoholio, vyriškis įsivėlė į konfliktą ir kumščiu sudavė 20-mečiui įsūniui į veidą. Sunkus girtumas, pasirodo, nebuvo kliūtis pakelti ranką – muštynių metu jaunuoliui sulaužytas žandikaulis, o įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

 • Linksmybės baigėsi kaltinimu darbuotojams sulaužius koją

  Uteniškis Dainius ilgai nepamirš daugiau nei prieš savaitę vyriškoje kompanijoje švęstos bičiulio gimimo dienos – atmintį dar mažiausiai šešias savaites gaivins atviras kojos lūžis. Po šventės kėglinėje ją pratęsti panoręs naktiniame klube vyras atsidūrė ligoninėje, o dėl aplamdytų šonkaulių, mėlynėmis nusėto pilvo, kaktoje iššokusio gumbo ir lūžusios kojos apkaltino klubo darbuotojus.

 • Užsibuvusį svečią mirtinai sumušę anykštėnai išgirdo nuosprendį

  Panevėžyje nuteisti du jauni anykštėnai, išgertuvių metu mirtinai sumušę pirmąkart pamatytą, jiems į tėvus tinkantį vyrą. Teismas atsižvelgė į valstybinį kaltinimą palaikiusios Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorės Jelenos Sabaliauskienės argumentus ir skyrė jiems didesnę, nei įstatymų numatytas vidurkis, bausmę.

 • Anūkas sumušė senelį

  Ketvirtadienio vakarą į policijos pareigūnus kreipėsi garbaus amžiaus vyriškis, kuris pranešė, kad nukentėjo nuo savo anūko.
  Apie 20.20 val. Taikos gatvėje neblaivus 24 metų anūkas pakėlė ranką prieš savo 72 metų senelį ir jį sumušė. Agresyviai nusiteikęs jaunuolis sulaikytas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1311
Vakar apsilankė:9798
Šią savaitę apsilankė:47784
Šį mėnesį apsilankė:80501
Viso (nuo 2015-02-16):14104493
Šiuo metu naršo:
108
2020-07-12
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!