Neblaivios moters kelionė nusipirkti svaigalų baigėsi gyventojo kieme
KriminalaiNeblaivios moters kelionė nusipirkti svaigalų baigėsi gyventojo kieme
2019 lapkričio 11, Pirmadienis 14:58

Neblaivios moters kelionė nusipirkti svaigalų baigėsi gyventojo kieme

Neblaivios moters kelionė nusipirkti svaigalų baigėsi gyventojo kieme
 • 5 foto

Sekmadienio popietę neblaivi Ąžuolijos (Utena) gyventojams gerai žinoma moteris vairuodama automobilį sankryžoje nepraleido pagrindine gatve važiavusios transporto priemonės – abi mašinos susidūrė ir nuo smūgio atsidūrė gyvenamojo namo kieme.

Vienas avarijos liudininkas, gyvenantis minėto mikrorajono Algirdo gatvėje, pasakojo, kad sekmadienio popietę išgirdo baisų trenksmą. Vyras iškart suprato, kad netoliese nutiko nelaimė. Jis išbėgo į gatvę ir pamatė, jog Algirdo ir Vasaros gatvių sankryžoje įvyko avarija. „Vasaros gatve važiavo juodas automobilis „Volkswagen Passat", kuris kirto Algirdo gatvę. Šia gatve važiavo kitas žalios spalvos „Volkswagen" markės automobilis. Po smūgio transporto priemonės įskrido į namo kiemą. Moteris, kuri buvo neblaivi, po avarijos išėjo į savo namus, po kurio laiko vėl atėjo ir atsinešė saulėgrąžų. Mano žiniomis, nekaltai nukentėję keleiviai išvežti į gydymo įstaigą, jiems buvo uždėti kaklo įtvarai", – pasakojo avarijos liudininkas. Vyras tikino savo akimis matęs, kad moteris buvo neblaivi – pūtė į alkoholio matuoklį ir jai buvo nustatytas daugiau nei vienos promilės neblaivumas. Kiti liudininkai matė, kaip ši moteris važiavo į netoli jos namų esančią „Žibutės" parduotuvę pirkti alaus. Algirdo ir Vasaros gatvių gyventojai džiaugėsi, kad šis eismo įvykis baigėsi laimingai. Anot jų, pasekmės galėjo būti kur kas skaudesnės. Buvo ir tokių, kurie matė moterį vakare vėl sėdant prie automobilio vairo ir kažkur išskubant.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų teigimu, šios avarijos kaltininkė „įpūtė" iki 1,5 prom. alkoholio. Juodos spalvos automobilis, kurį vairavo neblaivi vairuotoja, iškart po eismo įvykio išgabentas.
Lapkričio 10-os popietę feisbuko grupės „Pagalba vairuotojams Utenoje" nariai ėmė dalytis šios avarijos nuotraukomis bei informacija. Užvirė karštos diskusijos, viešojoje erdvėje kilo audra. „Jei kam įdomu, tai avariją sukėlė žinoma Klebonžemio moteris su nemenku noru išgerti. Avariją padarė ne su savo automobiliu ir su 1,5 prom. ant skaitliuko. Padariusi avariją išėjo su daiktais namo, pasiėmė sėmkių ir grįžo", – rašė vienas internautas. Pasipylė kaltinimų lavina, netrukus internautai susipyko, o vienas komentatorius negailėjo ir necenzūrinių žodžių, kuriais drabstė kitus pasisakiusius uteniškius.

Dėkojame portalo udiena.lt skaitytojams, atsiuntusiems nuotraukų ir suteikusiems informaciją.

Laikraščio „Utenos diena" inf., avarijos liudininko nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Savaitgalis Utenos rajone pažymėtas trijų jaunuolių žūtimi

  Šeštadienį, po 10 valandos, Utenos rajone, kelyje nuo Saldutiškio link Kirdeikių, už Ripaičių kaimo (Saldutiškio sen.), iki Kirdeikių likus vos puskilometriui, lengvasis automobilis „Opel Vectra" vingiuotame asfaltuotame kelyje nulėkė į kelkraštį ir, atsitrenkęs į šalikelėje sudėtus aukštos įtampos stulpus, virto.

 • Studentė bus teisiama dėl mažametės mirtimi pasibaigusios avarijos netoli Molėtų

  Utenos apylinkės prokuratūros prokuroras Gintaras Čekuolis baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 22 metų vilnietė studentė L. P. kaltinama sukėlusi avariją, per kurią žuvo mažametė mergaitė.

 • Avarija žvyrkelyje: automobilis trenkėsi į medį

  Jau tampa keista tradicija, kad kone kiekvieną penktadienį mūsų rajono keliuose įvyksta eismo nelaimių. Šį penktadienį, apie 11 val., avarija įvyko kelio Pakalniai–Leliūnai antrajame kilometre. Vyriškis, vairavęs „Subaru“ automobilį, atsitrenkė į pakelės medį.

 • Avarija – be skaudžių pasekmių

  Pirmadienį prieš pat pietus Kupiškio ir J. Basanavičiaus gatvių sankryžoje eismo įvykio metu buvo sudaužyti automobiliai.

 • Vienas nepastebėjo, kitas lėkė lyg akis išdegęs

  Ketvirtadienį, apie pietus, kelyje Kupiškis–Utena ties Viešos upeliu į kairę sukęs automobilis „Audi 100“ nepraleido priešais jį važiavusio „Volkswagen Touareg“. Pastarosios transporto priemonės vairuotojas, stengdamasis išvengti susidūrimo, metėsi į griovį, nuskynė pakelės kaštoną ir keletą kartų vertėsi.

 • Kelionė nesibaigė atsitrenkus į medį: prie vairo sėdo girtas keleivis

  Per šv. Kalėdas Utenoje įvyko detektyvo istorijos vertas įvykis. Maironio gatvėje neblaivus vairuotojas su automobiliu mieste rėžėsi į medį, o nelaimės ištiktam draugui pagalbos ranką ištiesė kitas neblaivus jo keleivis, nusprendęs kelionę tęsti toliau.

 • Slidus kelias tapo spąstais jaunai vairuotojai

  Pirmadienio rytą skaudi avarija įvyko Utenos rajone, netoli Daugailių miestelio. Nepasirinkus saugaus greičio jaunos moters vairuojamas automobilis BMW įvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su mikroautobusu.

 • Po pirmojo rudens snygio – avarija

  Vėlų antradienio vakarą (spalio 29 dieną) Utenos rajone prasidėjęs snygis magistraliniame kelyje Utena–Zarasai ties Daugailiais pridarė nemalonumų vairuotojams. Sniego danga rytinėje rajono dalyje siekė beveik 5 centimetrus, todėl vairuotojai, kurie dar nepasikeitė vasarinių padangų, patyrė keblumų.

 • Utenoje į avariją pateko elektromobilis

  Pirmadienį, spalio 28 dieną, apie 12 val. 30 min., Utenoje, pavojingoje sankryžoje elektromobiliu Tauragnų gatve nuo turgaus važiavusi uteniškė nepraleido pagrindine S. Dariaus ir S. Girėno gatve BMW vairavusios uteniškės, kuri vežėsi ir dukrą.

 • Paaiškėjo, kas laukia uteniškiams nerimą keliančios sankryžos

  Kupiškio ir Aukštakalnio gatvių sankryžą uteniškiai pastaruoju metu vadina viena pavojingiausių. Miestelėnai viešojoje erdvėje piktinasi, kad prieš atidarant šalia kelio Kupiškis–Utena išdygusį didžiulį prekybos centrą „Norfa“ nebuvo pasirūpinta eismo dalyvių saugumu – neatlikta sankryžos rekonstrukcija. Portalui udiena.lt informavus apie pirmą rugpjūčio mėnesio penktadienį čia įvykusį eismo įvykį feisbuke pasipylė komentarai. Vieni gyventojai svarstė, kiek dar nelaimių turi nutikti, kad čia atsirastų žiedas, antri rašė, jog „ten reikėtų šviesoforo“, trečių nuomone, „visos sankryžos pavojingos, kai nežinai taisyklių ar nori būti gudresnis už kitus“. „Utenos diena“ išsiaiškino, kokios permainos laukia bene labiausiai uteniškių kritikuojamos sankryžos.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3933
Vakar apsilankė:11826
Šią savaitę apsilankė:27937
Šį mėnesį apsilankė:116348
Viso (nuo 2015-02-16):14140340
Šiuo metu naršo:
142
2020-07-15
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!