Vasaros savaitgalį Zarasuose vainikuos du renginiai
Krašto žiniosVasaros savaitgalį Zarasuose vainikuos du renginiai
2016 rugpjūčio 25, Ketvirtadienis 13:39

Vasaros savaitgalį Zarasuose vainikuos du renginiai

Vasaros savaitgalį Zarasuose vainikuos du renginiai

Zarasai – renginių miestas ir vasaros festivalių sostinė, vandens pramogų, sporto ir švenčių traukos vieta, kurią kasmet aplanko tūkstančiai lankytojų.
Šiais metais vasaros sezono renginius paskutinįjį vasaros savaitgalį Zarasų krašte vainikuoja du įspūdingi renginiai - F2 klasės motorlaivių ant vandens Pasaulio čempionato penktasis varžybų etapas Zaraso ežere ir savitos muzikos ir šiuolaikinės baltų kultūros festivalis „Mėnuo Juodaragis" Duburio ežero saloje.

Motorlaivių pasaulio čempionato etapas vyksta pirmą kartą Lietuvoje, o „Mėnuo Juodaragis" – pirmą kartą iš Didžiosios Zaraso ežero salos persikėlė į sodrios miško žalumos supamą Duburio ežero salą, Zarasų rajone, netoli Antazavės.
Zarasuose, motorlaivių ant vandens Pasaulio čempionate varžysis apie 20 komandų iš viso pasaulio. Šeštadienį, rugpjūčio 27 dieną, vyks treniruotės, kvalifikacinės varžybos ir žiūrovų itin mėgstamos maksimalaus greičio bei sprinto rungtys. Sekmadienį tęsis gliserių klasės Europos čempionato etapo plaukimai, o visą renginį vainikuos pagrindinės formulių F2 varžybos. Varžybose Lietuvai atstovaus Edgaras Riabko.
Šeštadienio vakarą galima bus stebėti ultralengvųjų orlaivių pilotų federacijos ir aeroklubo „Orlėkis" rengiamus parodomuosius slalomo skrydžius motorizuotais parasparniais virš Zaraso ežero.
Duburio ežero saloje tris dienas ir naktis lankytojus džiugins Lietuvos ir užsienio kolektyvų koncertai ir nepaprastai gausi kultūrinė šventės programa. Greta muzikinių koncertų savo gebėjimus rodys geriausi senųjų amatų meistrai, vyks edukacinės paskaitos, baltiškų tradicijų apeigos, kino peržiūros, ekomeno parodos, pažintiniai žygiai, sporto turnyrai, teatro vaidinimai, vakaronės, užsiėmimai vaikams ir įvairios pramogos – čia smagios veiklos sau ras ir didelis, ir mažas. Tai vienas seniausių ir įspūdingiausių vasaros renginių Lietuvoje, šiemet rengiamas jau 19-ą kartą.

Zarasų r. savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Iš zarasiškės išviliojo apvalią pinigų sumą

  Sukčiai nemiega ir toliau rezga pinkles visais įmanomais būdais stengdamiesi išvilioti pinigus iš šalies gyventojų.

 • MOTORBIKE – profesionalus keturračių servisas ir parduotuvė

  Utenoje jau beveik dešimt metų veikia motociklų ir keturračių remonto paslaugas teikianti įmonė UAB „Motorbike“, dar užsiimanti keturračių prekyba. Apie šio verslo subtilybes, uteniškių mėgstamas transporto priemones kalbėjomės su bendrovės direktoriumi Egidijumi Jancevičiumi.

 • Zarasiškis bus teisiamas dėl moters nužudymo ir jos namo padegimo

  Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui perduota nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje 60-metis Zarasų rajono gyventojas kaltinamas bendraamžės moters nužudymu ir didelės vertės turto sunaikinimu.

 • LIONS klubo labdara atkeliavo į Zarasus

  Panevėžio LIONS klubas perdavė Zarasų rajono socialinių paslaugų centrui iš Švedijos atgabentą neįgaliųjų kompensacinės technikos labdaros siuntą. Šią labdarą surinko Kalmaro (Švedija) LIONS klubas. Joje – 86 vienetai neįgaliųjų vėžimėlių, 25 tualetinės kėdės ir 19 vaikštynių.

 • Kaimyną nužudžiusiam zarasiškiui – nuosprendis

  Panevėžyje nuosprendį išgirdo 44 metų Zarasų gyventojas O. P. Teismas jį pripažino kaltu dėl kaimynystėje gyvenusio trejais metais jaunesnio vyro nužudymo. Lemtingas buvo vienintelis dūris peiliu.

 • Zarasiškiai bus teisiami dėl kruvinos egzekucijos autobusų stotelėje

  Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Vaida Baranauskienė baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė žmogžudystės baudžiamąją bylą. Nužudymu iš chuliganiškų paskatų šioje byloje kaltinami trys Zarasų rajono gyventojai, kurių tik vienas yra sulaukęs pilnametystės.

 • Teismui perduota byla dėl zarasiškės tarnautojos kyšininkavimo

  Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Utenos apylinkės teismo Zarasų rūmams perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai kyšininkavimu pareikšti buvusiai Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Zarasų skyriaus vyresniajai specialistei G. P.

 • Zarasų gimnazijoje vis dar neskubama pasirašyti atnaujintų sutarčių su mokytojais

  Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje iki šiol nepavyksta suderinti darbo apmokėjimo sistemos su darbuotojams atstovaujančia A. Navicko vadovaujama profesine sąjunga, nepasirašytos atnaujintos ir sutartys su mokytojais, nesuderinta darbo apmokėjimo sistema, nors jau baigia įpusėti antras mokslo metų mėnuo ir mokytojai jau yra gavę atlyginimus už rugsėjį. Tai paaiškėjo mokykloje apsilankius etatinio koordinavimo grupei.

 • Zarasų rajone rastas nuskendęs vyras

  Zarasų rajone, Luodžio ežere, aptiktas vyro kūnas, įtariama, kad jis nuskendo.

 • Zarasų seniūnijoje – Antrojo pasaulinio karo aidas

  Zarasų krašte abiejų dvidešimtojo amžiaus karų palikimas – rajono teritorija liko gausiai užteršta objektais, keliančiais grėsmę, taip pat ir sprogmenimis. Kasmet rajone surandama ir neutralizuojama nemažai sprogmenų, jie dažnai kelia pavojų žmonėms.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:9043
Vakar apsilankė:8718
Šią savaitę apsilankė:9043
Šį mėnesį apsilankė:287817
Viso (nuo 2015-02-16):13734883
Šiuo metu naršo:
103
2020-05-25
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!