Visagine – svečiai iš Kinijos žaliosios arbatos sostinės
Krašto žiniosVisagine – svečiai iš Kinijos žaliosios arbatos sostinės
2016 liepos 19, Antradienis 08:44

Visagine – svečiai iš Kinijos žaliosios arbatos sostinės

Visagine – svečiai iš Kinijos žaliosios arbatos sostinės

Visagino savivaldybėje apsilankė neeiliniai svečiai – Kinijos Liaudies Respublikos delegacija iš Kinijos žaliosios arbatos sostinės – Hangdžou. Delegacijos nariai atstovauja Kinijos arbatos miesto asociacijai.

 

Garbingi svečiai pirmiausiai atvyko į savivaldybę. Svečius pasitiko Visagino savivaldybės vadovai – merė Dalia Štraupaitė, mero pavaduotoja Tamara Gaivoronskaja, administracijos direktorius Sergejus Mickevičius ir direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šiupšinskas.
Sveikindama svečius savivaldybės merė Dalia Štraupaitė sakė: „Jūsų vizitas yra didelė garbė Visaginui. Tikiuosi, kad po jo stiprės ir plėsis mūsų bendradarbiavimas su Kinijos Liaudies Respublika. Atvažiuokite pas mus gyventi ir mūsų bendruomenė praturtės dar viena tautybe." Merė palinkėjo gerų įspūdžių viešnagės Visagine metu. Delegacijos atstovai domėjosi verslo galimybėmis Visagino savivaldybėje, todėl direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šiupšinskas papasakojo apie Visaginą, verslo aplinką ir investavimo galimybes. Šilto ir draugiško bendravimo metu buvo pasirašytas „Arbatos draugystės" sertifikatas tarp dviejų miestų – Visagino ir Hangdžou. Po vizito savivaldybėje delegacijos nariai išvyko į Ignalinos atominės elektrinės informacijos centrą. Svečiai taip pat apsilankė Visagino kultūros centre, kur susitiko su tautiniais kolektyvais, atsigėrė rusiškos arbatos, užvirintos virtuve pagal senovines arbatos virimo tradicijas.
Kitą dieną visaginiečiai turėjo galimybę susipažinti su kinų kultūra. Kinijos delegacijos nariai pristatė visaginiečiams savo šalies kultūrą, pademonstravo arbatos ceremoniją ir Tai Či sveikatingumo mankštą. Renginio pabaigoje žiūrovų laukė grupės „Sepa & Asorti" koncertas.

Visagino savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Pasitinkant šventes – padėka Visagino geriausiems

  Gruodžio 15 dieną Visagine vyko tradicinis renginys „Mano miestas – Visaginas“. Jau devintą kartą rengiamuose apdovanojimuose Visagino bendruomenė padėkojo ir pagerbė savo geriausiuosius. Šiais metais nominantus aktyviai siūlė patys visaginiečiai, o vėliau specialiai sudaryta komisija atrinko nugalėtojus.

 • Koncertas sukvietė bardų gerbėjus

  Praėjusį penktadienį Visagino ežero paplūdimio teritorijoje dainuojamosios poezijos gerbėjai mėgavosi bardų koncertu „Smalvo vakarai“. Koncertą sveikinimo žodžiais pradėjo renginio globėja Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė, kuri padėkojo įžymiems bardams už tai, kad jie atvyko į Visaginą ir padovanojo tokį gražų koncertą. Kiekvienas koncerto dalyvis buvo apdovanotas merės padėkos raštu ir atminimo dovana.

 • Smagios įkurtuvės grupinio gyvenimo namuose

  Liepos 10 dieną įkurtuves šventė grupinio gyvenimo namų Visagine gyventojai. Į naujus namus jie įsikėlė jau gegužės pradžioje, tačiau prieš sutikdami svečius norėjo apsiprasti ir tinkamai pasiruošti.

 • Visagine lankėsi Ministras Pirmininkas S. Skvernelis

  Kovo 30 dieną Visagine lankėsi Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Čia jis susitiko su vietos verslininkais, savivaldybės atstovais ir biudžetinių įstaigų vadovais bei atsakė į visaginiečiams aktualiausius klausimus, o taip pat lankėsi Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre ir UAB „Visagino linija“.

 • Brandus tautinių šokių kolektyvo jubiliejus

  Kovo 31 dieną Visagino kultūros centro „Draugystės“ salė nusidažė margaspalvių tautinių drabužių raštais – čia įvyko Visagino kultūros centro tautinių šokių kolektyvo „Rodničiok“ 30-ties metų jubiliejaus šventė. Pasveikinti kolektyvo vadovės ir jo narių, kurie yra neatsiejama Visagino kultūros dalis, šios gražios sukakties proga ir pasimėgauti smagiais tautiniais šokiais susirinko pilna salė svečių ir ilgamečių kolektyvo gerbėjų.

 • Visaginas linksmai ir išradingai šventė Lietuvos gimtadienį

  Vasario 14–16 dienomis Visagine vyko gausybė renginių, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Į šventinį šurmulį įsijungė visi – nuo didelių iki mažų. Miesto mokyklų ir neformaliojo ugdymo įstaigų bendruomenės surengė nuoširdžius, trispalvės spalvomis šviečiančius, šokiais ir dainomis skambančius Lietuvos 100-ojo gimtadienio renginius.

 • Visagine lankėsi ministras L. Kukuraitis

  Spalio 20 dieną Visagine su vizitu apsilankė Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis su savo komanda, Seimo narys Tomas Tomilinas (Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotojas) bei Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovė Žydronė Žukauskaitė–Kasparienė.

 • Visagine – verslininkų delegacija

  Rugsėjo 18 dieną Visagino savivaldybės salėje įvyko Čeliabinsko srities (Rusija) verslininkų delegacijos susitikimas su Visagino savivaldybės vadovais, tarybos nariais ir Visagino savivaldybėje veikiančių verslo įmonių atstovais.

 • Visagine – aistringas savaitgalis

  Liepos 8 dieną Visagino ežero paplūdimyje visą dieną šurmuliavo trečiasis, jau tapęs tradiciniu, Drakonų valčių festivalis. Jo tikslas – plėtoti bei populiarinti drakonų valčių irklavimo judėjimą Visagine bei Lietuvoje, propaguoti sveiką gyvenimo būdą bei skatinti įsitraukti į drakonų valčių irklavimą kuo daugiau žmonių, nepriklausomai nuo jų amžiaus, sportinio pasirengimo ar veiklos.

 • Visagine lankėsi ambasadorius A. Korolis

  Gegužės 10 dieną Visagine viešėjo Baltarusijos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Korolis. Jis apsilankė Visagino savivaldybės administracijoje ir susitiko su Visagino savivaldybės mere Dalia Štraupaite.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5299
Vakar apsilankė:7642
Šią savaitę apsilankė:27537
Šį mėnesį apsilankė:148004
Viso (nuo 2015-02-16):11365851
Šiuo metu naršo:
90
2019-10-17
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!