Prigaudytų vėžių valgyti nereikės
Krašto žiniosPrigaudytų vėžių valgyti nereikės
2015 birželio 30, Antradienis 09:20

Prigaudytų vėžių valgyti nereikės

Prigaudytų vėžių valgyti nereikės

Birželio 28 dieną Utenos Regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnus pasiekė informacija, kad Zarasų rajone esančiame Vencavo ežere naudojant akvalangus būrelis žmonių nardo ir renka vėžius. Skubiai nuvykę prie minėto ežero aplinkosaugininkai ėmėsi pažeidėjų paieškos. Pareigūnams įtarimą sukėlė keliais automobiliais atvykusi kompanija.

Prie kranto stovėjo keli asmenys ir žiūrėjo į ežerą, lyg kažko laukė. Atidžiai stebėdami ežerą aplinkosaugininkai vandens paviršiuje pastebėjo ir kylančius iškvėpto oro burbulus. Po kiek laiko netoli kranto išniro ir vienas vėžių gaudytojas su akvalangu. Prie jo nedelsdamas atbrido kitas ant kranto stovėjęs asmuo. Naras perdavė jam metalinį sietelį, kuriame buvo vėžiai. Paėmęs laimikį pastarasis nubrido link kranto ir vėžius paslėpė po į vandenį nusvirusiais medžiais. Visos šios pažeidimo aplinkybės buvo fiksuojamos vaizdo įrašu. Po kelių minučių GGAI pareigūnai jau buvo prie minėtos kompanijos, atvykusios iš Panevėžio. Aiškinantis pažeidimo padarymo aplinkybes nustatyta, kad draudžiamu laiku ir draudžiamu būdu vėžius rinko panevėžietis T. B., kuris naudojosi akvalangu. Tokiu būdu jis buvo sugavo 39 plačiažnyplius vėžius. Už tokią neteisėtą žvejybą jam surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas, paimta visa nardymo įranga.

Utenos RAAD inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Iš zarasiškės išviliojo apvalią pinigų sumą

  Sukčiai nemiega ir toliau rezga pinkles visais įmanomais būdais stengdamiesi išvilioti pinigus iš šalies gyventojų.

 • Zarasiškis bus teisiamas dėl moters nužudymo ir jos namo padegimo

  Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui perduota nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje 60-metis Zarasų rajono gyventojas kaltinamas bendraamžės moters nužudymu ir didelės vertės turto sunaikinimu.

 • Plačiažnypliai vėžiai gali išnykti

  Rūpindamasi nykstančių plačiažnyplių vėžių išlikimu, Aplinkos ministerija iš Aplinkos apsaugos rėmimo programos skyrė lėšų jų populiacijos būklei šalyje ištirti ir mokslinėms rekomendacijoms, kaip šią populiaciją išsaugoti, atkurti ir gausinti jos išteklius, parengti.

 • LIONS klubo labdara atkeliavo į Zarasus

  Panevėžio LIONS klubas perdavė Zarasų rajono socialinių paslaugų centrui iš Švedijos atgabentą neįgaliųjų kompensacinės technikos labdaros siuntą. Šią labdarą surinko Kalmaro (Švedija) LIONS klubas. Joje – 86 vienetai neįgaliųjų vėžimėlių, 25 tualetinės kėdės ir 19 vaikštynių.

 • Kaimyną nužudžiusiam zarasiškiui – nuosprendis

  Panevėžyje nuosprendį išgirdo 44 metų Zarasų gyventojas O. P. Teismas jį pripažino kaltu dėl kaimynystėje gyvenusio trejais metais jaunesnio vyro nužudymo. Lemtingas buvo vienintelis dūris peiliu.

 • Zarasiškiai bus teisiami dėl kruvinos egzekucijos autobusų stotelėje

  Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Vaida Baranauskienė baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė žmogžudystės baudžiamąją bylą. Nužudymu iš chuliganiškų paskatų šioje byloje kaltinami trys Zarasų rajono gyventojai, kurių tik vienas yra sulaukęs pilnametystės.

 • Teismui perduota byla dėl zarasiškės tarnautojos kyšininkavimo

  Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Utenos apylinkės teismo Zarasų rūmams perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai kyšininkavimu pareikšti buvusiai Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Zarasų skyriaus vyresniajai specialistei G. P.

 • Zarasų gimnazijoje vis dar neskubama pasirašyti atnaujintų sutarčių su mokytojais

  Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje iki šiol nepavyksta suderinti darbo apmokėjimo sistemos su darbuotojams atstovaujančia A. Navicko vadovaujama profesine sąjunga, nepasirašytos atnaujintos ir sutartys su mokytojais, nesuderinta darbo apmokėjimo sistema, nors jau baigia įpusėti antras mokslo metų mėnuo ir mokytojai jau yra gavę atlyginimus už rugsėjį. Tai paaiškėjo mokykloje apsilankius etatinio koordinavimo grupei.

 • Zarasų rajone rastas nuskendęs vyras

  Zarasų rajone, Luodžio ežere, aptiktas vyro kūnas, įtariama, kad jis nuskendo.

 • Zarasų seniūnijoje – Antrojo pasaulinio karo aidas

  Zarasų krašte abiejų dvidešimtojo amžiaus karų palikimas – rajono teritorija liko gausiai užteršta objektais, keliančiais grėsmę, taip pat ir sprogmenimis. Kasmet rajone surandama ir neutralizuojama nemažai sprogmenų, jie dažnai kelia pavojų žmonėms.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4484
Vakar apsilankė:8976
Šią savaitę apsilankė:22341
Šį mėnesį apsilankė:170749
Viso (nuo 2015-02-16):12522183
Šiuo metu naršo:
123
2020-02-19
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!