Mūsų apskrityje vyks karinės pratybos
Krašto žiniosMūsų apskrityje vyks karinės pratybos
2019 spalio 21, Pirmadienis 11:03

Mūsų apskrityje vyks karinės pratybos

Mūsų apskrityje vyks karinės pratybos

Krašto apsaugos savanorių pajėgos (KASP) Vyčio apygardos 5-oji rinktinė informuoja, kad spalio 21–25 dienomis Panevėžio, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Utenos, Anykščių ir Zarasų rajonuose vyks vertinamosios lauko taktikos pratybos „Tvirtas skydas 5“.

Gyventojai informuojami, kad viešosiose erdvėse bus naudojami automatiniai ginklai, karinis ir civilinis transportas. Šios pratybos neturėtų sutrikdyti įprastinės vietinių žmonių veiklos. Pratybos suderintos su rajonų savivaldybių administracijomis, policija ir kitomis susijusiomis institucijomis.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Baigėsi tarptautinės pratybos „Geležinis kardas 2016“

  Gruodžio 2 dieną Generolo Silvestro Žukausko poligone (Švenčionių r.), treniruočių komplekse „Mūšis mieste", tarptautinių pratybų „Geležinis kardas 2016" svečiai ir žiniasklaida stebėjo baigiamąją operaciją, apžiūrėjo pratybose naudotos karinės technikos ir ginkluotės parodą, bendravo su kariais. Renginyje dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, laikinai einantis krašto apsaugos ministro pareigas Juozas Olekas, Lietuvos kariuomenės vadas generolas leitenantas Jonas Vytautas Žukas, kiti kariuomenės padalinių vadai, užsienio svečiai.

 • Lietuvoje apie 4 tūkst. sąjungininkų pajėgų karių treniruosis tarptautinėse pratybose

  Lapkričio 20 dieną prasidėjo jau trečią kartą Lietuvoje rengiamos tarptautinės pratybos „Iron Sword 2016" („Geležinis kardas 2016"). Apie 4 tūkst. sąjungininkų pajėgų karių iš 11 NATO šalių planuos ir vykdys gynybos ir puolimo operacijas, treniruosis atlikti žygio, susitelkimo rajono užėmimo, kovinės paramos ir kitas užduotis.

 • Utenos rajone bus vykdomos kariškių pratybos

  Informuojame, kad spalio 21–23 dienomis Utenos rajono Užpalių, Vyžuonų, Sudeikių ir Utenos seniūnijų teritorijose vyks Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės lauko taktinės pratybos.

 • Vyžuonų miške – karių pratybos

  Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinė informuoja, kad rugsėjo 30 dieną ir spalio 1–2 dienomis Vyžuonų miške planuojamos vykdyti Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 507 lengvosios pėstininkų kuopos karių pratybos.

 • Utenos daugiafunkciame sporto centre – civilinės saugos pratybos

  Šiandien Utenos mokiniai džiaugėsi galėdami neiti į pamokas. Vietoje jų mokiniai rodė paruoštas programas ir mėgavosi saulėta diena. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko savivaldybės lygio kompleksinės civilinės saugos pratybos tema „Renginio dalyvių, žiūrovų ir darbuotojų apsauga gaisro Utenos daugiafunkciame sporto centre metu bei ekstremaliojo įvykio ir jo padarinių likvidavimas".

 • Mokykloje pasklido dūmai: vyko civilinės saugos pratybos

  Ketvirtadienį, vasario 25 dieną, Utenos Dailės mokykloje vyko civilinės saugos funkcinės pratybos „Utenos dailės mokyklos darbuotojų ir moksleivių veiksmai gaisro metu", kurių tikslas – praktiškai patikrinti mokinių bei mokyklos darbuotojų evakuacijos organizavimą gaisro mokyklos pastate metu.

 • Pratybos „Žaibo kirtis“ vyks ir Utenoje

  Aiškėja, kur bus vykdomos pagrindinės šių metų nacionalinės pratybos. Jose dalyvaus ir Lietuvos policijos pajėgos.

  „Šiais metais hibridinio karo gudrybių treniruosimės Klaipėdos regione. Lietuvos kariuomenės taikos meto užduočių ir greitojo reagavimo pajėgos, kartu su Vidaus reikalų ministerijai pavaldžiais vienetais bus treniruojamos reaguoti į taikos metu vykstančius incidentus savo pobūdžiu neprilygstančius agresijos aktams", – pratybų „Žaibo kirtis 2016" pagrindinės planavimo konferencijos metu pabrėžė šių pratybų tiesioginės atsakomybės karininkas mjr. Arnas Mikaila.

 • Utenoje vyko pirmosios mobilizacijos pratybos

  Trečiadienį, lapkričio 25 dieną, Utenoje buvo rengiamos pirmosios Lietuvoje per šalies nepriklausomybės laikotarpį mobilizacijos pratybos, kurių metu buvo tikrinama, kaip paskelbus mobilizaciją veikia civilinės institucijos ir įmonės. Mokymus organizavo Utenos rajono savivaldybės administracija kartu su Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentu prie Krašto apsaugos ministerijos.

 • Utenoje vyks mobilizacinės pratybos

  Lapkričio 25 dieną Utenoje rengiamos pirmosios Lietuvoje per šalies nepriklausomybės laikotarpį mobilizacijos pratybos, kurių metu bus tikrinama, kaip veikia civilinės institucijos ir įmonės paskelbus mobilizaciją.

 • Atsisveikindami kariai Utenoje demonstravo techniką ir ginkluotę

  Sekmadienį, spalio 18 dieną, šalia Utenos daugiafunkcio sporto centro vyko Lietuvos kariuomenės Vyčio apygardos 5-osios rinktinės pratybų „Gudrus ir stiprus Aukštaitis 2015", trukusių keletą dienų, uždarymas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1636
Vakar apsilankė:9270
Šią savaitę apsilankė:30720
Šį mėnesį apsilankė:210177
Viso (nuo 2015-02-16):12260527
Šiuo metu naršo:
61
2020-01-23
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!