Krašto žiniosVisagine lankėsi ministras L. Kukuraitis
2017 spalio 23, Pirmadienis 13:18

Visagine lankėsi ministras L. Kukuraitis

Visagine lankėsi ministras L. Kukuraitis

Spalio 20 dieną Visagine su vizitu apsilankė Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis su savo komanda, Seimo narys Tomas Tomilinas (Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininko pavaduotojas) bei Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovė Žydronė Žukauskaitė–Kasparienė.

Tradiciškai kiekvieną penktadienį ministras su savo komanda lankosi savivaldybėse, kur susitinka su merais, skyrių darbuotojais, nevyriausybinių asociacijų atstovais, vietos bendruomene, vyksta į vaikų globos namus ir globos institucijas. Tokių vizitų tikslas – užmegzti ryšį, nuodugniai susipažinti su savivaldybės socialinėmis problemomis, iniciatyvomis.

Vizito metu ministras apsilankė Visagino socialinės globos namuose, su direktoriumi ir darbuotojais aptarė įstaigos pertvarkos planus, globos namų gyventojų galimybes integruotis į bendruomenės gyvenimą. Globos namų direktorius Petras Dubaka pristatė dabartinę globos namų situaciją ir problemas, su kokiomis susiduria darbuotojai teikdami socialinės globos paslaugas.

Ministras taip pat susitiko su savivaldybės mere Dalia Štraupaite, mero pavaduotoja Zinaida Tresnickaja, Socialinės paramos ir Vaiko teisių apsaugos skyrių darbuotojais, socialines paslaugas teikiančių savivaldybės įstaigų vadovais ir atstovais. Susitikimo metu didžiausias dėmesys buvo skirtas Visagine teikiamoms socialinėms paslaugoms. Buvo aptarta paslaugų šeimoms plėtra, parama šeimai ir vaikams, kompleksinės paslaugos, socialinių darbuotojų statuso svarba. Visagino savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Jolita Zabulytė pristatė savivaldybėje veikiančias socialines paslaugas teikiančias įstaigas, jų veiklą, įgyvendinamus projektus. Ji pažymėjo socialinio darbuotojo darbo sunkumus, visuomenės pagarbos šiai profesijai trūkumą. Ministras labai pasidžiaugė, kad šiuo metu Visagino šeimos ir vaiko gerovės centre gyvena tik septyni vaikai ir jų skaičius mažėja, nes daug darbo įdedama į globotojų paiešką, įvaikinimą.

Bendravimo su socialiniais darbuotojais metu iškeltas ne vienas aktualus socialinis klausimas, pvz., dėl socialinių darbuotojų darbo užmokesčio didinimo, vaiko pinigų grąžinimo ir kt.

Visagino savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Visagine lankėsi Ministras Pirmininkas S. Skvernelis

  Kovo 30 dieną Visagine lankėsi Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Čia jis susitiko su vietos verslininkais, savivaldybės atstovais ir biudžetinių įstaigų vadovais bei atsakė į visaginiečiams aktualiausius klausimus, o taip pat lankėsi Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centre ir UAB „Visagino linija“.

 • Brandus tautinių šokių kolektyvo jubiliejus

  Kovo 31 dieną Visagino kultūros centro „Draugystės“ salė nusidažė margaspalvių tautinių drabužių raštais – čia įvyko Visagino kultūros centro tautinių šokių kolektyvo „Rodničiok“ 30-ties metų jubiliejaus šventė. Pasveikinti kolektyvo vadovės ir jo narių, kurie yra neatsiejama Visagino kultūros dalis, šios gražios sukakties proga ir pasimėgauti smagiais tautiniais šokiais susirinko pilna salė svečių ir ilgamečių kolektyvo gerbėjų.

 • Visaginas linksmai ir išradingai šventė Lietuvos gimtadienį

  Vasario 14–16 dienomis Visagine vyko gausybė renginių, skirtų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Į šventinį šurmulį įsijungė visi – nuo didelių iki mažų. Miesto mokyklų ir neformaliojo ugdymo įstaigų bendruomenės surengė nuoširdžius, trispalvės spalvomis šviečiančius, šokiais ir dainomis skambančius Lietuvos 100-ojo gimtadienio renginius.

 • Ministrė J. Petrauskienė susitiko su Utenos kolegijos bendruomene

  Lapkričio 10 dieną Utenos kolegijoje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

 • Visagine – verslininkų delegacija

  Rugsėjo 18 dieną Visagino savivaldybės salėje įvyko Čeliabinsko srities (Rusija) verslininkų delegacijos susitikimas su Visagino savivaldybės vadovais, tarybos nariais ir Visagino savivaldybėje veikiančių verslo įmonių atstovais.

 • Utenoje apsilankiusi kultūros ministrė uteniškiams augino sparnus

  Praėjusį ketvirtadienį Utenoje lankėsi LR kultūros ministerijos ministrė Liana Ruokytė-Jonsson. Tądien apsilankymą regionuose tęsusi ministrė į Uteną atskubėjo iš Anykščių. Periferijoje veikiančius kultūrininkus lankanti ministrė siekia iš arčiau pažvelgti į kasdienybę, kuria gyvena regionų kultūros darbuotojai, sužinoti, su kokiomis problemomis jie susiduria ir kuo gali pasidžiaugti.

 • Visagine – aistringas savaitgalis

  Liepos 8 dieną Visagino ežero paplūdimyje visą dieną šurmuliavo trečiasis, jau tapęs tradiciniu, Drakonų valčių festivalis. Jo tikslas – plėtoti bei populiarinti drakonų valčių irklavimo judėjimą Visagine bei Lietuvoje, propaguoti sveiką gyvenimo būdą bei skatinti įsitraukti į drakonų valčių irklavimą kuo daugiau žmonių, nepriklausomai nuo jų amžiaus, sportinio pasirengimo ar veiklos.

 • Visagine lankėsi ambasadorius A. Korolis

  Gegužės 10 dieną Visagine viešėjo Baltarusijos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Korolis. Jis apsilankė Visagino savivaldybės administracijoje ir susitiko su Visagino savivaldybės mere Dalia Štraupaite.

 • NATO štabo atstovai lankėsi Visagine

  Kovo 29 dieną, minint 13 metų narystės aljanse sukaktį, Visagine viešėjo NATO pajėgų integravimo vieneto (toliau NPIV) Lietuvoje karininkai ir seržantai iš įvairių NATO valstybių – Lietuvos, JAV, Kanados, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Danijos, Portugalijos ir kt. Svečius lydėjo Lietuvos karo akademijos kariūnas Artūras Macickas.

 • Visagine viešėjo svečiai iš Baltarusijos

  Kovo 2 dieną Visagino savivaldybės mero pavaduotojos Tamaros Gaivoronskajos kvietimu Visagine viešėjo svečiai iš Baltarusijos – laisvosios ekonominės zonos „Vitebsk" administracijos atstovai, susitikę su šios savivaldybės vadovais, tarybos nariais, verslininkais ir aptarę bendradarbiavimo galimybes.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1573
Vakar apsilankė:8841
Šią savaitę apsilankė:1573
Šį mėnesį apsilankė:229741
Viso (nuo 2015-02-16):8620885
Šiuo metu naršo:
74
2018-06-25
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!