Pačkėnuose rengiamas Aukštaitijos bendruomenių sąskrydis „Senasis Aukštaitijos etnografinis kaimas“
KaimasPačkėnuose rengiamas Aukštaitijos bendruomenių sąskrydis „Senasis Aukštaitijos etnografinis kaimas“
2015 birželio 08, Pirmadienis 11:00

Pačkėnuose rengiamas Aukštaitijos bendruomenių sąskrydis „Senasis Aukštaitijos etnografinis kaimas“

Pačkėnuose rengiamas Aukštaitijos bendruomenių sąskrydis „Senasis Aukštaitijos etnografinis kaimas“

Birželio 20 dieną Pačkėnai kviečia į XI Aukštaitijos bendruomenių sąskrydį „Senasis Aukštaitijos etnografinis kaimas".

Pasipuošę savo kiemelius Pačkėnų kaimo gyventojai atkels vartus šventei, kurioje numatoma kelionė arkliais prie tvenkinio, teatralizuotas Aukštaitijos sveikinimo žodis sąskrydžio dalyviams, spaudos konferencija su bendruomenių pirmininkais bei svečiais iš Latvijos, Estijos ir Suomijos.
Šventinę dieną koncertuos liaudiškos muzikos atlikėjai, bus pinamos girliandos iš lauko gėlių, lauks įdomios ir nuotaikingos pramogos ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

udiena.lt inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Medikų renginyje – Utenos miesto garbės piliečio vardas žydų kilmės išeiviui

  Paskutinio balandžio mėnesio penktadienio vakarą Utenos kultūros centras buvo pilnas išsidabinusių ir šypsenomis pasipuošusių medicinos darbuotojų. Profesinės Lietuvos medicinos darbuotojų šventės proga čia jau tradiciškai susirinko trijų Utenos gydymo įstaigų – VšĮ Utenos ligoninės, VšĮ Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro (toliau – Utenos PSPC) ir Šv. Klaros palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės (toliau – Šv. Klaros ligoninė) – darbuotojai. Šiųmetės šventės pagrindiniu akcentu tapo išskirtinis įvykis – Utenos miesto garbės piliečio vardo suteikimas iš Utenos kilusiam ir JAV šiuo metu gyvenančiam garsiam gydytojui kardiologui Nobelio taikos premijos laureatui Bernardui Lounui.

 • Utenoje – skudutininkų, ragų ir daudyčių pūtėjų festivalis „Dudutis“

  Ateinantį savaitgalį Utenoje vyks skudutininkų ansamblių, ragų ir daudyčių pūtėjų festivalis „Dudutis". Uteniškiams ir miesto svečiams koncertuos net 20 kolektyvų (250 dalyvių) iš Alytaus, Biržų, Kalvarijos, Kauno, Klaipėdos, Kupiškio, Marijampolės, Panevėžio, Pasvalio, Tauragės ir Utenos.

 • Renginys suburs senjorus

  Spalio 1 dieną (šeštadienį) 15 val. senjorai kviečiami į Utenos A. ir M. Miškinių viešąją biblioteką, kur bus minima Pagyvenusių žmonių diena su muzikiniais pasirodymais ir siurprizais.

 • Nemeikščiuose – stogastulpis Alfonsui Nyka-Niliūnui

  Praėjusį savaitgalį Nemeikščių kaime (Utenos sen.) atidengtas stogastulpis poetui kritikui ir vertėjui Alfonsui Nyka-Niliūnui (tikroji pavardė Čipkus).

 • Kultūros darbuotojai minėjo savo profesinę šventę

  Balandžio 15-oji – ypatinga diena kultūros darbuotojams, mat šie žmonės mini savo profesijos šventę – Pasaulinę kultūros dieną. Ta proga Utenoje, Kūrybinių industrijų centre „Taurapilis" visus kultūrininkus sukvietė į spalvingą programą, kurioje netrūko nei muzikos skambesio, nei įdomios lankytojams skirtos veiklos.

 • Renginyje triumfavo moteriškas žavesys

  Kovo 18 dieną renginių centre „Gervalis" vyko uždaras vakaras, kuriame apsilankė būrys kviestinių svečių. Čia rinkosi mados gerbėjai, taip pat tie, kurie neabejingi grožiui ir moteriškumui. Visus gausiai susirinkusius ir puikiai nusiteikusius svečius suvienijo neįprastas moterims skirtas renginys „M3 – Mergina, Moteris, Mama". Tokių renginių organizatoriai žada surengti ir ateityje.

 • Utenos trečiojo amžiaus universitete – gimtadienio nuotaikos

  Sausio 7 dieną Utenos kultūros centre Utenos trečiojo amžiaus universiteto klausytojai minėjo ketverių metų asociacijos gyvavimo sukaktį.

 • Uteniškiai ir toliau lieka neabejingi labdaringiems renginiams

  Jau tapo gražia tradicija lapkričio mėnesio pabaigoje rengti labdaros koncertą „Rudens spalvos", kurį organizuoja Užpalių LIONS klubo nariai. Šiemet surinktos lėšos skiriamos Utenos specialiosios mokyklos-daugiafunkcio centro auklėtiniams.

 • Čiurlionio muzika atgijo vaikų piešiniuose

  Rugsėjo 22-ą, minint iškilaus lietuvių kompozitoriaus, dailininko, chorvedžio, kultūros veikėjo Mikalojaus Konstantino Čiurlionio 140-ąsias gimimo metines, Utenos dailės mokykloje buvo surengtas tradicinio projekto, vienijančio Muzikos ir Dailės mokyklas, renginys „Muzikos ir dailės interpretacijos".

 • Utena, kur eini?

  Kasdien besikeičiantį, tobulėjantį bei dinamiškai augantį gimtąjį miestą norime matyti kiekvienas. „City Alumni Utena" kviečia visus uteniškius susitikti ir aptarti gimtajam miestui svarbias problemas.
  Rugsėjo 4 dieną 13 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje rengiama konferencija-diskusija „Utena, kur eini?", kurioje bus diskutuojama apie perspektyvas – verslą bei investicijas, kuriamą Utenos miesto įvaizdį ir kultūrą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:10541
Vakar apsilankė:9860
Šią savaitę apsilankė:64565
Šį mėnesį apsilankė:343339
Viso (nuo 2015-02-16):13790405
Šiuo metu naršo:
177
2020-05-30
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!