Lengvatinės paskolos ūkininkams žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti
KaimasLengvatinės paskolos ūkininkams žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti
2019 lapkričio 11, Pirmadienis 08:57

Lengvatinės paskolos ūkininkams žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti

Lengvatinės paskolos ūkininkams žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti

Patikimų ir rūpestingų finansų partnerių grupė, veikianti su prekės ženklu KREDA, vienijanti 11 ilgametę patirtį turinčių kredito unijų, ir Žemės ūkio paskolų garantijų fondas pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios pagrindu žemės ūkio sektoriui pristatoma nauja finansinė priemonė – „Paskolų žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti teikimas“.

Šiai priemonei įgyvendinti Žemės ūkio paskolų garantijų fondas viešojo konkurso atrankos būdu finansiniais tarpininkais pasirinko Raseinių kredito uniją, Ignalinos kredito uniją, Biržų kredito uniją, kredito uniją Zanavykų bankelis bei kredito uniją „Kupiškėnų taupa", kurios priklauso KREDA grupei ir teiks paskolas ūkio subjektams, užsiimantiems pirmine žemės ūkio produktų gamyba.
Penkios kredito unijos paskolas teiks ne ilgesniam nei 6 metų laikotarpiui, didžiausia paskolos žemės ūkio technikai ir įrangai suma – 70 tūkst. Eur. Paskolos bus teikiamos pagal vidines kredito unijų procedūras ir tvarką. Pagal naująją priemonę žemės ūkio subjektai paskolas galės gauti itin palankiomis sąlygomis – palūkanų marža teikiamoms paskoloms neviršys 3 proc., o bendra palūkanų norma (marža + 6 mėn. EURIBOR) neviršys 5 proc., paskolos administravimo mokestis nebus didesnis kaip 0,5 proc. paskolos sumos.
Verta paminėti, kad kredito unijos, teiksiančios paskolas pagal priemonę „Paskolų žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti teikimas", į Žemės ūkio paskolų garantijų fondą taip pat galės kreiptis dėl garantijos už suteikiamas paskolas. Be to, paskolų su garantija gavėjams net trejus pirmus metus gali būti kompensuojama 80 proc. kredito unijoms sumokėtų palūkanų, taip pat kompensuojama 80 proc. garantinės įmokos už garantijos suteikimą.
Siekis didinti žemės ūkio plėtrą ir modernizaciją regionuose yra vienas iš KREDA grupės unijų prioritetinių tikslų. Nuolatinis domėjimasis žemės ūkio sektoriaus finansiniais poreikiais ir aktyvios paieškos, kaip kokybiškai juos patenkinti, skatina KREDA grupę ieškoti efektyvių ir naudingų finansinių sprendimų. Galimybė lengvatinėmis sąlygomis gauti paskolą žemės ūkio technikai ir įrangai įsigyti ne tik patraukli savo kainodara. Finansinė priemonė į rinką žengė pačiu laiku, kai žemės ūkio darbai baigti ir puikus metas pagalvoti apie technikos bei įrangos atnaujinimą kitam sezonui.

Dėl lengvatinių paskolų žemės ūkio technikai ir įrangai galima kreiptis į Ignalinos kredito uniją, Vasario 16-osios g. 10-6, Ignalina; tel. (8 386) 52 561; el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • KREDA Utenoje – dar patogiau ir prieinamiau klientams

    Mažiau nei prieš metus Utenoje duris atvėręs Ignalinos kredito unijos, KREDA kredito unijų grupės narės, padalinys plečia savo veiklą mūsų mieste. Nors savo klientus priims ten pat – Utenos verslo informacijos centre, bet jau atskirose, erdviose, labiau klientams aptarnauti pritaikytose patalpose. Apie kredito uniją, jos teikiamas paslaugas ir pasikeitimus kalbėjomės su Ignalinos kredito unijos administracijos vadove Violeta Čeponiene.

  • Netradicinis verslo sprendimas – Utenai

    Žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad kovo 1 d. Utenoje duris atvėrė naujas KREDA Ignalinos kredito unijos Utenos skyrius, kuriame gyventojams ir verslo įmonėms teikiamos finansinės paslaugos. Praėjus daugiau nei mėnesiui, pasidomėjome, kaip sekasi verslas Utenoje. Atvykę nurodytu adresu (Bažnyčios g. 1), pradėjome ieškoti, kur įsikūrusi mūsų minima KREDA Ignalinos kredito unija. VšĮ Utenos verslo informacijos centro biuro administratorė Silvija Raduševičienė mums nusišypsojo ir pasakė, kad čia ir yra KREDA Ignalinos kredito unijos Utenos skyrius. Silvija mus informavo, kad Ignalinos kredito unija, naudodama šiuolaikines technologines galimybes, įkūrė virtualią darbo vietą ir kad unijos nariai ar kiti interesantai bendrauja su unijos vadybininkais per nuotolį, pasinaudodami „Skype“ verslui tinklu. Čia yra suteikiama pirminė informacija klientui ir užtikrinamas saugus dokumentų pasirašymas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2189
Vakar apsilankė:11826
Šią savaitę apsilankė:26193
Šį mėnesį apsilankė:114604
Viso (nuo 2015-02-16):14138596
Šiuo metu naršo:
151
2020-07-15
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!