Visu grožiu skleidžiasi ne tik gėlės, bet ir talentai
JaunimasVisu grožiu skleidžiasi ne tik gėlės, bet ir talentai
2017 birželio 15, Ketvirtadienis 14:42

Visu grožiu skleidžiasi ne tik gėlės, bet ir talentai

Visu grožiu skleidžiasi ne tik gėlės, bet ir talentai
  • Lina NARČIENĖ
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Ketvirtadienį Utenos lopšelyje–darželyje „Gandrelis“ nuvilnijo dainomis ir spalvingomis gėlėmis padabintas šiltas renginys – Utenos rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų vyresniojo amžiaus jaunųjų talentų festivalis „Mažieji čiurlioniukai – 2017“, kuriame kartu su muzikos vadovėmis uteniškiai atskleidė savo talentus.

Žydinčiais lubinais ir margomis gėlėmis iš popieriaus išpuošta „Gandrelio" salė atvėrė duris mažiesiems talentams. Pademonstruoti tai, ką moka, susirinko ne tik šios įstaigos ugdytiniai, bet ir pakviesti svečiai: Utenos vaikų lopšelių–darželių „Pasaka" ir „Voveraitė" bei Utenos kultūros centro dainavimo studijos „Decima" (vad. Gražina Kapčiuvienė) dainorėliai.

Šventiškai nusiteikę vaikai dovanojo ne po vieną nuotaikingą dainą apie vasarą ir gėles, o vėliau kiekviena grupė gavo užduotį sukurti piešinį iš turimų spalvotų pieštukų ir džiovintų augalėlių. Į darbus kibo ir meilės–draugystės gėlę sukūrė svečiai – šios ugdymo įstaigos šeimininkai bei Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyr. specialistė Virginija Vaitiekienė, Utenos meno mokyklos direktorius Arūnas Katinas bei pedagogas Giedrius Mazūras.
Trečius metus „Gandrelyje" vykstantis renginys išsiskiria iš kitų tuo, kad jame galima pajusti dainavimo ir dailės sintezę. Kaip teigė Utenos lopšelio–darželio „Gandrelis" meninio ugdymo mokytoja Laisvida Pakenienė, kolegių pasiūlyta mintis renginį skirti mažiesiems čiurlioniukams buvo įgyvendinta. „Gimė graži šventė, o pirmajame renginyje dalyvavo visi miesto vaikų darželiai. Tačiau vėliau atsižvelgdami į tai, kad neturime didelių patalpų, nusprendėme kasmet pakviesti tik po kelias ugdymo įstaigas", – teigė L. Pakenienė, kuriai talkina ir mokytoja Ingrida Navikienė.
Jai antrinusi „Gandrelio" vadovė Diana Kraujalienė pabrėžė, kad šis renginys – vasaros puošmena ir nauda, nes labai svarbu atsiskleisti talentams ir parodyti savo išmoktą programėlę. „Jeigu mes išauginsime nors vieną savo talentu į Čiurlionį panašų vaiką, tai visam mūsų kolektyvui bus didžiausia pagarba", – šypsojosi direktorė.

Autorės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Vasario 16-oji linksmai ir išradingai: vėliavos spalvų šalikas apsivijo gandrą

    Prie LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamos akcijos Vasario 16-ąją švęsti linksmai bei išradingai prisidėjo ir Utenos vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis“ bendruomenė. Visi kartu numezgę ilgą trispalvį šaliką, jį išmatavę ir iškilmingai paminėję svarbią šaliai datą, savo išskirtiniu darbu padabino kiemelyje stovintį šios ugdymo įstaigos simbolį – gandrą.

  • Aktoriais tapo visa ugdymo įstaigos bendruomenė

    Utenos vaikų lopšelyje-darželyje „Gandrelis" nuo seno gyvos teatro tradicijos. Vaikai gali ne tik stebėti, bet ir patys dalyvauti sumanių auklėtojų pastatytuose spektakliuose. Vaidina ne tik auklėtojos, bet ir jų padėjėjos bei kitos specialistės ir pedagogės, įtraukiami ir tėveliai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:13748
Vakar apsilankė:15582
Šią savaitę apsilankė:53974
Šį mėnesį apsilankė:122184
Viso (nuo 2015-02-16):13196349
Šiuo metu naršo:
164
2020-04-09
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!