Komanda iš Utenos skina prizines vietas
JaunimasKomanda iš Utenos skina prizines vietas
2016 birželio 02, Ketvirtadienis 14:27

Komanda iš Utenos skina prizines vietas

Komanda iš Utenos skina prizines vietas

Utenos mokiniai aktyviai dalyvauja „Junior Achievement Titan“ verslo čempionatuose Lietuvoje. Sėkmingiausiai juose pasirodo Utenos Adolfo Šapokos gimnazijos gimnazistai Gediminas Kazokas, Caden Johnson, Viktoras Pečko, Augustas Žvirblis, kuruojami ekonomikos mokytojo Algio Bernoto.

Komanda pasivadino simboliniu „3Nations" vardu, nes ją sudaro trijų tautybių gimnazistai: du lietuviai, vienas amerikietis ir vienas rusas.
Šiais metais čempionate dalyvavo 264 komandos iš 36 Lietuvos miestų ir miestelių. „3Nations" pateko tarp aštuonių geriausių ir susirungę finale, kuris vyko Vilniuje, nusileido tik Šilutės Vydūno gimnazijos mokiniams ir užėmė garbingą antrąją vietą.
Pernai „3Nations" laimėjo čempionato reklamos konkursą, sukūrė geriausią reklaminį video klipą renginiui „Nukelk bosą nuo stogo" bei užėmė trečią vietą visame čempionate.
Šiais metais čempionate dalyvavo šešios mokinių komandos iš Utenos (keturios komandos iš Utenos Dauniškio gimnazijos bei po vieną iš Utenos Adolfo Šapokos ir „Saulės" gimnazijų).

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image 1 nuotr.jpg
 • Click to enlarge image IMG_8563.jpg
 • Click to enlarge image IMG_8877.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Zarasų gimnazijoje vis dar neskubama pasirašyti atnaujintų sutarčių su mokytojais

  Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje iki šiol nepavyksta suderinti darbo apmokėjimo sistemos su darbuotojams atstovaujančia A. Navicko vadovaujama profesine sąjunga, nepasirašytos atnaujintos ir sutartys su mokytojais, nesuderinta darbo apmokėjimo sistema, nors jau baigia įpusėti antras mokslo metų mėnuo ir mokytojai jau yra gavę atlyginimus už rugsėjį. Tai paaiškėjo mokykloje apsilankius etatinio koordinavimo grupei.

 • Sugrįžo į gimnaziją ir pasidalijo sėkmės istorijomis

  Tapo tradicija buvusiems mokiniams sugrįžti į savo mokyklą. Sausio 26 dieną į Utenos Adolfo Šapokos gimnaziją sugrįžo senieji šapokiukai. Mokiniai, dar prieš dešimtmetį ar vos prieš kelerius metus baigę gimnaziją, grįžo ten, kur nebijodami krėtė išdaigas ir siekė pirmųjų savo gyvenimo tikslų.

 • Šapokiečiai išsidalijo šimtą olimpinių medalių

  Šiandien Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje pamokos nevyko – sportiškai nusiteikę gimnazistai dalyvavo Olimpinių žaidynių šventėje. Šventės, kaip teigė jos organizatorė respublikinio projekto „Olimpinė karta“ koordinatorė Aldona Leipuvienė ir kūno kultūros mokytojai, tikslas – plėtoti olimpinį judėjimą, propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir kilnų sportinį elgesį, skatinti mokinių aktyvumą kūno kultūros pamokose ir neformaliame ugdyme. Kartu siekta išaiškinti sportiškiausią klasę.

 • Išvyka prie jūros gimnazistams neprailgo

  Vos pradėjus rudenėti, rugsėjo 11–13 dienomis Utenos Dauniškio gimnazijos antrokai išsiruošė į išvyką prie jūros. Trys dienos Klaipėdoje, Šventojoje, Kuršių Nerijoje, Karklėje ir Palangoje neprailgo nei vienam. Klaipėdoje aplankytas saldainių fabrikas ROSHEN, čia apsirengę baltais chalatais, kiekvieną plaukelį paslėpę po specialiomis tinklinėmis kepuraitėmis, antrokai pasijuto tikrais konditeriais.

 • Paaukotas kraujas išgelbės dešimtis gyvybių

  Balandžio 11 dieną Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje vyko akcija „Tapk neatlygintinu kraujo donoru", kurios metu buvo skaitoma paskaita „Kraujo donorystė. Istorija ir dabartis" apie kraujo donorystės svarbą ir naudą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4705
Vakar apsilankė:7864
Šią savaitę apsilankė:12569
Šį mėnesį apsilankė:12569
Viso (nuo 2015-02-16):13814131
Šiuo metu naršo:
140
2020-06-02
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!