Uteniškiai mokiniai pasiekė Lietuvos rekordą
JaunimasUteniškiai mokiniai pasiekė Lietuvos rekordą
2016 vasario 09, Antradienis 14:19

Uteniškiai mokiniai pasiekė Lietuvos rekordą

Uteniškiai mokiniai pasiekė Lietuvos rekordą

Pernai minia Utenos miesto mokinių, susirinkusių į sporto salę ir susiskirstę grupelėmis, dviem valandoms susikaupė prie stalo žaidimų – vienu metu buvo žaidžiama 117 stalo žaidimų, o į šią neįprastą žaidimų šventę buvo atsinešti 134 žaidimų komplektai. Taip buvo bandoma pasiekti Lietuvos rekordą ir pranešti visai šaliai, kad Utenoje gyvenantys mokiniai – išties išradingi.

Praėjusiais metais portale udiena.lt rašėme, kad lapkritį Utenos Dauniškio gimnazijoje buvo siekiama stalo žaidimų Lietuvoje rekordo. Vienu metu 117 stalo žaidimų žaidė Dauniškio gimnazijos gimnazistai, Utenos jaunimo mokyklos, Aukštakalnio, Krašuonos ir Vyturių progimnazijų mokiniai, Utenos šeimos ir vaiko gerovės centro ugdytiniai bei Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai. Tąkart į dviejų valandų trukusią žaidimų šventę buvo atsinešti 134 žaidimų komplektai.
Utenos Dauniškio gimnazijos socialinė pedagogė Vida Adiklienė akcentavo tai, kad tokie susibūrimai – puiki galimybė visiems atsipalaiduoti, pabūti kartu bei lavinti mokinių ekonominį, strateginį mąstymą, išlaisvinti kūrybiškumą.
Šią idėją inicijavę gimnazistai norėjo paneigti visuomenėje vyraujančią nuomonę apie jaunimo neveiklumą ir pasyvumą.
Pasak V. Adiklienės, užfiksuoti duomenys apie Dauniškio gimnazijoje vykusius stalo žaidimus buvo išsiųsti į Lietuvos rekordų agentūrą „Factum", iš kurios šiomis dienomis Utenos Dauniškio gimnaziją pasiekė šios agentūros direktoriaus Vytauto Navaičio vardu pasirašytas Lietuvos rekordo diplomas.

Laikraščio „Utenos diena" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Utenos regiono mokiniai pasiekė rekordą

    Beveik 400 mokinių iš Utenos regiono apsilankė jau antrąjį kartą rugsėjo 8–9 dienomis Vilniuje vykusiame didžiausiame Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginyje #SWITCH! Dvi dienas trukusiame renginyje iš viso susirinko daugiau nei 10 000 dalyvių. Sėkmės istorijomis dalijosi daugiau kaip pusšimtis pranešėjų iš Lietuvos ir užsienio, renginio metu taip pat pirmą kartą Europoje pristatyti dronai-padavėjai. 712-ai mokinių iš visos Lietuvos dalyvaujant didžiausioje programavimo pamokoje buvo užfiksuotas pasaulio Gineso rekordas.

  • Uteniškės Auksės sukurta rekordinė suknelė – iš daugiau nei 5 tūkst. sagų

    Praėjusį savaitgalį Kaune vykusioje parodoje „Moters pasaulis" lankytojai buvo pakviesti į grožio, kūrybos ir idėjų šventę „Big Hair Show 2015", kurią surengė Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija.

  • Tarybos narys siekia rekordo

    Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Kęstutis Udras dalį laiko skiria politikai, Leliūnų bendruomenės gyvenimui, ir žinoma, daržininkystei. Šiais metais leliūniškio K. Udro ir jo žmonos Valdos darže tarp kitų daržovių išaugo gigantiškas kone 5 kilogramus sveriantis ridikas, kurio apimtis siekė 87,5 cm.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:223
Vakar apsilankė:9691
Šią savaitę apsilankė:69671
Šį mėnesį apsilankė:170303
Viso (nuo 2015-02-16):12220653
Šiuo metu naršo:
83
2020-01-19
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!