Utenoje pasirašyta svarbi sutartis
JaunimasUtenoje pasirašyta svarbi sutartis
2017 lapkričio 11, Šeštadienis 09:00

Utenoje pasirašyta svarbi sutartis

Utenoje pasirašyta svarbi sutartis
 • 5 foto

Lapkričio 10 dieną kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su nacionaline kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija.

Susitikimo metu buvo pristatoma nacionalinės kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacijos veikla.

Numatyta plėtoti bendradarbiavimą: aptariant kūrybinių ir kultūrinių industrijų (KKI) strategijos, finansavimo programų formavimo klausimus; keičiantis moksline, metodine, statistine informacija apie KKI sektoriaus raidą; organizuojant kvalifikacijos ugdymo renginius savivaldos, kultūros organizacijų, KKI sektoriaus atstovams, kitų institucijų ir organizacijų atstovams kūrybos sektoriui aktualiomis temomis; inicijuojant tarpsektorinio bendradarbiavimo veiklas tarp sveikatos, socialinės apsaugos, švietimo, kultūros įstaigų, savivaldos institucijų ir verslo, rengiant projektines paraiškas.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. ir nuotr.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image IMGP5693.JPG
 • Click to enlarge image IMGP5695.JPG
 • Click to enlarge image IMGP5697.JPG
 • Click to enlarge image IMGP5701.JPG
 • Click to enlarge image IMGP5712.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Sutartis padės išsaugoti garsaus kraštiečio atminimą

  Gegužės 16-ą Ignalinos rajone vyko atminimo renginiai, skirti Grybėnų kaime gimusiam pasaulinio lygio menininkui, teatro novatoriui, aktoriui režisieriui ir dramaturgui Giedriui Mackevičiui. Jie prasidėjo viešojoje bibliotekoje, kur susirinko žymaus kraštiečio atminimu besirūpinantys asmenys.

 • Ketvirtadienį Utenoje pasirašyta svarbi sutartis

  Kovo 14 dieną žengtas ypač svarbus žingsnis įdiegiant naujoves UAB „Utenos vandenys“ – pasirašius sutartį su vokiečių įmone WTE Wassertechnik GmbH Utenoje bus pradėtos dumblo įrenginių statybos, kurių bendra vertė daugiau kaip 14 milijonų.

 • Pasirašyta svarbi sutartis tarp verslo ir savivaldybės

  Ketvirtadienį Utenos rajono savivaldybėje Utenos verslo atstovų akivaizdoje buvo pasirašyta labai reikšminga sutartis tarp Utenos rajono savivaldybės ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo. Sutartį pasirašė rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas ir Utenos filialo tarybos pirmininkas Vytautas Samsonas.

 • Prasidėjo ligonių kasų ir gydymo įstaigų sutarčių sudarymas

  Prasidėjo teritorinių ligonių kasų (TLK) ir gydymo įstaigų, vaistinių bei optikos paslaugas teikiančių įstaigų sutarčių sudarymas. Su minėtomis įstaigomis jau derinami TLK parengti sutarčių projektai, sprendžiami dėl jų kylantys klausimai. Abiem pusėms baigus derinti minėtus projektus, pasirašomos sutartys.

 • Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis dėl darbuotojų rengimo

  Švietimo ir mokslo ministerijoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos vežėjų sąjunga. Sutartis užtikrins geresnį, darbo rinkos poreikius atitinkantį šios srities darbuotojų profesinį rengimą.

 • Įsigaliojo naujos savanoriškos praktikos formos jaunimui

  Nuo sausio 1-osios jauni žmonės, siekdami lengviau ir kokybiškiau integruotis į darbo rinką, gali sudaryti savanoriškos praktikos sutartis su darbdaviais. Savanorišką praktiką atliekantys jaunuoliai draudžiami valstybės lėšomis sveikatos bei nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų socialiniu draudimu, o jei jie registruoti darbo biržoje – praktikos metu išsaugos savo turimą statusą ir garantijas.

 • Utenos kolegijoje pasirašyta bendradarbiavimo tarp dviejų institucijų sutartis

  Spalio 13 dieną Utenos kolegijoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp dviejų institucijų – Valstybės įmonės Lietuvos Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros ir Utenos kolegijos.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1421
Vakar apsilankė:16330
Šią savaitę apsilankė:57977
Šį mėnesį apsilankė:126187
Viso (nuo 2015-02-16):13200352
Šiuo metu naršo:
121
2020-04-10
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!