Vasaros išpardavimas Panevėžyje: prekybininkai žada rekordines nuolaidas
ĮvairenybėsVasaros išpardavimas Panevėžyje: prekybininkai žada rekordines nuolaidas
2017 liepos 11, Antradienis 09:53

Vasaros išpardavimas Panevėžyje: prekybininkai žada rekordines nuolaidas

Vasaros išpardavimas Panevėžyje: prekybininkai žada rekordines nuolaidas

Vasaros vidurys ne tik atostogų ar išvykų prie jūros metas, bet ir laikas didžiajam sezono išpardavimui. Norintys įsigyti stilingų drabužių, avalynės ar reikiamų buities prekių puikiai žino, kad vidurvasaris yra pats tinkamiausias visiems pirkiniams. Panevėžiečiams bei visos Aukštaitijos gyventojams verta nepraleisti vieno didžiausių sezono išpardavimų, kuris vyks jau liepos 14-16 dienomis.

Geriausių vasaros prekių su puikia nuolaida minėtomis didžiojo išpardavimo dienomis bus galima įsigyti prekybos ir laisvalaikio centre „Babilonas". Karščiausias nuolaidas taikys pačios įvairiausios prekybos centre įsikūrusios parduotuvės.

Mėgstantys aktyvų gyvenimo būdą ir sportą parduotuvėje „Winner Sport" ras itin daug prekių su nuolaida: visoms prekėms nuo -30%, „Empiorio Armani" prekės ženklui bus taikoma net -40% nuolaida. „Sports Direct" siūlo nuolaidas visoms prekėms net iki 60%. "Hummel" bus taikomos nuolaidos iki 30%
Taip rekomenduojame užsukti ir į parduotuvę „Puma", kur bus taikoma -15% perkant dvi ir daugiau prekių, bei „Regatta", kur nuolaidos sieks nuo 50% iki net 75%. O „Hiatus" nudžiugins ieškančius kokybiškos aktyvaus laisvalaikio aprangos. Minėtoje parduotuvėje bus taikoma 40% nuolaida avalynei, -40% „Didriksons" aprangai ir net -50% „Columbia" aprangai

Ieškantiems naujų drabužių vertėtų aplankyti „Kietas stilius" bei parduotuvę „Urtė". Ten visoms nenukainuotoms prekėms net -20%. Na, o „Džinsų centras" taikys -30% visoms prekėms ir net -50% pažymėtoms prekėms.

Stilingoms moterims drabužių pigiau bus galima įsigyti „Panda Shop" , kur nuolaidos nuo -20% iki -50% moteriškiems vasariniams drabužiams bei sandalams. „ADDA stiliaus namai" siūlo iki-30% visoms prekėms. „Dilart" taikys nuolaidas nuo -10% iki -40%, o „Trikotažas LT" vasaros kolekcijai siūlo nuolaidas iki -50%. „Batų kalnas" siūlo nuolaidas net iki -70%. Taip pat puikius pasiūlymus taikys „Sidonas", kur nuolaidos nuo -10%, „Matoma" – ten -20% visoms prekėms ir -50% pažymėtoms prekėms, bei lietuvių dizainerių kurtus drabužius parduodanti parduotuvė „Piewa", kuri klientus džiugins -10% visoms prekėms ir iki -30% pažymėtoms prekėms. „Poilsiui, miegui" taip siūlys puikias nuolaidas – 20% visoms prekėms bei 25% perkant dvi ir daugiau prekių. „Tomas Gold" aksesuaramas taikys nuolaidas ne tiki -42%.

Nespėjusiems įsigyti akinių nuo saulės arba ieškantiems stilingų rėmelių taip pat puikios žinios – „Optikos pasaulyje" „Ray Ban" ir „LiuJo" akiniai išpardavimų dienomis kainuos vos 99 eur, o akinių rėmeliams ir akiniams nuo saulės bus taikoma iki 40% nuolaida.

Vasaros išpardavimo metu puiki proga pirkti ir kosmetines priemones. Parduotuvė „Vivi" visai kosmetikai taikys -40%, o perkantiems už 20 eur ir daugiau bus dovanojamos įvairios dovanos. Parduotuvėje „DROGAS" taip pat vyraus nuolaidų karštinė. Ten su "DROGAS" kortele nuolaidos net iki 40%. „Virtina PRO" taip pat siūlo savo produkcijai nuolaidas nuo -20% iki -50%. „Sveikatinėje" visoms prekėms bus taikoma -20% nuolaida bei -30% kompresinėms profilaktinėms kojinėms ir pažymėtoms vasarinėms vaikiškoms basutėms.

Knygynas „Vaga" taikys net -20% knygoms, o „Savex Galerija" siūlys 30% nenukainuotoms prekėms ir 20% rėminimo paslaugoms.

Įsirenginėjantiems naujus namus arba ieškantiems namų apyvokos daiktų bei buitinės technikos taip pat vertėtų aplankyti išpardavimą. „Topo Centras" siūlo nuolaidas iki -30% pažymėtoms prekėms, „Gerduva" visoms prekėms taikys 25% nuolaidą, „Žana" – net iki 60%, „Metalo amžius" – 40% keptuvėms „Black Cube", „Magrės baldai" -20% nuolaidą taikys baldams iš ekspozicijos ir sandėlio, Rubin, Titan, MM kolekcijoms, o „Lonas" – 14% klasikinės kolekcijos čiužiniams, atčiužiniams ir pagalvėms. O štai parduotuvėje „Dubingiai" lauks -30% vinilinėms grindims, -25% tapetams ir -20% kilimams bei interjero detalėms. Negana to, „Viasat" taikys 20% nuolaidą antenoms ir TV laikikliams. „Ekoniumenas" taikys nuolaidas net iki -60% pažymėtiems šviestuvams.
Norintiems pirkti baldų pravartu užsukti į „Natur baldai", kur išpardavimo metu bus taikoma -20% baldams iš beržo masyvo, bei į „Venta", kur -20% ekspozicijoje esančioms kėdėms bei -10% stalams.

Gurmanai taip pat ras ypatingų maisto prekių bei gėrimų su nuolaida. „Bottlery" taikys -15% konservuotoms daržovėms ir mineraliniam vandeniui, „Piacetto" džiugins -50% kakavai ir PURE juodai arbatai, „Alsteka" -10% girai, o „Keturi skoniai" taikys -20% olandiškiems sūriams. „Anyžius" taikys -20% nuolaidą prieskonių mišiniams ir aromatinei kavai, o „Rūta" -20% saldainių dėžutėmis ir guminukams ir -10% liofilizuotoms uogoms ir šokoladinėms figūrom.

Parduotuvė „Norfa" taip pat džiugins specialiais pasiūlymais išpardavimo dienos proga: -30% stiklainiams ir dangteliams, -35% akiniams nuo saulės, žemėms ir substratams, saulės energija įkraunamiems švietuvams, sodo darbo įrankiams, -40% ventiliatoriams, palapinėms, miegmaišiams, lauko baldams, kepimo grotelėms, iešmams, kepsninėms, dviračių aksesuarams, žūklės įrankiams, pripučiamoms paplūdimio prekėms, baseinams, kamuoliams ir lauko žaidimams, maudymosi drabužiams, vasarinei avalynei, paplūdimio šlepetėms, vandens batams, tekstiliniams rankšluosčiams, kepurėms ir skrybėlėms, paplūdimio rankinėms, -50% vandens šautuvams ir smėlio žaislams.

Didžiulis vasaros išpardavimas vyks liepos 14-16 d. Panevėžyje prekybos ir laisvalaikio centre „Babilonas“.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • „Babilone“ – visų pamėgtas tradicinis sporto bei laisvalaikio prekių išpardavimas!

  Laikas pasirūpinti patogia sporto ir laisvalaikio apranga – ypatingos nuolaidos bei pasiūlymai tik šį savaitgalį, gegužės 11–12 dienomis, „Babilone“!

 • Ilgai laukta „Babilono“ išpardavimų diena – jau lapkričio 10 dieną!

  Tik vieną dieną – lapkričio 10-ą – „Babilono“ parduotuvėse ir kavinėse pirkėjų lauks išskirtiniai pasiūlymai ir nuolaidos! Tai puiki proga ne tik atsinaujinti garderobą, pasiruošti šaltajam sezonui, bet ir pradėti ruoštis gražiausioms metų šventėms.

 • Visų pamėgtas ir tradiciniu tapęs sporto ir laisvalaikio prekių išpardavimas – vėl „Babilone“!

  Spalio 13–14 dienomis „Babilone“ vyks sporto ir laisvalaikio prekių išpardavimas. Sportas ir aktyvus laisvalaikis padeda palaikyti gerą fizinę formą, pakelia nuotaiką ir nuskaidrina ilgus rudens vakarus. Kad sportuoti būtų dar lengviau ir smagiau, kad rudeninis lietus negąsdintų – patogi apranga tiesiog būtina! Spalio 13–14 d. kviečiame pasinaudoti ypatingomis ir tik šį savaitgalį galiojančiomis nuolaidomis sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvėse „Babilone“!

 • „Babilone“ tradiciškai vyks pirkėjų itin pamėgta išpardavimų diena

  Sutikite naują Lietuvos šimtmetį atsinaujinę! Jau vasario 10 dieną Panevėžio prekybos centras „Babilonas“ ruošia išskirtinę išpardavimų dieną.

 • Į Panevėžį atkeliauja švelniausios pasaulyje panteros

  Argi neįspūdingai atrodo prabangiai gyvenančių turtuolių namuose riaumojantis tigras ar paslaptingai šuoliuojanti pantera? Tokiems augintiniams reikia ne tik pinigų, bet ir daug drąsos. Tačiau panašų gyvūną namuose galima laikyti ir be jokios baimės. Bombėjai – katės, primenančios juodas panteras, tik yra gerokai mažesnės ir daug meilesnės. Šios mielos plėšrūnės pasirodys nebe pirmą kartą rengiamoje kačių parodoje Panevėžyje, prekybos centre „Babilonas“.

  Nė lašo agresijos
  „Bombėjaus veislė yra gana jauna. Ją 1953 m. išvedė amerikiečiai, norėdami namuose turėti gracingą kaip juoda pantera katiną. Skirtingai nei laukiniai žvėrys, šios veislės katės neturi nė lašelio agresijos“, – pasakojo vilnietė Ana Šiūkštienė, dabar auginanti net penkias minėtos rūšies juodukes. Savo katytes nuo patinų ji laiko atskiruose būstuose. Todėl šių augintinių meilės užtenka visai pašnekovės šeimynai.

  „Mano katės niekada nesikandžioja, nesidrasko, nekerštauja sugadindamos šeimininko batus. Tačiau joms labai reikia meilės ir dėmesio. Šios mažylės nemėgsta visą dieną miegoti ant lovos, jos kas kartą prie durų pasitinka savo augintoją murkdamos ir glaustydamosi“, – sakė Ana. Mažosios panteros, kai yra alkanos ar nuobodžiauja, vengia garsiau sumiaukti. Jos tinka net alergiškiems šeimininkams, mat katės neturi poplaukio ir nesišeria.

  Jų nereikia dažnai maudyti, nes kačių kailiukas labai blizga. Bet labiausiai visus sužavi auksu švytinčios bombėjų akys.

  Dėl gana didelės kainos ši veislė vis dar labai reta Lietuvoje. Bombėjus mūsų šalyje laiko tik du veislynai. Vienas jų – pačios A. Šiukštienės prieš dvejus metus įkurtas „Bom Galaxy“.

  Pasak veislyno savininkės, bombėjų niekas neaugina nei Latvijoje, nei Lenkijoje. Pirmą savo katytę kalbinta lietuvė įsigijo Baltarusijoje. Daugiau šios veislės atstovų laiko kanadiečiai, australai, ispanai, ypač jas myli prancūzai.

  Amerikiečių išsaugotos katės
  Kad nereikėtų važiuoti į šias šalis norint pažiūrėti mažųjų panteros giminaičių, lietuviai jas gali pamatyti gruodžio 2–3 dienomis Panevėžio prekybos centre „Babilonas“. Čia ruošiama populiariausių ir rečiausių Lietuvoje murklių paroda.

  „Renginys žiūrovams suteiks galimybę pasinerti į paslaptingą kačių pasaulį. Iš įvairių pasaulio kraštų kilusias kates lankytojai pamatys vienoje vietoje, artimiau susipažins su veislėmis, galės pabendrauti su kačių šeimininkais ir sužinoti įdomybių apie šių gyvūnų charakterio savybes, auginimo sąlygas ir priežiūrą“, – pasakojo renginio organizatoriai.

  Be bombėjaus katinų, parodoje išskirtinio dėmesio lauks šiuo metu vis dar labai retai Lietuvoje auginamos Turkų angoros bei mažiausios pasaulyje Singapūro veislės švelniakailės. Pastaroji rūšis kažkada buvo naikinama kaip parazitinė. Neįtikėtinai mažos katytės įlįsdavo į singapūriečių namų lietvamzdžius ir pridarydavo žalos. Tačiau amerikiečių išgelbėta pora nelaimėlių sugebėjo atkurti šią veislę.

  JAV gyvūnų mylėtojų išsaugota ir reta Turkų angoros kačių veislė. Tai – viena seniausių ilgaplaukių kačių veislių, paplitusi Turkijoje. Tačiau šioje šalyje per ilgus metus minėti gyvūnai maišėsi su kitomis rūšimis ir išnyko. Paskutinius tokius katinus Ankaros zoologijos sode suradę amerikiečiai pasistengė, kad jų giminė taip lengvai nenutrūktų.

  Kačių ringai ir šou
  „Babilone“ vyksiančioje parodoje žiūrovus taip pat žavės Bengalijos katės, škotų nulėpausiai, Kurilų bobteilai, Meino meškėnai, rusų mėlynieji, britų ilgaplaukės ir trumpaplaukės katės, Somalio, Sibiro katės, Burmos, sfinksai, devonreksai, Kornvalio reksai, orientalai, siamai ir kitų veislių atstovai.

  Parodos metu bus galima stebėti suaugusių kačių bei kačiukų ringus. Vyks kačių, kilusių iš šiaurinių ir pietinių platumų, šou. Parodos ekspertai iš Belgijos, Italijos ir Baltarusijos rinks gražiausią parodos katę.

  Žiūrovams renginys nemokamas.

  „Babilono“ inf.

 • Uteniškių pamėgtas kasmetinis išpardavimas – ir vėl „Babilone“!

  Jau lapkričio 11 dieną PPC „Babilonas“, Panevėžyje, praūš visų pamėgtas vienos dienos kasmetinis išpardavimas. Artėja šv. Kalėdos, jaukiausias laikotarpis metuose, kai prie stalo susės visi artimieji, kai kiekvienam jų galėsime skirti savo šypseną, šilumą bei dovanas. Lapkričio 11 dienos išpardavimas – puiki proga iš anksto pasirūpinti dovanomis artimiesiems, draugams, kolegoms ir išvengti paskutinės minutės stumdymosi prieš pat šventes. Kad pirkėjams nereikėtų sukti galvos ir rinktis tarp šimtų skirtingų nuolaidų, „Babilone“ vyks totalinis išpardavimas, kur visose parduotuvėse bus taikomos nuo 20 % nuolaidos!

 • Panevėžyje išskirtinis nuolaidų savaitgalis: puiki proga pasiruošti vasaros sezonui

  Nenumaldomai artėja vasaros sezonas, kai vis daugiau laiko praleisime gryname ore aktyviai leisdami laisvalaikį. Žinoma, šiems malonumams reikėtų pasiruošti. Norintiems vasarą sutikti stilingai ir puikiai nusiteikus vėlyvas pavasaris tampa idealiu laiku apsirūpinti naujais laisvalaikio ir sporto drabužiais už viliojančią kainą.

 • Savaitgalio pramogos Panevėžyje: nepraleiskite įspūdingos triušių parodos

  Šiais laikais dažnas vaikas yra matęs tik tradicinį baltą arba pilką triušį. Bet ar žinojote, kad šių gyvūnėlių veislių yra šimtai? Dideli, maži ir visi labai mieli. Su tokiais triušiais galėsite susipažinti ir Jūs. Pačias įspūdingiausias ir įdomiausias šių gyvūnų veisles galėsite išvysti jau balandžio 8–9 d. Panevėžio prekybos centre „Babilonas" vyksiančioje triušių parodoje.

 • Aukštaitijos pirkėjams – rekordinės nuolaidos

  Kol įvairiose parduotuvėse siaučia sezono išpardavimai, dažnas gali pasimesti, ką ir kada pirkti, mat prekių ir nuolaidų – gausybė. Negana to, verta nepamiršti, kad nenumaldomai artėja Valentino diena, kai paskutinę minutę tenka sukti galvą, ką nupirkti savo mylimam žmogui. To galima išvengti. Panevėžiečiams, miesto svečiams ir visos Aukštaitijos pirkėjams verta nepraleisti vieno didžiausių išpardavimų, kuris vyks jau vasario 11 d.

 • Tarptautinėje kačių parodoje „Babilone“ – galimybė pažinti retas veisles

  Gruodžio 10–11 dienomis Panevėžio prekybos ir pramogų centre „Babilonas" pirmą kartą vyks Lietuvos gyvūnų augintojų centro (LGAC) organizuojama tarptautinė kačių paroda. Renginyje lankytojai turės išskirtinę galimybę susipažinti tiek su gražiausiomis ir populiariausiomis Lietuvoje, tiek su retomis kačių veislėmis. Parodos metu bus rengiami ir suaugusių kačių bei kačiukų šou, vyks gražiausių kačių rinkimai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:10247
Vakar apsilankė:6920
Šią savaitę apsilankė:36232
Šį mėnesį apsilankė:68949
Viso (nuo 2015-02-16):14092941
Šiuo metu naršo:
125
2020-07-10
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!