Meilės gėlės rožės savo vietos kitoms neužleidžia
ĮvairenybėsMeilės gėlės rožės savo vietos kitoms neužleidžia
2016 vasario 10, Trečiadienis 14:28

Meilės gėlės rožės savo vietos kitoms neužleidžia

Meilės gėlės rožės savo vietos kitoms neužleidžia
 • Lina NARČIENĖ
 • 21 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Uteniškiai ištikimi tradicijai – jie šv. Valentino dieną savo mylimiems žmonėms dovanoja raudonas rožes. Tai patvirtino mūsų miesto gėlių pardavėjai, kurie prieš Meilės dieną sukasi it voverės. Šiuo metu didžiausias rūpestis gautus gėlių žiedus surūšiuoti, iš jų padaryti originalias puokštes ar patarti kiekvienam užsukusiam pirkėjui.

Tačiau ne visų gėlininkų akyse spindi džiaugsmas: Utenoje pernelyg didelė gėlių parduotuvių konkurencija, o pirkėjų mažai. Ir tie, kurie nepamiršta pasveikinti savo antrosios pusės, užuot pirkę glėbius rožių, renkasi paprastesnį variantą – vieną didelį raudoną gėlės žiedą.

Daugiau apie tai skaitykite šeštadienio „Utenos dienoje".

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Valentino dieną uteniškių kraują kaitins magistrai

  Penkeri metai žmogaus gyvenime nėra daug, bet kolektyvui tai – graži sukaktis. Vasario 14 dieną Utenos trio „Magistrai“ – fortepijonu grojanti Zita Lukošiūnienė, akordeonininkė Renata Buzėnaitė ir birbynininkas Gediminas Kaušylas – švęs savo penktąjį gimtadienį, kurį kartu paminėti kviečia visus uteniškius ir miesto svečius. Šventė žada būti tikrai įspūdinga, o koncerto akcentas – lietuvių poetų, kompozitorių ir kitų kūrėjų kūryba. Su kolektyvo vadove Z. Lukošiūniene kalbėjomės apie nudirbtus bei planuojamus darbus, gimtadienio šventę ir kitus svarbius dalykus.

 • Kovo 8-ąją – ypatingas dėmesys ir išskirtiniai žiedai moterims

  Kovo 8–oji, Tarptautinė moters diena, kadaise buvo vadinama raudonų tulpių švente. Tądien ryškiai raudonus tulpių žiedus vis dažniau keičia kitų formų ir spalvų gėlės. Prieš metus Utenoje duris atvėrusi nauja, provansiškos dvasios gėlių studija, kurioje šeimininkauja Asta Čipkuvienė, jau spėjo tapti nuolatine subtilaus ir rafinuoto skonio vyrų lankymosi vieta. Čia jie mylimoms moterims gėles perka ne tik išskirtinėmis progomis, o pasitikdami Kovo 8–ają puokštes užsakė jau prieš savaitę.

 • Meilės diena tapo siurprizu visiems uteniškiams

  Utenoje tradiciškai per Šv. Valentino dieną organizuojamas gražus koncertas. Šios idėjos sumanytoja ir generatorė – visuomenei puikiai pažįstama vargonų muzikos festivalio organizatorė Zita Lukošiūnienė. Ji subūrė unikalų šalyje profesionalų kolektyvą, kuriame, be Z. Lukošiūnienės akomponavimo fortepijonu, akordeonu groja Renata Buzėnaitė, birbyne – Gediminas Kaušylas.

 • Gruodžio išdaiga: darželyje pražydo gėlės

  Jei gruodžio viduryje našlaitę pikta pamotė išsiųstų žibučių, veikiausiai jų būtų galima pririnkti be jokio vargo. Esant neįprastai šiltam klimatui darželiuose ėmė skleistis gėlių žiedai. Nebestebina ir pasakojimai, kad miškuose galima rasti valgomų ir nevalgomų grybų.

 • Gėlynas po daugiabučio langais – ir savo, ir kaimynų džiaugsmui

  Individualių namų šeimininkams galbūt paprasčiau turėti išpuoselėtą gėlyną, nei, tarkim, daugiabučių namų gyventojams. Žiūrėk, vieną dieną grožio nesuprantantis kaimynas vedasi savo augintinį, kuris turi būtinai užsukti prie gėlyno ir palikti krūvelę. O neretai kaimynėliai nusprendžia švęsti gimtadienį ir nė nesivargina nubėgti į gėlių parduotuvę – gėlės žiedą nusiskina čia pat, kieme augančiame gėlyne...

 • Gėlės miestui puošti auginamos Ukmergėje

  Miestas intensyviai puošiasi skverais ir gėlynais, o miesto želdinimo darbais rūpinasi UAB „Utenos komunalininkas" darbuotojai. Šiuo metu nužydėjusias pavasarines gėles keičia vasariški žiedai, kurie atkeliauja iš Ukmergės.

 • Gėlių studija – kvepianti Provansu

  Šį pavasarį Utenoje, Aušros gatvėje, duris atvėrė nauja gėlių studija, išsiskirianti puokštėmis, kurios dvelkia Provansu ir žavi lauko gėlių atspalviais. Utenoje didelis gėlių pasirinkimas, tačiau išskirtinių puokščių iki šiol buvo įmanoma surasti tik keliuose gėlių salonuose. Gėlių studijos savininkė, floristė Asta kviečia uteniškius bei svečius apsilankyti naujoje erdvėje ir gauti informacijos gėlių auginimo, priežiūrios bei dekoravimo klausimais. Išskirtinio dėmesio sulauks būsimos nuotakos.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6361
Vakar apsilankė:10094
Šią savaitę apsilankė:32942
Šį mėnesį apsilankė:32942
Viso (nuo 2015-02-16):13834504
Šiuo metu naršo:
168
2020-06-04
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!