Didės visuomenės sveikatos centrų darbuotojų atlyginimai
ĮvairenybėsDidės visuomenės sveikatos centrų darbuotojų atlyginimai
2015 spalio 05, Pirmadienis 09:39

Didės visuomenės sveikatos centrų darbuotojų atlyginimai

Didės visuomenės sveikatos centrų darbuotojų atlyginimai

LR Vyriausybė, spręsdama 10-ies šalies visuomenės sveikatos centrų lėšų trūkumo problemą, pritarė ir siūlo LR Seimui centrų finansavimui 2016 metais papildomai skirti 1,5 mln. eurų. Papildomos lėšos užtikrins kokybiškesnę kiekvienam Lietuvos regionui atstovaujančių centrų veiklą, finansinį darbuotojų stabilumą ir efektyvesnį jiems pavestų funkcijų atlikimą.

„Visuomenės sveikatos centrai – Sveikatos apsaugos ministerijai pavaldžios institucijos. Jie įgyvendina valstybės visuomenės sveikatos politiką sveikatos priežiūros ir vartotojų teisių apsaugos srityse, – teigė sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė. – Svarbu, kad padidėjus šių centrų finansavimui, bus užtikrintas efektyvus ir pakankamas centrui priskirtų funkcijų – rizikos žmonių sveikatai, susijusiai su paslaugomis, gaminiais, aplinkos veiksniais ir užkrečiamosiomis ligomis – vykdymas. Tai reiškia dar vieną reikšmingą valstybės žingsnį žmonių sveikatos link".
Priimant sprendimą didinti visuomenės sveikatos centrų finansavimą, atsižvelgta į tai, kad visuomenės sveikatos centrų 2015 m. darbo užmokesčio fondo trūkumas siekia vidutiniškai 34 proc. Nesant pakankamam finansavimui centruose iškilo veiklos kokybės problemos, darbuotojai buvo priversti eiti nemokamų atostogų.

Sveikatos apsaugos ministerijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Sukurta mokytojų atlyginimų skaičiuoklė

  Nuo šiol kiekvienas mokytojas gali pasiskaičiuoti preliminarų būsimą atlyginimą perėjus prie etatinio darbo apmokėjimo. Šalia pateikta ir speciali skaičiavimo programa mokyklų vadovams, ji padės skaičiuojant ir tolygiai paskirstant mokytojų darbo valandas.

 • Finansų ministrė: „Atlyginimai didės tiek, kiek leis valstybės finansinės galimybės“

  „Kitų metų valstybės biudžeto išlaidos planuojamos įvertinus Vyriausybės prioritetus, valstybės įsipareigojimus savo piliečiams, todėl eilėje prie biudžeto pinigų nebus nei „lygių ir lygesnių", nei nusipelniusių ar kitaip privilegijuotų ministerijų ir institucijų", – žada finansų ministrė Rasa Budbergytė. Rugpjūčio 1 d. ji susitiko su Darbo partijos frakcija Seime, kurioje buvo klausiama dėl galimybių kitąmet didinti gyventojų atlyginimus.

 • Didėjo slaugytojų atlyginimai

  Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK), atlikusi gydymo įstaigų pateiktų duomenų analizę, nustatė, kad slaugytojų atlyginimai mūsų šalyje per metus vidutiniškai padidėjo 13 eurų per mėnesį. Toks padidėjimas fiksuojamas lyginant 2015 m. ir 2014 m. I ketvirčių finansinius duomenis.

 • Gera žinia kultūrininkams – didėja jų atlyginimai
  Vyriausybė posėdyje paskirstė asignavimų valdytojams ir savivaldybėms kultūros ir meno darbuotojų darbo užmokesčiui padidinti skirtas lėšas – 4 mln. 927 tūkst. 536 eurus. „Nuo liepos 1 dienos mažiausiai uždirbančių kultūros ir meno darbuotojų atlyginimus didiname vidutiniškai 40 eurų. Taip įgyvendiname duotą pažadą etapais kelti atlyginimus mažiausiai uždirbantiems kultūrininkams ir meno srities darbuotojams“, – sakė premjeras Algirdas Butkevičius.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1399
Vakar apsilankė:7864
Šią savaitę apsilankė:9263
Šį mėnesį apsilankė:9263
Viso (nuo 2015-02-16):13810825
Šiuo metu naršo:
84
2020-06-02
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!