Daugiabučio namo aplinką puoselėjančiai uteniškei D. Kulbauskienei – aplinkos ministro padėka
ĮvairenybėsDaugiabučio namo aplinką puoselėjančiai uteniškei D. Kulbauskienei – aplinkos ministro padėka
2014 spalio 17, Penktadienis 09:58

Daugiabučio namo aplinką puoselėjančiai uteniškei D. Kulbauskienei – aplinkos ministro padėka

Daugiabučio namo aplinką puoselėjančiai uteniškei D. Kulbauskienei – aplinkos ministro padėka

Spalio 13 d. Aplinkos ministerija, Respublikinių būsto valdymo ir priežiūros rūmai ir Vilniaus miesto savivaldybė surengė Pasaulinės būsto dienos minėjimą „Būstas – ne vien stogas virš galvos", į kurį buvo pakviesti ir Utenos rajono savivaldybės atstovai. Šventėje dalyvavo Utenos rajono savivaldybės mero patarėjas Gintautas Petravičius, Aplinkos apsaugos ir civilinės saugos skyriaus vedėja Rosita Deveikienė, skyriaus specialistė Lina Rimienė, Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vedėjo pavaduotojas Egidijus Bukys.

Aplinkos viceministrė Daiva Matonienė teigė, kad vieni pagrindinių būsto dienos minėjimo tikslų – paskatinti gyventojus rūpintis ne tik savo butu ar namu, bet ir gyvenamąja aplinka, skleisti mintį, kad kiekvieno žmogaus būstas yra ne tik jo stogas. Viceministrė pabrėžė, kad ne ką mažiau svarbu paviešinti gerų pavyzdžių praktiką ir apdovanoti geriausiai besitvarkančiuosius. Renginio metu buvo aptartos būsto srities aktualijos Lietuvoje, pagerbti geriausiai prižiūrintys ir tausojantys būstą ir jo aplinką.
Minėjimo metu buvo apdovanoti pavyzdingai, be valstybės paramos daugiabučių ir vienbučių namų teritorijas, senus daugiabučius namus prižiūrintys ir tvarkantys gyventojai bei daugiabučių namų, efektyviai naudojančių alternatyvius energijos šaltinius, bendruomenių atstovai. Namų gyventojai buvo nominuoti keturiose kategorijose. Kategorijoje „Už pavyzdingą namo aplinkos tvarkymą" buvo apdovanoti Utenos daugiabučio namo, esančio Užpalių g. 91, gyventojai Stasys ir Danutė Kulbauskai, savo lėšomis prižiūrintys daugiabučio namo aplinką. Į renginį atvykusiai Danutei Kulbauskienei buvo įteikta aplinkos ministro padėka. Ją sveikino renginyje dalyvavę Utenos rajono savivaldybės atstovai, linkėjo sėkmės ir ryžto toliau puošti savo namo aplinką.

Utenos r. savivaldybės administracijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Norite padėkoti medikui? Darykite tai tinkamai

  Dažnas po operacijos sveikstantis pacientas su maišeliu rankose ar vokeliu kišenėje, norėdamas padėkoti, užsuka į jį operavusio gydytojo kabinetą. Retas žino, kad tokia padėkos forma yra kyšis, ir net nepagalvoja apie kitus padėkos būdus, kurie neverstų jaustis nejaukiai, nežeistų ir nežemintų mediko, kai jam svarbiausia – gerai pavykusi operacija ir sveikstantis pacientas. Tad ar tikrai vis dar reikia nešti gydytojams dovanas, o galbūt galima atsidėkoti oficialiu būdu?

 • Vyriausybėje – padėkos šventė savanoriaujantiems žmonėms ir organizacijoms

  Projektas „Šimtmečio dovanos“ pasiekė pirmojo etapo finalą ir visus dovanojusius laiką Lietuvai gruodžio 5 dieną – Tarptautinę savanorių dieną – pakvietė į padėkos šventę Vyriausybės kanceliarijoje.

 • Aplinkos ministerijos atstovams uteniškiai išsakė nerimą keliančias problemas

  Gegužės 11 dieną Utenoje, verslo informacijos centro patalpose, vyko UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras" organizuotas susitikimas su Aplinkos ministerijos atstovais. Susitikime dalyvavo Utenos regiono savivaldybių, atliekų vežėjų ir komunalinių atliekų tvarkymo sistemų administratorių atstovai.

 • Ugniagesių gelbėtojų elgesys moterį sujaudino iki sielos gelmių

  Pirmadienį Plaušų kaime kilus gaisrui namo šeimininkė Tatjana Bielinienė negali atsigauti po patirto šoko: ugnis vos nepasiglemžė jos būsto, o apsinuodijusi dūmais pateko į ligoninę. Matydama, kaip į gaisro vietą atvykę vietos ugniagesiai gelbėtojai ryžtingai kovoja su ugnimi rizikuodami savo sveikata ar net gyvybe, moteris sakė esanti sujaudinta tokio jų ryžto ir pasiaukojimo.

 • Aplinkos ministro padėkos – ir uteniškiams

  Pirmadienį Aplinkos ministerijoje apdovanoti aktyviausi ir išradingiausi Europos atliekų mažinimo savaitės renginių dalyviai.
  Europos atliekų mažinimo savaitės renginiai kasmet vyksta paskutinę lapkričio mėn. savaitę. 2016 m. jie vyko lapkričio 19-27 dienomis. Renginių metu visuomenė įvairiais būdais skatinama vengti atliekų susidarymo, mažinti kenksmingų medžiagų kiekį produktuose ir medžiagose, daiktus naudoti pakartotinai ar prailginti jų naudojimo laiką. Lietuva šioje akcijoje pirmą kartą dalyvavo 2015 m., o pernai Aplinkos ministerija tapo šio tarptautinio renginio koordinatore Lietuvoje.

 • Dičiūnuose esančių atliekų sutvarkymui – milijonai eurų

  Praėjusį penktadienį aplinkos ministras Kęstutis Navickas lankėsi Utenoje ir Ignalinoje. Jis susitiko su Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento (RAAD) pareigūnais, vyko į Utenos regiono atliekų tvarkymo centrą ir lankėsi atliekų tvarkymo įmonės „Ūrus ir Ko" teritorijoje. Šiuo metu bankrutuojančios UAB „Ūrus ir Ko" veiklos vietoje Dičiūnų kaime, Utenos rajone, palikta tūkstančiai tonų pavojingų ir nepavojingų atliekų, teritorija užteršta cheminių medžiagų atliekomis, o bendrovės vadovams gresia baudžiamoji atsakomybė.

 • Aplinkos ministerija imasi reformuoti valstybinių miškų ūkio valdymą

  Aplinkos ministras Kęstutis Navickas pristato valstybinio miškų ūkio sektoriaus pertvarkos viziją ir pradeda viešą diskusiją dėl būsimų reformų miškų ūkio ir kontrolės srityse. Ministras išplatino oficialų kreipimąsi Aplinkos ministerijai pavaldžioms ir jos reguliavimo sričiai priskirtoms įstaigoms ir įmonėms, kurios įtrauktos į planuojamą miškų reformą. Oficialiame rašte atskleidžiamos politinės reformų gairės ir siūloma teikti konstruktyvius pasiūlymus, kurie vestų efektyvesnio ir skaidresnio valstybės turto ir gamtos išteklių valdymo link.

 • Paryžiaus susitarimo ratifikavimas – gera žinia ir Lietuvai, ir pasauliui

  „Visuotinio susitarimo dėl klimato kaitos, kurį prieš metus Paryžiuje patvirtino 195 valstybės, ratifikavimas – labai svarbus žingsnis vienijant pasaulio pastangas kovojant su šia kaita. Mūsų Seimas jau pradėjo ratifikavimo procesą, ir artimiausiu metu tikimės geros žinios, kad Lietuva jau yra tarp Paryžiaus susitarimą ratifikavusių valstybių", – sakė aplinkos ministras Kęstutis Navickas.

 • „Gyva“ kalėdinė dovana – iš invazinių rūšių sąrašo

  Raštuotasis ar puošnusis, vadinamasis amerikinis balinis, vėžlys, sibirinis burundukas, paprastasis meškėnas – gyvūnai, kuriuos apie invazines rūšis nežinantys žmonės vis dar mielai augina namuose. Artėjant šventėms dažnas vaikas pasvajoja apie „gyvą" kalėdinę dovaną, todėl gamtosaugininkai pataria tėvams, prieš ieškant vėžlio ar kito laukinio gyvūno, pasitikrinti, ar jis nėra įrašytas į  Invazinių Lietuvoje rūšių sąrašą  ir Sąjungai susirūpinimą keliančių invazinių svetimų rūšių sąrašą.

 • Bepiločių orlaivių naudotojams – informacinis filmas

  Lietuvoje sparčiai didėjant bepiločių orlaivių panaudojimo galimybėms ir mastams, Civilinės aviacijos administracija patobulino jų naudojimo taisykles ir parengė informacinį filmą, supažindinantį su esminiais taisyklių reikalavimais. „Siekiama, kad tokie skraidymo aparatai nekeltų pavojaus aviacijos saugumui ir nebūtų naudojami nepageidaujamais ar nusikalstamais tikslais", – sakė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5838
Vakar apsilankė:10251
Šią savaitę apsilankė:25144
Šį mėnesį apsilankė:303918
Viso (nuo 2015-02-16):13750984
Šiuo metu naršo:
224
2020-05-27
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!