„Maxima“ į Anykščius atveža 78 tonas prekių po 1 eurą
Įvairenybės„Maxima“ į Anykščius atveža 78 tonas prekių po 1 eurą
2019 liepos 22, Pirmadienis 14:46

„Maxima“ į Anykščius atveža 78 tonas prekių po 1 eurą

„Maxima“ į Anykščius atveža 78 tonas prekių po 1 eurą

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ jau kitą penktadienį prisijungs prie Anykščių miesto šventės ir pradės „Ačiū“ turą per Lietuvą. „Maxima“ atvyksta padėkoti Anykščių krašto gamintojams ir augintojams bei pateikti ypatingų pasiūlymų gyventojams – anykštėnų lauks pilnutėliai sunkvežimiai prekių po 1 eurų. Šiais pasiūlymais galės pasinaudoti visi „Ačiū" kortelių turėtojai, kurie šventinį savaitgalį lankysis Anykščiuose.

„Norime padėkoti Anykščių krašto gamintojais ir augintojams, kurių produkcija kasdien pasiekia mūsų parduotuves visoje Lietuvoje, ir tuo pačiu įsitraukti į tradicinį pasaulio anykštėnų sambūrį ir tapti gražios Anykščių miesto šventės dalimi. Tik visi kartu galime kurti Lietuvą ir augti, todėl norisi padėkoti kiekvienam – darbuotojui, klientui ir tiekėjui. Tam ir skirtas „Ačiū" turas. Anykščiuose jį pradėsime su trenksmu ir geriausiais pasiūlymais", – sakė prekybos tinklo „Maxima" vadovė Kristina Meidė ir kviečia visus liepos 26-28 dienomis atvykti į Anykščius.
Sprendimas Anykščius pasirinkti kaip pirmąją „Ačiū" turo stotelę buvo įkvėptas kitos dabar vykstančios „Maximos" kampanijos „Vasara nuo A iki Ž". Pradėjus turą nuo A raide prasidedančių Anykščių ir šio miesto šventės, planuojama kampaniją tęsti burtu keliu parenkant kitus Lietuvos miestus ir miestelius.
Liepos 26 d. rytą Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius kartu su K. Meide susitiks su Anykščių krašto ūkininkais ir gamintojais, kurių produkciją yra pamėgę didžiausio Lietuvos prekybos tinklo klientai. „Maximos" atstovai kartu su Anykščių krašto augintojais aptars galimas bendradarbiavimo galimybes ir svarstys, kaip dar labiau padidinti lietuviškos produkcijos realizavimo apimtis.
Vėliau, nuo 12 val. „Maxima" parduotuvėje, adresu A. Baranausko a. 4, prasidės prekyba specialiai Anykščiams atgabentomis prekėmis po 1 eurą. Pradedant „Ačiū" turą per Lietuvos miestų abėcėlę nuo Anykščių, išskirtinių akcijų startui neatsitiktinai pasirinktos prekės, kurių pavadinimai prasideda raide „A". Už 1 eurą bus galima įsigyti arbūzų (1 vnt. už 1 eurą), aliejaus „Natura" (1 litras už 1 eurą), anglių, skirtų griliui (1 pakuotė už 1 eurą), nealkoholinio alaus (4 skardinės už 1 eurą), antienos (po 1 eurą už kilogramą).
Šiais ypatingais pasiūlymais bus galima pasinaudoti nuo penktadienio vidudienio – 12 valandos – iki parduotuvės uždarymo sekmadienį, liepos 28-ją, arba iki tol, kol bus akcinių prekių, kurių planuojama pilnutėliais sunkvežimiais į Anykščius atsivežti net 78 tonas. Siekiama, kad jų ištisą savaitgalį užtektų visiems norintiems, todėl kiekvienas pirkėjas, turintis „Ačiū" kortelę, galės nusipirkti tik tam tikrą kiekį prekių.
Iškilmingai pradėjus „Ačiū" turą anykštėnai prie „Maxima" parduotuvės bus vaišinami šventiniu tortu. Taip pat prekybos tinklas „Maxima" pasirūpins ir šalia parduotuvės, A. Baranausko aikštėje vyksiančio tarptautinio floristinių kilimų konkurso dalyvių vaišėmis.

„Maxima" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Bendruomenių mokymosi veikloms skirs 80 000 eurų

  „Diena be mokslo yra tuščiai praleista diena", – yra sakęs Albertas Einšteinas. Šiemet visos Lietu­vos bendruomenės turi galimybę gauti finansavimą veikloms, skatinančioms jų narių mokymąsi ir tobu­lėjimą. Geriausioms idėjoms bus padalytas 80 tūkst. eurų fondas, kurį įsteigė lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“, vykdantis jau penkerius metus gyvuojan­čią programą „Mes – bendruomenė“.

 • Pirkėjams svarbiausia – patogumas ir mažos kainos

  Lietuvoje atlikti pirkėjų tyrimai atskleidė, kad renkantis parduotuvę žmonėms svarbiausi kriterijai yra galimybė apsipirkti vienu ypu, kainos ir kokybės santykis, maloni aplinka, asortimentas bei nuolatinė prekių pasiūla.

 • Uteniškiai įsitikino: pirkti lietuviškas maisto prekes apsimoka

  „Nusprendęs dažniau rinktis lietuviškus pieno produktus, duoną ir čia užaugintas daržoves, užuot pirkęs importines, vos per mėnesį sutaupiau dešimtis eurų“, – dalijosi uteniškis Dominykas. Jis neslėpė, kad anksčiau nekreipė ypatingo dėmesio į perkamų produktų kilmę, tačiau sužinojęs apie prekybos tinkle „Maxima“ vykdomą akciją nusprendė padaryti eksperimentą ir apsipirkti tik iš lietuvių gamintojų tiekiamo asortimento.

 • Paskelbė datą, kada atidaroma nauja „Maxima“ Utenoje

  Rugsėjo 6 dieną lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ Utenoje atvers naujos parduotuvės duris. Tai bus 244-oji „Maximos“ tinklo parduotuvė Lietuvoje. Basanavičiaus g. pradėsiančioje veikti parduotuvėje uteniškiai ras gausiausią mieste – daugiau nei 21 500 prekių – asortimentą. Į parduotuvės įrengimą investuota per 750 000 eurų bei sukurta daugiau nei 50 naujų darbo vietų.

 • Utena – prekybininkų rojus: dygsta dar viena „Maxima“ su dviem iksais

  Uteną kaip iš gausybės rago vienas po kito okupuoja prekybos centrai. Praėjusiais metais buvo atidaryti trys: „Utenos prekybos“ baldų centras, LIDL ir IKI. J. Basanavičiaus g. 108B, priešais prekybos centrą „Norfa“, ką tik pradėta statyti dar viena „Maxima XX“. Ateityje „Maxima XX“ bus sublokuota su „Ermitažo“ prekės ženklo parduotuve, kurios projektavimo darbai dar tik pradėti. Jos statyba bus vykdoma kiek vėliau.

 • Utenos regione „Maxima“ parduotuvės per šv. Velykas dirbs, bet trumpiau nei įprasta

  Per artėjančias šv. Velykas prekybos tinklo „Maxima" parduotuvės Utenos regione dirbs visos, tačiau trumpiau nei įprastomis dienomis. Taigi velykinius stalus ruošiantys ar artimuosius lankantys pirkėjai galės įsigyti trūkstamų maisto produktų, velykinių dovanų ar kitų prekių, juolab, kad šventiniam savaitgaliui paruošta specialių akcijų – su nuolaida bus pardavinėjami visi rudi vištų kiaušiniai, Velykiniai saldainiai ir kt.

 • Grasino nuo žemės paviršiaus nušluoti „Maximą“ ir reikalavo pinigų

  Praėjusio šeštadienio pavakarę policijos pareigūnus ant kojų sukėlė neįprastas skambutis: pakeistu balsu kalbėjęs skambinusysis pagrasino, kad jeigu prie konteinerio neras nurodytos pinigų sumos, už valandos nebeliks prekybos centro „Maxima".

 • Keičiasi „Maxima LT“ vadovas

  UAB „Maxima LT" valdybos sprendimu nuo sausio 9 dienos keičiasi bendrovės vadovas – „Maxima LT" generaline direktore tapo Kristina Meidė, kuri pakeitė „Vilniaus prekybos" grupę palikusį Žydrūną Valkerį. K. Meidė taip pat dirbs bendrovės valdyboje. Iki šiol K. Meidė vadovavo kitai „Vilniaus prekybos" įmonei „Euroapotheca" ir buvo jos direktorė bei valdybos pirmininkė.

 • Utenos regione šventiniu laikotarpiu „Maxima“ parduotuvės dirbs trumpiau

  Siekiant, kad prekybos tinklo „Maxima" darbuotojai per didžiąsias metų šventes galėtų kuo daugiau laiko praleisti su artimaisiais, dauguma tinklo parduotuvių šventinėmis dienomis pirkėjus aptarnaus, tačiau trumpiau nei įprasta. Prie Kūčių stalo su namiškiais galės susėsti visi „Maximos" darbuotojai – beveik visos tinklo parduotuvės tą dieną Utenos regione dirbs iki 19 val. ar dar trumpiau.

 • Protestuotojų ryžtą „Maxima“ gesino įspūdingomis akcijomis

  Dėl kylančių maisto produktų kainų prekybos centruose ir mažų atlyginimų per šalį nuvilnijo gyventojų pasipiktinimo banga ir visuotinis raginimas neiti į parduotuves. Prie akcijos prisidėjo ir dalis uteniškių – pirmąją prekybos centrų boikoto dieną parduotuvėse jų buvo gerokai mažiau, tačiau vėliau ryžtas sumažėjo ir prekeiviai pasitiko grįžtančius pirkėjus. Nežinia, kiek uteniškių aplenkė tinklines parduotuves, tačiau dalis atkakliausiųjų nesitenkino tik trijų dienų nepirkimo akcija ir šeštadienį rinkosi prie kūrybinių industrijų centro „Taurapilis", kur buvo suorganizuotas mitingas. Nors mitinguotojų gretos buvo negausios, vienas pagrindinių jo organizatorių Utenoje Ramutis Bielinis „Utenos dienai" tvirtino, jog svarbiausia, kad pavyko apskritai žmones išjudinti ir paskatinti reikšti nepasitenkinimą, užuot tyliai kentus.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:2247
Vakar apsilankė:7395
Šią savaitę apsilankė:29477
Šį mėnesį apsilankė:240052
Viso (nuo 2015-02-16):12591486
Šiuo metu naršo:
69
2020-02-27
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!