Aktyvias uteniškių šeimas subūrė spalvingas festivalis

Pirmadienio popietė uteniškiams buvo ypač sportiška: Utenos „Utenio“ stadione vyko festivalis „Aktyvi šeima 2017″, sukvietęs septynių miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtinius, kurie kartu su savo pedagogais, tėveliais, šeimos nariais mankštinosi, dalyvavo įvairiose rungtyse bei šventinėje eisenoje.

Rankose laikydami savo ugdymo įstaigų plakatus, vėliavas ar apsirengę išskirtinėmis aprangomis, festivalio „Aktyvi šeima“ dalyviai žingsniavo aplink stadioną. Šia spalvinga šventine eisena buvo atidarytas renginys, kuris Utenoje vyksta ketvirtus metus.
Su Tarptautine šeimos diena pasveikinusi Utenos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė Alma Gaidienė visiems dalyviams palinkėjo aktyvumo, gražaus reginio ir gerų emocijų bei pridūrė, kad po festivalio mažųjų dalyvių lauks vertingi prizai.
Po mažųjų šokėjėlių pasirodymo ir mankštos, dalyviai jau rikiavosi stadione ir buvo nusiteikę dalyvauti smagiose rungtyse.
Renginio organizatoriams pasiūlius veiklas 10-yje stotelių, mažieji kartu su jais lydinčiais pedagogais ir šeimos nariais laukė pirmųjų užduočių paskelbimo. Sportiškai nusiteikę dalyviai privalėjo lazda varyti kamuolį, peršokti per barjerą ir apibėgti stovelius, žaisti futbolą susikabinus rankomis ir įveikti dar daugiau įdomių sportinių rungčių.

Laikraščio „Utenos diena“ inf., L. Narčienės nuotr.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Aktualijos

Featured

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas

Krašto žinios