Išeinantys socialdemokratai kelia šildymo kainas
AktualijosIšeinantys socialdemokratai kelia šildymo kainas
2016 spalio 13, Ketvirtadienis 11:05

Išeinantys socialdemokratai kelia šildymo kainas

Išeinantys socialdemokratai kelia šildymo kainas

Pridėtinės vertės mokesčio didinimas šildymui – tai dar vienas pavyzdys, kaip šalies ekonominio augimo akivaizdoje dėl neūkiškumo ir nepagrįstai padidintų valdžios išlaidų vėl kenčia paprasti žmonės. Savo kadenciją baigianti Algirdo Butkevičiaus vyriausybė, nesugebėdama subalansuoti šalies biudžeto, visas problemas nusprendė spręsti paprastų, daugiabučiuose gyvenančių žmonių sąskaita. Vyriausybė surado būdą, kaip atgal į biudžetą surinkti keliais eurais padidintas minimalias algas, mokytojų atlyginimus, pensininkams neva padidintas pensijas. Davė po kelis eurus, o atgal į biudžetą paims po keliasdešimt.

Kodėl didėja valstybės išlaidos ir kodėl Lietuvai 2017 metais vėl reikės skolintis? Atsakymas labai paprastas, – neūkiškumas ir nesąžiningumas. Juk Lietuvoje – ne tik brangiausi visoje Europos Sąjungoje šaukštai ar socialiai remtiniems asmenims perkamos kruopos bei konservai. Net ir mažėjant Lietuvos gyventojų skaičiui kuriama vis daugiau etatų valstybės tarnyboje, kur jų ir taip nepasvertai daug. Einama paprasčiausiu ir primityviausi keliu. Visus savo bendrapartiečius socialdemokratai nori aprūpinti darbu ne skatindami verslo investicijas, bet iš valstybės biudžeto, didindami etatų skaičių valstybės tarnyboje.
Šildymo kainų šuolį mažiau pajus vilniečiai, kur atlyginimai gerokai didesni, palyginti su regionais, todėl mažųjų miestų gyventojams augančios šildymo kainos būtų didelė našta.

Edmundas Pupinis
Kandidatas į Lietuvos Respublikos Seimo narius
Utenos rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto pirmininkas

Politinė reklama bus apmokėta iš Edmundo Pupinio politinės kampanijos sąskaitos. Užsakymo Nr. 034

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Dirbti Lietuvai prisiekė Seimo narys E. Pupinis

  Pirmadienį, lapkričio 14 dieną, 2016–2020 metų kadencijos Seimas susirinko į pirmąjį posėdį. Parlamento darbas prasidėjo iškilminga dalimi istorinėje Kovo 11-osios Akto salėje, kur prisiekė visi 141 į naują parlamentą išrinkti politikai. Trečią kartą priesaikos jaudulį išgyveno ir Seimo narys konservatorius Edmundas Pupinis, kuris mūsų rajone rinkimų metu sulaukė didžiausio uteniškių pasitikėjimo.

 • Profesinis rengimas suteiks darbo rinkai reikalingus įgūdžius ir gebėjimus

  Susitikime, vykusiame su buvusia finansų ministre, Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotoja Ingrida Šimonyte, Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Jaunimo bendruomenės vadove Aiste Gedviliene ir kandidatu į Seimo narius bei rajono savivaldybės tarybos nariu Edmundu Pupiniu Utenos švietimo įstaigose ir vienoje iš Lietuvos bei Danijos siuvimo įmonių „Engel Dali" buvo kalbama apie naują TS-LKD planą Lietuvai.

 • Konservatoriai turi planą ir ketina sukurti 147 tūkstančių naujų darbo vietų

  Gegužės mėnesio pradžioje Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partija pradėjo rinkimų turą po Lietuvą su „Nauju planu Lietuvai". Turo metu organizuojami susitikimai bei diskusijos su partijos lyderiu Gabrieliumi Landsbergiu, partijos vadovybe bei šios partijos kandidatais šių metų rinkimuose į Seimą. Po vizitų į kitus rajonus šią savaitę TS-LKD delegacija lankėsi ir Utenoje.

 • Edmundas Pupinis: „Utenoje didžiausia problema – verslo investicijų pritraukimas“

  Artėjant Seimo rinkimams Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Utenos skyrius kandidatu į Seimą rinkimuose jau iškėlė Utenos rajono savivaldybės tarybos narį, Utenos regioninio profesinio mokymo centro Suaugusiųjų mokymo skyriaus vadovą Edmundą Pupinį. Jis į Uteną pasikvietė grupę Seimo narių ir su kiekvienu iš jų per savaitę aplankė daug kolektyvų, susitiko su įmonių ir organizacijų vadovais, daug dėmesio skyrė tiesioginiams pokalbiams su gyventojais.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:9332
Vakar apsilankė:10251
Šią savaitę apsilankė:28638
Šį mėnesį apsilankė:307412
Viso (nuo 2015-02-16):13754478
Šiuo metu naršo:
146
2020-05-27
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!