Socialinės globos įstaigų gyventojams – patogesnės sąlygos balsuoti
AktualijosSocialinės globos įstaigų gyventojams – patogesnės sąlygos balsuoti
2016 rugpjūčio 23, Antradienis 10:19

Socialinės globos įstaigų gyventojams – patogesnės sąlygos balsuoti

Socialinės globos įstaigų gyventojams – patogesnės sąlygos balsuoti

Artėjančiuose Seimo rinkimuose savo apsisprendimą pareikšti ir balsus atiduoti socialinės globos įstaigų gyventojams bus gerokai patogiau. Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė ir Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas pasirašė susitarimą dėl balsavimo socialinės globos įstaigose.

„Kiekvienas turintis balsavimo teisę žmogus turi turėti visas galimybes pareikšti savo pilietinę valią. Abiems šalims bendradarbiaujant socialinės globos namuose galės būti organizuojami specialūs paštai. Taip šių namų gyventojams nebereikės vykti į balsavimo vietą, kas dėl jų sveikatos būklės ar senyvo amžiaus gali sukelti nepatogumų", - sakė A. Pabedinskienė.
„Vyriausioji rinkimų komisija yra suinteresuota balsavimą vykdyti visose įstaigose ir yra pasiruošusi užtikrinti galimybes visiems Lietuvos rinkėjams balsuoti, išreiškiant savo valią rinkimuose. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti ir siekiame skaidrių ir sklandžių rinkimų", - teigė Zenonas Vaigauskas.
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija tarpininkaus siekiant užtikrinti, kad jai pavaldžių socialinės globos įstaigų vadovai laiku kreiptųsi į apygardos rinkimų komisijas su teikimu sudaryti specialų paštą jų vadovaujamose įstaigose balsavimui paštu. Ministerija taip pat įsipareigoja šioms globos įstaigoms teikti visą su rinkimais susijusią informaciją ir pagalbą.
Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija parengs ir pateiks reikiamą metodinę medžiagą ir informaciją apie balsavimo organizavimą specialiuose paštuose, mokymo medžiagą, skirtą organizuosiantiems tokį balsavimą, nurodys atsakingus kontaktinius asmenis.
Balsavimas specialiuosiuose paštuose numatomas spalio 5–7 dienomis.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Gegužės 6 dieną prasidėjo išankstinis balsavimas

    Pirmadienį, gegužės 6 dieną, šalyje prasidėjo išankstinis balsavimas Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose ir referendumuose dėl Konstitucijos 12 ir 55 straipsnių pakeitimų. Išankstinis balsavimas vyks visose šalies savivaldybėse iki penktadienio.

  • Prasidėjo išankstinis balsavimas: renkame merą ir Tarybą

    Vasario 25 dieną, trečiadienį, prasidėjo išankstinis balsavimas, gyventojai renka merą ir Tarybą. Pirmosiomis valandomis balsuojančiųjų netrūko, tai pastebėjo ir rinkimų komisijos nariai. Tačiau aktyvūs piliečiai, atlikdami savo pareigą, vakar apie 10 valandą nesudarė didelių eilių nei prie balsavimo kabinų, nei prie urnų.

  • Kviečiame išrinkti šauniausią klubą Utenoje

    Kviesdama skaitytojus išrinkti šauniausią klubą, „Utenos dienos" redakcija nori atkreipti dėmesį į bendrų interesų, pomėgių žmones, kurie vedami tų pačių tikslų susiburia į klubą (sveikatos, sporto, labdaros ir kt.). Dažniausiai tokių žmonių veikla neapsiriboja vien savų siekių pildymu ar demonstracija. Klubai dažnai organizuoja įvairias labdaringas akcijas, padeda renginių metu ar tiesiog keičia visuomenės nuomonę ir pažiūras. Utenos mieste ir rajone yra nemažai klubų, kuriuose reiškiasi įvairaus amžiaus žmonės. Ir šį kartą balsavimu jūs ne tik padėkosite tiems žmonėms, bet ir suteiksite galimybę juos pažinti plačiajai visuomenei.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:8432
Vakar apsilankė:7200
Šią savaitę apsilankė:8432
Šį mėnesį apsilankė:253526
Viso (nuo 2015-02-16):12303876
Šiuo metu naršo:
174
2020-01-27
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!