Stačius laiptus padės įveikti naujai įrengta nuovaža
AktualijosStačius laiptus padės įveikti naujai įrengta nuovaža
2015 rugsėjo 10, Ketvirtadienis 10:56

Stačius laiptus padės įveikti naujai įrengta nuovaža

Stačius laiptus padės įveikti naujai įrengta nuovaža

Neseniai Utenoje įrengta nuovaža, kuri pritaikyta neįgaliesiems ir mamoms, stumdančioms vežimėlius, bei dviratininkams. Utenos miesto seniūno Valentino Vaitonio teigimu, seniūnija skyrė lėšų įrengti nuovažą iš Maironio gatvės į Žalgirio, mat buvo atsižvelgta į vienos uteniškės pageidavimą šioje vietoje įrengti nuovažą. Moteris apgailestavo, kad įveikti šalia upelio esančius gana stačius laiptus nepatogu ne tik specialiųjų poreikių turintiems gyventojams, bet ir mamoms, dviratininkams. „Mes turime atsižvelgti į kiekvieno gyventojo skundus ir pageidavimus", – akcentavo seniūnas ir, su specialistais pasitaręs dėl nuovažos įrengimo, ėmėsi darbų. Šiuos darbus atliko UAB „Utenos komunalininkas" darbuotojai, o visai neseniai įrengta metalinė konstrukcija buvo pritaikyta naudotis tiek neįgaliesiems, tiek dviratininkams, tiek mamoms.

 Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos seniūnijos gyventojai sulaukė paramos

  Laikas prieš didžiąsias metų šventes visuomet yra ypatingas – žmonės gėriu dalijasi ne tik su pačiais artimiausiais žmonėmis, tačiau ir su tais, kuriems trūksta pagalbos. Kaip ir kiekvienais metais Utenos seniūnija ruošėsi šiam gražiam iššūkiui. Organizuoti labdaros vakarai, kreiptasi į verslininkus paramos, o visa tai vainikavo šiltas kalėdinis vakaras.

 • Utenos seniūnija – saugiausia mūsų rajone

  Utenos rajone išrinkta saugiausia 2017 metais išrinkta Utenos seniūnija, o šios seniūnijos seniūnui Sauliui Gaižauskui įteikta lentelė su užrašu „2017 m. saugiausia Utenos rajono seniūnija“ bei pereinamoji taurė, kuri priklausė 2016 m. saugiausiai Vyžuonų seniūnijai.

 • Seniūnijų sporto žaidynėms pasibaigus

  Pirmąjį rugsėjo šeštadienį Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko X Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių II etapo Utenos zonos varžybos. Lietuvos seniūnijų sporto žaidynės – didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją. Utenoje varžėsi devynios savivaldybės, Utenos ir Panevėžio apskričių sportininkai.

 • Utenos vasara žada būti ilga, spalvinga ir darbinga

  Utenos miesto seniūnijos seniūnas Valentinas Vaitonis „Utenos dienai" sakė, kad rajono savivaldybės biudžetas Utenos miesto nenuskriaudė ir šiemet – jam tvarkyti ir prižiūrėti skyrė 1,2 mln. eurų. Tačiau ir darbų padaugėjo – sumažinus Utenos kaimiškosios, Vyžuonų, Sudeikių ir Leliūnų seniūnijų teritorijas, buvo praplėstos miesto ribos, todėl iškilo naujų svarbių uždavinių. Vis dėlto seniūnas įsitikinęs, kad Utena šiemet, ypač žaliuoju metų laiku, tikrai nedarys gėdos nei uteniškiams, nei miesto bei rajono svečiams.

 • Miestelis prie Kuksos upelės – seniūnės Gražinos Bivainienės gyvenimo dalis

  Auksiniame fone – raudonas kukutis su raudonai juodu kuodu, sparnais ir uodega. Snapas, akis ir kojos – sidabro spalvos. Tai Kuktiškių, seniūnijos centro, herbas. Seniūnija – mažiausia rajone, joje palyginti nedaug kaimų, gyventojų skaičius nesiekia nė tūkstančio – Kuktiškių seniūnijos seniūnė Gražina Bivainienė jų priskaičiuoja apie 750. Maždaug 420 jų gyvena pačiame Kuktiškių miestelyje. Likusieji – aplinkiniuose kaimuose, iš kurių didesni – Kačiūnai, Raudoniškis, Buitūnai. Yra trys seniūnaitijos – Kuktiškių, Buitūnų ir Raudoniškio. Nors Kuktiškių seniūnija nedidelė, kiekviena seniūnės darbo diena kupina rūpesčių ir netikėtumų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:11515
Vakar apsilankė:11870
Šią savaitę apsilankė:23385
Šį mėnesį apsilankė:268479
Viso (nuo 2015-02-16):12318829
Šiuo metu naršo:
128
2020-01-28
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!