Kvepiančių pyragų popietė pakvietė aukoti
AktualijosKvepiančių pyragų popietė pakvietė aukoti
2014 lapkričio 07, Penktadienis 10:13

Kvepiančių pyragų popietė pakvietė aukoti

Kvepiančių pyragų popietė pakvietė aukoti
 • Lina NARČIENĖ
 • 17 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

„Išsipildymo akcijos" iniciatyva Pyragų diena pakvietė visus šalies gyventojus kepti kvapnius pyragus, jais pavaišinti kolegas ir tuo pačiu rinkti lėšas, skirtas pagelbėti mažiesiems ligoniukams bei likimo nuskriaustiems vaikams.
Ne išimtis – ir Utena. Pyragais pakvipo daugelyje įstaigų, organizacijų bei įmonių. Utenos rajono savivaldybės mažojoje salėje ant stalų ne tik puikavosi nuostabaus grožio ir skonio pyragai, o uteniškiai dar kartą įrodė savo dosnumą – „Išsipildymo akcijai" jie paaukojo per 1500 litų.

Utenos rajono savivaldybė jau trečius metus organizuoja Pyragų dieną. Šios gražios akcijos iniciatoriai pastebi, kad kasmet rajono gyventojų susidomėjimas šiuo renginiu auga.
Pasak Utenos rajono savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriaus vedėjos, vienos iš Pyragų dienos rengėjų Gailutės Blažienės, Pyragų dienos tikslas – visiems susirinkti, pabendrauti, pasivaišinti savo iškeptais pyragais ir paaukoti lėšų „Išsipildymo akcijai". G. Blažienė pasidžiaugė, kad šiemet aukotojai buvę dosnesni ir paaukojo per 1500 litų, o pernai – apie 1300 litų.
Pyragais kvepėjo ir kitose rajono įstaigose, organizacijose ir įmonėse. „Naujausiomis mano žiniomis, Pyragų diena buvo minima mokyklose, Sudeikių bendruomenėje, o Utenos mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" ugdytiniai pyragą vežė pavaišinti senelių", – sakė G. Blažienė, kuri vylėsi, kad ši akcija įsišaknys ir kasmet taps vis populiaresnė. „Juk daryti gerus darbus yra gera", – pabrėžė pašnekovė.
Šiųmetė Pyragų diena buvo šiek tiek išskirtinė – visiems susirinkusiems buvo rodomas 30 minučių Inesos Kurklietytės dokumentinis filmas „Būti mylimam", kuriame pateikiama laimingų ir likimo nuskriaustų vaikų priešprieša. Filmas, kuris skirtas globojantiems, planuojantiems šeimą bei norintiems įsivaikinti, iki širdies gelmių sukrečia vaizdais apie prieraišumo išgyvenimą ir mažus niekam nepriklausančius vaikus. „Norėjome, kad žmonės šiek tiek susimąstytų. Juk dažnai kalbama, kad lėšos aukojamos vaikų globos namams, tačiau už tuos pinigus nenupirksime meilės ir dėmesio. Juk ir tarp mūsų yra tų žmonių, kurie mąsto apie vaikų globą bei namų šilumos suteikimą tiems, kuriems šiandien labiausiai reikia. Galbūt šis filmas kai kuriuos tam ir įkvėpė...", – vylėsi Gailutė Blažienė.
Sudeikių bendruomenė taip pat prisidėjo prie šios akcijos ir jos metu buvo paaukoti 333 litai, kurie pateko į „Išsipildymo akcijos" aruodą.
Šiais metais „Išsipildymo akcija" organizuojama jau 12 kartą.

Linos NARČIENĖS nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Paskelbus karantiną keičiasi gyventojų aptarnavimas Utenos rajono savivaldybės administracijoje

  Nuo kovo 16 d. 00.00 val. visoje šalyje paskelbus karantiną, Utenos rajono savivaldybės administracijos darbas organizuojamas nuotoliniu būdu (darbuotojai dirbs, asmenys savo prašymus ar informaciją galės teikti el. pašto adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. bei kitais viešai www.utena.lt skelbiamais el. pašto adresais bei skambinant www.utena.lt svetainės skiltyje „Kontaktai“ nurodytais telefono numeriais).

 • Uteniškiai ištiesė pagalbos ranką ligoniams ir gyvūnams

  Lapkričio 6 dieną Utenos kolegijos Medicinos fa­kultete ir Utenos rajono savivaldybės administracijo­je buvo švenčiama Pyragų diena. Labdaros renginio dalyviai vaišinosi pačių keptais konditerijos gaminiais ir aukojo lėšų tiems, kuriems nusprendė finansiškai padėti. Kolegijos akademinė bendruomenė nuspren­dė šiais metais paaukotus pinigus skirti Utenos rajono gyvūnų globos namams, o savivaldybės administraci­joje surinktos lėšos bus perduotos dviem šeimoms.

 • Prieš rungtynes – „Pyragų dienos“ akcija

  Lapkričio 9-ą Utenos „Juventus“ stos į dar vieną „Betsafe-LKL“ čempionato kovą, kurioje susitiks su Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ krepšininkais. Būtent prieš šias rungtynes Utenos arenos fojė įvyks „Pyragų dienos“ akcija, kurios metu geros valios žmonės yra kviečiami prisidėti prie sunkiai gyvenančios šeimos gerovės.

 • Gabalėlis pyrago – žingsnis svajonės išsipildymo link

  „Išsipildymo akcijos" iniciatyva lapkričio 6-ą Lietuvoje minima Pyragų diena. Šią dieną įvairios šalies įmonės, įstaigos, organizacijos ir bendruomenės vaišinasi namuose keptais pyragais ir aukoja lėšas kilniems tikslams įgyvendinti. Antradienio popietę bene labiausiai pyragais kvepėjo Utenos rajono savivaldybės administracijoje, kurios darbuotojai ištiesė pagalbos ranką sergančiam berniukui.

 • Savivaldybės galės greičiau padėti žmonėmis, kuriems reikalingas socialinis būstas

  Lietuvos Seimui pateikti Vyriausybės siūlymai sudaryti sąlygas savivaldybėms išsinuomoti būstą iš fizinių ar juridinių asmenų ir pernuomoti jį žmonėms, kuriems reikia socialinio būsto. Tai reiškia, kad savivaldybės galėtų greičiau padėti žmonėms, kuriems reikia socialinio būsto. Tokia tvarka būtų palanki ir pačioms savivaldybėms – kur kas greičiau ir paprasčiau nekilnojamąjį turtą išsinuomoti nei nusipirkti.

 • Pyragų diena: svajonės išsipildymo link

  Šiais metais „Išsipildymo akcijoje“, kuri tradiciškai vyko Utenos rajono savivaldybės administracijoje, susirinkusieji buvo dosnūs, o pačių kepti ir atsinešti pyragai buvo ragaujami, jais vaišinami kolegos, o surinktos lėšos aukojamos labiausiai paramos laukiančiai mažametei uteniškei.

 • Per savivaldybės administraciją nusiris atleidimų banga

  Spalio mėnesio pabaigoje Utenos rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdyje politikai pritarė naujai savivaldybės administracijos struktūrai, kuri tiesiogiai palies apie 12–14 darbuotojų, tarp jų – ir seniūnijų specialistus. Rajono valdžia per Tarybos posėdį sulaukė ir opozicijos kritikos.

 • Uteniškiai vieši Kinijoje

  Birželio 5–12 dienomis Utenos rajono savivaldybės delegacija vieši Kinijoje, Džininge. Kartu su Utenos rajono savivaldybės rajono meru Alvydu Katinu į Kiniją išvyko Utenos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vedėjo pavaduotojas Evaldas Rimas, Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriaus vedėjo pavaduotoja Donata Lubienė ir Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Raimundas Čepukas.

 • Parduoti yra ką, bet pirkėjų neatsiranda

  Lietuvos laisvosios rinkos instituto analizė parodė, kad šalies savivaldybės turi net 11 mln. kv. m nuosavų patalpų ir pastatų. Vienam gyventojui 2015 m. teko beveik 4 kv. m valdiškų pastatų ploto. Kai kuriose savivaldybėse nenaudojama yra net iki penktadalio nekilnojamojo turto. Utenos rajono savivaldybėje nenaudojamo nekilnojamojo turto dalis siekia 2 proc., o visos šalies mastu ši dalis viršija 4 proc.

 • Utenio stadiono šiukšliadėžių epopėja finišo tiesiojoje

  Beveik prieš metus, 2015 metų gruodžio 1 dieną, viename iš populiariausių šalies naujienų portalų pasirodė straipsnis „Utenos stadiono stebuklai: prabangios šiukšliadėžės, iškaba už 13,5 tūkst. eurų ir korupcijos šešėlis“, kuriame Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Marijus Kaukėnas pasakojo apie tariamai galimą lėšų iššvaistymą, įgyvendinant Utenio stadiono rekonstrukcijos projektą. Tarybos narys apie šiukšliadėžes kalbėjo ir vienoje iš televizijos laidų, stebindamas žiūrovus ir kaltindamas Utenos valdžią savų protekcijomis bei lėšų švaistymu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4993
Vakar apsilankė:11903
Šią savaitę apsilankė:49157
Šį mėnesį apsilankė:327931
Viso (nuo 2015-02-16):13774997
Šiuo metu naršo:
177
2020-05-29
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!