Utenoje vyko Ronald Reagan klubo diskusija
AktualijosUtenoje vyko Ronald Reagan klubo diskusija
2014 spalio 29, Trečiadienis 10:26

Utenoje vyko Ronald Reagan klubo diskusija

Utenoje vyko Ronald Reagan klubo diskusija
 • 8 foto

Spalio 28 dieną, antradienį, kavinėje „Metų laikai" visuomeninis Ronald Reagan klubas surengė diskusiją „Ar galime laimėti info karą?", kurioje dalyvavo žurnalistas Dovydas Pancerovas ir Europos Parlamento narys Gabrielius Landsbergis, diskusiją moderavo politologas Jonas Survila.

Diskusijoje, kurios pagrindinės temos buvo Ukraina, ten vykstantys realus ir informacinis karai, bei Rusijos propagandos skleidimas Lietuvoje, dalyvavę uteniškiai vos sutilpo erdvioje kavinės salėje. Jie iš pirmų lūpų išgirdo pasakojimus apie karščiausius taškus Ukrainoje – D. Pancerovas, ką tik grįžęs iš karo zonos rytų Ukrainoje, nušvietė padėtį karo alinamoje šalyje, ukrainiečių patriotų ryžtą kovoti prieš Rusijos agresiją ir pastarosios sistemingas bei melagingas informacines atakas. G. Landsbergis diskusijos dalyvius informavo apie įvykusius rinkimus į Ukrainos parlamentą ir Rusijai neparankius jų rezultatus, apie Europos sąjungos poziciją. Diskusijos metu nuo skaudžios Ukrainos temos perėjus prie Lietuvos, buvo pabrėžtas esminis šių šalių saugumo skirtumas – mūsų priklausymas NATO. Atkreiptas dėmesys į vis intensyvėjančias Rusijos informacines atakas prieš Lietuvą, į rusiškų televizijos kanalų skleidžiamą propagandą, apie galimybės ją atremti.
JAV prezidento Ronald Reagan vardo klubas, vienijantis „laisvę ir diskusijas mylinčius žmones", ne pirmą sezoną įvairiuose Lietuvos miestuose organizuoja panašius renginius, kuriuose drauge su politikais diskutuoja žinomi apžvalgininkai, ekonomistai, nacionalinio saugumo ekspertai ir pramogų verslo atstovai.

„Utenos dienos" inf., Neringos Jonavičienės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Ketvirtadienį diskutuos apie planuojamą mokslo metų ilginimą

  Primename, kad ketvirtadienį, kovo 30 dieną, 13 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vyks Švietimo ir mokslo ministerijos atstovų susitikimas su bendruomene.
  Šį mėnesį Švietimo ir mokslo ministerija pradėjo viešąsias konsultacijas su mokyklų bendruomenėmis ir nevyriausybinių organizacijų atstovais dėl mokslo metų trukmės ir mokinių pasiekimų gerinimo.

 • Diskusija apie tapatybę – ypatingoje aplinkoje

  Kovo 9 dieną Laisvės kovų muziejuje šios įstaigos vadovė Regina Zapolskienė pakvietė uteniškius diskusijai „Kas yra lietuvio tapatybė?“.

 • Vyks vieša diskusija dėl Vyžuonėlių dvaro išsaugojimo

  Liepos 17 dieną į Vyžuonų miestelį atvyko dailininkai, dalyviausiantys antrajame tarptautiniame Marianos Veriovkinos vardo tapybos plenere „Naujasis menas ir šokis". Plenero metu visuomenė bus supažindinama su tarptautinę reikšmę turinčiu Vyžuonėliu dvaru, kuris, užuot tapęs kultūros ir turizmo traukos objektu, atsidūrė ties išnykimo riba.

 • Rengiama diskusija, kurioje bus kalbama apie veiklas Menų inkubatoriuje

  Buvusiame kino teatre „Taurapilis" vyksta intensyvūs renovacijos darbai, kuriems pasibaigus duris atvers naujasis Menų inkubatorius – pirmas toks ir vienintelis centras Utenos apskrityje. Domina tai, kokias veiklas jame jaunimas galės vystyti? Ar galės centre įsikurti jaunieji verslininkai? Norite daugiau sužinoti apie Utenos rajono smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo programą ir pagalbą pradedantiesiems verslininkams? Jei kyla įvairių klausimų, bet nėra atsakymo, uteniškiai kviečiami į diskusiją su Utenos rajono savivaldybės vadovais ir specialistais.

 • Ronald Reagan klubas organizavo diskusiją

  JAV prezidento Ronald Reagan vardo klubas, vienijantis „laisvę ir diskusijas mylinčius žmones", ne pirmą sezoną įvairiuose Lietuvos miestuose organizuoja panašius renginius, kuriuose drauge su politikais diskutuoja žinomi apžvalgininkai, ekonomistai, nacionalinio saugumo ekspertai ir pramogų verslo atstovai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:559
Vakar apsilankė:8871
Šią savaitę apsilankė:47079
Šį mėnesį apsilankė:47079
Viso (nuo 2015-02-16):13848641
Šiuo metu naršo:
103
2020-06-06
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!