Automobilių supirkimas – populiari paslauga šiuolaikinėje rinkoje
AktualijosAutomobilių supirkimas – populiari paslauga šiuolaikinėje rinkoje
2020 balandžio 29, Trečiadienis 08:07

Automobilių supirkimas – populiari paslauga šiuolaikinėje rinkoje

Automobilių supirkimas – populiari paslauga šiuolaikinėje rinkoje

Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad automobilį parduoti šiandien turėtų būti vieni juokai – juk transporto priemonių paklausa yra tokia didelė – vis dėlto, praktika rodo, kad anaiptol ne kiekvienam vartotojui pavyksta lengvai parduoti savo transporto priemonę. Todėl jei jūs šią akimirką susiduriate su būtinybe parduoti savo automobilį, tačiau nežinote, kaip galėtumėte lengviau visą tai padaryti, nepamirškite, kad automobilių supirkimas šiomis dienomis transporto priemonių rinkoje užima labai svarbią vietą.

Didžiulis auto supirkėjų pasirinkimas Lietuvoje

Jei jūs pažvelgsite į šiuolaikinę transporto priemonių rinką ir joje siūlomas paslaugas, netruksite pastebėti, kad šiandien rinkoje yra labai daug automobilių supirkėjų, kurie siūlo savo paslaugas. Tiesą sakant, kartais atrodo, kad yra daugiau automobilių supirkėjų nei pačių pardavėjų. Todėl jei jūs norite parduoti savo automobilį, jį pasiūlę auto supirkėjams, galėsite norimą tikslą pasiekti gerokai lengviau ir greičiau. Jums tikrai nebereikės susidurti su tokiais pačiais sunkumais ir nepatogumais, kurie yra būdingi tradiciniam automobilio pardavimo procesui. Todėl dabar būtų pats metas pagalvoti apie tai, kaip galėtumėte savo automobilį pasiūlyti auto supirkimo paslaugų teikėjams.

Pasinaudokite internetine paieškos sistema

Jei norite lengviau ir greičiau surasti auto supirkėjus, kurie galėtų nupirkti jūsų automobilį, tuomet turėtumėte nieko nelaukę pasinaudoti internetine paieškos sistema. Vos kelių mygtukų paspaudimu galėsite pasirinkti iš gausybės šios srities specialistų. Be abejo, jei jūs norite, kad pasirinkimas jums taptų dar lengvesnis ir būtų kur kas paprastesnis, kartu turėtumėte pagalvoti ir apie apsilankymą automobilių supirkėjų kataloguose, kurių šiandien rinkoje taip pat yra gausybė, pvz., https://supirkejubaze.lt/. Tai leistų jums dar lengviau ir greičiau gauti ne vieną pasiūlymą tiesiai iš šios srities specialistų.

Automobilių supirkėjų katalogai

Jei jūs naudositės jau minėtais internetiniais automobilių supirkėjų katalogais, tuomet jums pakaks pateikti vos vieną pasiūlymą, kuris nukeliaus daugybei šių paslaugų teikėjų, esančių jūsų pasirinktame internetiniame auto supirkėjų kataloge. Tuomet galite būti visiškai tikri, kad šių paslaugų teikėjai akimirksniu su jumis susisieks, nepraėjus nei vienos kelioms minutėms nuo jūsų pasiūlymo išsiuntimo. Ką jau kalbėti apie tai, kad tokiu būdu pateikdami savo transporto priemonės pasiūlymą jūs išvengsite bet kokių papildomų išlaidų, nes už pasiūlymo pateikimą jums nereikės mokėti nei vieno cento.

Svarbiausių klausimų suderinimas

Tuomet, kai automobilių supirkėjai su jumis susisieks dėl jūsų parduodamo automobilio, telefonu su jais galėsite išsiaiškinti visas svarbiausias detales ir suderinti visus tolimesnius klausimus. Trumpiau tariant, dar telefonu jūs galėsite susitarti dėl automobilio kainos, kuri būtų pati palankiausia abiem sandorio pusėms. Be to, jūs patys galėsite nurodyti susitikimo vietą ir jums patogų laiką.

Labai operatyvus ir sklandus procesas

Kai telefonu būsite suderinę visas svarbiausias detales, tuomet jums beliks savo pasirinktų automobilių supirkėjų sulaukti savo nurodytoje susitikimo vietoje. Galite būti tikri, kad šių paslaugų teikėjai nevėluos ir į jūsų nurodytą susitikimo vietą atvyks pačiu laiku. Šios paslaugos jau seniai garsėja labai didžiuliu operatyvumu ir greičiu – juolab, kad kai kuriems vartotojams savo automobilį tokiu būdu pavyksta parduoti ir greičiau nei per pusvalandį nuo savo pasiūlymo pateikimo.
Auto supirkėjai labai greitai apžiūri transporto priemonę ir patys užpildo visus automobilio pirkimo bei pardavimo dokumentus, tokiu būdu palengvindami ir paspartindami visą šį procesą. Be to, jie visuomet atsako į visus vartotojams iškylančius klausimus ir pataria, kaip galima lengviau išregistruoti savo parduotą transporto priemonę internetu.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Du uteniškiai automobilių prekeiviai sės į teisiamųjų suolą, kiti – papildys valstybės iždą

  Panevėžio apygardos prokuratūros ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl galimai neteisėtos veiklos, susijusios su prekyba naudotais automobiliais. Įtariama, kad į teisėsaugos pareigūnų akiratį patekę uteniškiai prekiautojai, neregistravę visų ūkinės finansinės veiklos sandorių ir nedeklaravę gautų pajamų, į valstybės biudžetą nesumokėjo beveik 72 tūkst. eurų mokesčių.

 • Automobiliai nebebus automatiškai išregistruojami

  Gegužės 20-ą keičiasi transporto priemonių išregistravimo tvarka. Nuo šiol sustabdžius automobilio registraciją dėl negaliojančios techninės apžiūros ar draudimo ir per 180 dienų to nesutvarkius, jis nebebus automatiškai išregistruojamas. Iš naujo atlikus techninę apžiūrą ar apdraudus automobilį, jo leidimas dalyvauti eisme bus atnaujintas be jokio papildomo mokesčio ir pakartotinių registracijos procedūrų.

 • Netinkamų naudoti automobilių aplinkosaugos kriterijai – tinkami ir būtini

  Aplinkos ministerija praneša, kad Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) savo nutartyje pasisakė, jog aplinkosaugos kriterijai netinkamiems naudoti automobiliams turi būti įtvirtinti aukštesniu teisės aktu – ne aplinkos ministro įsakymu, o įstatymu. Patys kriterijai yra tinkami ir teisėti.

 • Aukštakalnio mikrorajone apšvarinti du automobiliai

  Ketvirtadienį Utenoje chuliganams užkliuvo du daugiabučių kiemuose stovintys automobiliai. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai informavo, kad apvogtas vienai įmonei priklausantis automobilis VW PASSAT. Vagys pasisavino abiejų pusių automobilio išorinius galinio matymo veidrodėlių stikliukus. Nusikaltėliai padarė 335 eurų žalą, pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 • Rudens problema – keliuose susiduriantys automobiliai ir žvėrys

  Pirmieji rudens mėnesiai tampa nauju išbandymu vairuotojams – trumpėja dienos, tad dažniau tenka važiuoti naktį ar prieblandoje. Tai padidina tikimybę susidurti su į kelią išėjusiais žvėrimis. Šį rudenį jau įvyko pirmosios avarijos, kai automobiliams susidūrus su stambiaisiais laukiniais gyvūnais nepataisomai sugadinta technika, lengvai sužaloti žmonės. Kodėl nemažėja tokių eismo įvykių, kodėl keliuose patiriama materialinių netekčių ir sunaikinami gyvūnai?

 • Pagrindinis ralio trofėjus iškeliavo į Uteną

  „Netikėjau, kad tokio miestiečių ir rajono gyventojų dėmesio susilauks praėjusį savaitgalį ir taip gausią Jonų respublikos šventinių renginių programą papildęs istorinių automobilių ir motociklų ralis", – sveikindamas jo prizininkus ir nugalėtojus kalbėjo Jonavos meras Eugenijus Sabutis.

 • Utenoje liepsnojo du galimai padegti automobiliai

  Kaip pranešė Policijos departamentas, naktį iš penktadienio į šeštadienį Utenoje, Vaižganto gatvėje, garažų bendrijos teritorijoje, sudegė automobilis BMW 318 (pagamintas 1992 m.) ir automobilis „VW Passat" (pagamintas 1987 m.).

  Policijos pareigūnai įtaria, kad tai galėjo būti padegimai. Nuostoliai nustatinėjami. Pradėtas tyrimas ir ieškoma piktadarių.

 • Patikrino įmonės automobilius

  Dauguma mūsų automobilių kol kas, deja, naudoja iškastinį kurą, kurie su degimo produktais išmeta šiltnamio efektą sukeliančias dujas, kenksmingą anglies monoksidą, kietąsias daleles ir kitus teršalus. Tačiau gyventojai turi būti supratingi ir pasirūpinti, kad mūsų automobiliai aplinkos orą terštų kuo mažiau ir jų išmetamųjų dujų rodikliai neviršytų nustatytų reikalavimų. Ar šių reikalavimų laikosi įvairias paslaugas teikiančios įmonės, kurių transportas kasdien važinėja mūsų gatvėmis ir keliais?

 • Susisiekimo ministerija inicijuoja elektromobilių infrastruktūros plėtrą

  Susisiekimo ministerija kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcija parengė projektą, kuriame numatytas apie 3 mln. eurų ES finansavimas elektromobilių infrastruktūros plėtrai šalies magistraliniuose keliuose ir miestuose. Šio projekto tikslas – naudojimosi elektromobiliais skatinimas ir transporto poveikio aplinkai mažinimas.

 • Automobilio pardavėjams – nauji pančiai

  VĮ „Regitra" informuoja, kad nuo lapkričio 1 dienos motorinių transporto priemonių pardavėjai pirkimo–pardavimo sutartyje privalės nurodyti daugiau transporto priemonės duomenų, nei buvo reikalaujama nurodyti iki šiol. Taip pat jie įpareigoti nurodyti ir svarbius transporto priemonės trūkumus.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:11988
Vakar apsilankė:9221
Šią savaitę apsilankė:11988
Šį mėnesį apsilankė:100399
Viso (nuo 2015-02-16):14124391
Šiuo metu naršo:
118
2020-07-13
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!