Du uteniškiai padarė apmaudžią klaidą: neteisėtai pateko į Baltarusiją
AktualijosDu uteniškiai padarė apmaudžią klaidą: neteisėtai pateko į Baltarusiją
2020 balandžio 07, Antradienis 14:15

Du uteniškiai padarė apmaudžią klaidą: neteisėtai pateko į Baltarusiją

Du uteniškiai padarė apmaudžią klaidą: neteisėtai pateko į Baltarusiją
 • video

Vilniaus rajone pasieniečiai sulaikė du Utenos rajono gyventojus, dėl neatsargumo iš Lietuvos neteisėtai perėjusius sieną į Baltarusiją.

Pirmadienį vakare Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus pasienio rinktinės Padvarionių pasienio užkardos pareigūnai, naudodamiesi vaizdo stebėjimo sistemomis, užfiksavo sienos pažeidimą. Vilniaus rajono Bajorų kaimo prieigose du vyrai kelis metrus perėjo valstybės sieną iš Lietuvos į Baltarusiją. Ten jie pastoviniavo ir netrukus grįžo atgal į Lietuvą.

Čia juos pasitiko ir sulaikė arčiausiai buvę VSAT patruliai ir kinologas su tarnybiniu šunimi. Paaiškėjo, kad pažeidėjai yra 19-os ir 20-ies metų Utenos rajono gyventojai. Apklausos metu jie teigė nepastebėję ir nežinoję, kad netyčia perėjo sienos liniją. Abu vyrai gailėjosi pasielgę neapdairiai.
Detaliai išsiaiškinę visas įvykio aplinkybes pasieniečiai jų veiksmus traktavo kaip administracinį nusižengimą – neteisėtą valstybės sienos perėjimą dėl neatsargumo. Už jį Padvarionių užkardos pareigūnai Utenos rajono gyventojams skyrė baudas po 35 eurus.
Atlikus visus formalumus vyrus pasieniečiai paleido.

VIDEO čia

VSAT inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Pasienio vietovių keliams taisyti ir rekonstruoti skirta beveik 5 mln. eurų

  Lietuvos pasienio vietovių keliams taisyti ir rekonstruoti šiemet papildomai teks 4,8 mln. eurų. Šios investicijos skirtos susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevič įsakymu, įgyvendinant Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių planą.

 • Sienos apsaugai pradedami rengti keturi šuniukai

  Pasieniečių tarnybinių šunų būrį papildė keturi jauni belgų aviganiai. Pirmadienį Neymaras, Nemo, Nika ir Niko buvo perduoti naujiesiems šeimininkams – Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pasieniečiams kinologams.

 • Pasienyje su Rusija pradedama apsauginės tvoros statyba

  Pirmadienį pasienyje su Rusija pradėta statyti apsauginė tvora. Iki metų pabaigos toks sienos apsaugos įrenginys Lietuvos pusėje iškils 44,6 km ruože.
  Pirmo tvoros stulpo įkasimo procedūra Šakių rajono Ramoniškių kaimo ribose vyko pirmadienį.
  Nauja apsauginė tvora bus statoma pagal pasieniečių ir Vilkaviškyje įsikūrusios UAB „Gintrėja" sutartį ir iškils 44,6 km ruožo vietovėse, kur valstybės siena su Rusija eina sausuma. Darbų vertė – 1 milijonas 335 tūkstančiai eurų. Šios lėšos skirtos iš Lietuvos biudžeto.

 • Buvo sulaikyti upe plaukiantys kontrabandininkai

  Švenčionių rajone Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai išbaidė du narų kostiumais vilkėjusius kontrabandininkus, mėginusius į Lietuvą atplukdyti rūkalų. Į pasieniečių rankas pateko puspenkto tūkstančio pakelių cigarečių ir, manoma, krovinio laukęs jų bendrininkas.

 • Sienos kontrolės atnaujinimo pratybų metu nustatyti pirmieji pažeidėjai

  Šią savaitę Zarasų ir Rokiškio rajonuose pasieniečiai pradėjo savaitę truksiančias valstybės sienos su Latvija kontrolės atnaujinimo pratybas. Pirmą pratybų dieną buvo nustatyti du atvejai, kai Latvijos piliečiai į Lietuvą vyko neturėdami privalomų asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų.

 • Ignalinos pasieniečių užklupti kontrabandininkai neteko gabentų rūkalų

  Praėjusį savaitgalį Ignalinos rinktinės pasieniečiai užkardė du cigarečių kontrabandos atvejus. Į VSAT pareigūnų rankas pateko daugiau kaip 5 tūkst. pakelių neteisėtai gabentų rūkalų. Dviem su rūkalais įkliuvusiems vyrams gresia tūkstantinės baudos.

 • Ignalinos rajone sulaikytas baltarusis gabeno nelegalius rūkalus

  Ignalinos rajone pasieniečiai sulaikė baltarusį, kuris automobiliu „Renault Safrane" gabeno  3 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių. Įkliuvo ir, įtariama, jo talkininkas, irgi Baltarusijos pilietis.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6326
Vakar apsilankė:9860
Šią savaitę apsilankė:60350
Šį mėnesį apsilankė:339124
Viso (nuo 2015-02-16):13786190
Šiuo metu naršo:
175
2020-05-30
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!