Norintiems išskirtinio miegamojo – keli vertingi patarimai

Juodas miegamasis – skamba itin drąsiai, tiesa? Tačiau ar kada susimąstėte, kad toks kambarys gali būti neįtikėtinai jaukus ir patogus? Tereikia atidžiai apgalvoti keletą aspektų ir pasirinkti tinkamas priemones. Tuomet puikus rezultatas – garantuotas.

Neutralios spalvos patalynė

Matinės juodos spalvos sienos ir šviesi, žemės tonų patalynė – tai, kas sukuria ypatingą kontrastą. Neutralūs atspalviai suteikia subtilumo ir jaukumo. Todėl sodriai juodos sienos nebeatrodo taip drastiškai. Tai, jog čiužiniai yra vieni svarbiausių patogaus miego komponentų, jau supranta daugelis. Tačiau visapusiškai geram poilsiui užtikrinti itin svarbi ir patalynė. Todėl ją rinktis patariama itin atidžiai – apgalvoti ne tik audinio spalvą, bet ir sudėtį. Kuo jis natūralesnis, tuo geriau. Vienas iš geriausių pasirinkimų – medvilnės satino patalynė. Ji pasižymi ilgaamžiškumu, paprasta priežiūra ir patrauklia išvaizda.

Šviesių atspalvių baldai

Juodam miegamajam kontrasto gali suteikti ir šviesių atspalvių baldai – tiek minkšti, tiek korpusiniai. Šiuo atveju puikiai tinka švelnių tonų mediniai staliukai prie lovos ir komodos. Minkštų baldų pasirinkimas labai didelis, todėl vietos eksperimentams – pakankamai nemažai. Patariama apsvarstyti tiek švelnių pastelinių (kreminių, smėlinių), tiek šaltesnių (melsvų, pilkų) tonų apmušalus. Tamsių atspalvių lovos ir balti čiužiniai – derinys, kuris tokiame miegamajame atrodo itin estetiškai.

Pakabinamos lentynos

Juodos spalvos sienos jums atrodo pernelyg niūriai? Nepergyvenkite, yra pakankamai nemažai būdų, kaip jas pagyvinti. Vienas iš jų – pakabinamos lentynos. Tai ne tik praktiškas, bet ir stilingas baldas. Šviesios medienos lentynos atrodo labai kontrastingai ir įneša dinamikos. Todėl kambarys atrodo kur kas „gyvesnis“ ir įdomesnis. Lentynoje galima laikyti pačius įvairiausius daiktus: nuo širdžiai brangių suvenyrų iki knygų. Ji padeda palaikyti tvarką ir leidžia sutaupyti vietos nedideliame kambaryje.

Raštuota tekstilė

Raštai gali pagyvinti bet kurią namų erdvę – ne išimtis ir miegamasis. Tam, kad juos atskleisti būtų paprasčiau, rekomenduojama pasitelkti tekstilę. Jei norite kambariui suteikti daugiau šiuolaikiškumo, rinkitės abstrakčiais geometriniais raštais puoštas pagalvėles ar pledus. Balti kaip čiužiniai, o gal juodi kaip sienos? Kaip nuspręsti, kokios spalvos motyvai labiausiai tinka? Prieš tai vertėtų atidžiai apgalvoti, kokie tonai, neskaitant juodų, dominuos miegamajame. Jie gali būti tiek neutralesni (rusvi, pilki, kreminiai), tiek ryškesni (smaragdiniai, mėlyni, garstyčių).

Svajojantiems apie prabangų poilsio kambarį patariama rinktis klasikiniais raštais dekoruotas pagalvėles. Tokie aksesuarai išsiskiria ypatinga estetika. Tam, kad juodas miegamasis atrodytų dar puošniau, patariama nebijoti auksinės ar sidabrinės spalvos akcentų. Žvilgantys audinio siūlai suteikia nepakartojamo žavesio.

Originalaus dizaino elementai

Juodas miegamasis toli gražu nėra nuobodus, tereikia nebijoti eksperimentuoti ir išbandyti kažką naujo. Originalaus dizaino apdailos elementai, baldai ir net čiužiniai – taisyklių nėra. Įsivaizduokite, kaip patraukliai dera skirtingų tekstūrų juodi paviršiai, pavyzdžiui, siena ir lovos galvūgalis. Tokios detalės pagyvina erdvę ir paverčia ją įdomesne.

Originaliu dizainu gali išsiskirti ir kiti kambario komponentai, pavyzdžiui, komoda, naktinis staliukas, pufas ar fotelis. Rekomenduojama kuo drąsiau naudoti neįprastų formų baldus. Dažniausiai jie ne tik patrauklūs akiai, bet ir labai patogūs. Ergonomiškas fotelis ne tik užpildo miegamojo erdvę, bet ir leidžia pasimėgauti maloniu poilsiu.

Jau seniai svarstote galimybę įsirengti juodą miegamąjį, tačiau vis nesiryžtate tam? Galbūt atėjo metas žengti lemiamą žingsnį ir pagaliau įgyvendinti šią svajonę? Tinkamai įrengus tokį kambarį, jis gali tapti išskirtinai jaukus ir patogus. Lovos, čiužiniai, naktiniai staliukai, komodos ir dar daugiau – rinkitės, ko reikia, ir drąsiai eksperimentuokite.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas