Nutirpus sniegui dygsta ne tik snieguolės
AktualijosNutirpus sniegui dygsta ne tik snieguolės
2019 balandžio 09, Antradienis 15:13

Nutirpus sniegui dygsta ne tik snieguolės

Nutirpus sniegui dygsta ne tik snieguolės
 • Jurgita ULKIENĖ
 • 6 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kai nutirpsta sniegas, išlenda ne tik pernykščiai la­pai, nedrąsiai pradedanti žaliuoti žolė ar pavasarinės gėlės. Utenos parkus, skverus, pieveles prie daugiabu­čių namų ir kitas žaliąsias miesto erdves nusėja žmonių auginamų naminių gyvūnų išmatos. Vienos jau paba­lusios nuo ilgo tūnojimo po sniegu, kitos – visai šviežios. Nors augintinių ekskrementų nesurenkantiems gyven­tojams gresia nemažos baudos, regis, tai jų negąsdi­na ir neatbaido nuo taisyklių pažeidinėjimo. Tiesa, yra manančiųjų, kad žmogus gamtą teršia kur kas labiau nei žolę patręšiantys šuniukų ekskrementai.

Daugiau apie tai skaitykite trečiadienio laikraštyje „Utenos diena".

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Jaudinantis susitikimas: šunys dovanojo nepamirštamų akimirkų

  Šią savaitę Leliūnų socialinės globos namuose gyvenantys seneliai tryško džiaugsmu – juos aplankė keturkojai draugai. Pūkuoti, švelnūs ir meilūs šuneliai kiekvienam garbingo amžiaus žmogui padovanojo džiugių akimirkų meiliai besiglaustydami ir atsisveikinant draugiškai lyžtelėdami į veidą.

 • Išrinkti geriausi muitinės kinologai ir jų tarnybiniai šunys

  Švenčiant Tarptautinę muitinių dieną, sausio 26-ą muitininkai rengia jau gražia tradicija tampančius muitinės kinologų ir jų tarnybinių šunų apdovanojimus.

 • Sprogmenų paieškos varžybų nugalėtoju tapo vokiečių aviganis Brezel Brasas Tai Fokstrotas

  Šešerių metų vokiečių aviganis Brezel Brasas Tai Fokstrotas tapo Valstybinės sienos apsaugos tarnybos Ignalinos atominės elektrinės (IAE) apsaugos rinktinėje surengtų sprogstamųjų medžiagų paieškos varžybų nugalėtoju. Jis ir šuns šeimininkas kinologas Romualdas Petkelis tarnauja toje pačioje Ignalinos IAE apsaugos rinktinėje.

 • Sostinėje vyko tarnybinių šunų varžybos

  Tris dienas Vilniuje vyko Lietuvos policijos pareigūnų, dirbančių su tarnybiniais šunimis, daugiakovės pirmenybės, kuriose varžėsi geriausi šalies kinologai su tarnybiniais šunimis, taip pat svečiai iš Latvijos ir Lenkijos.

 • Leliūnų globos namų gyventojus džiugino neįprasti svečiai

  Liepos 1 dieną Utenos rajono savivaldybės Leliūnų socialinės globos namuose savanoriška iniciatyva viešėjo svečiai iš Kauno – Ineta, Gintarė, Ugnė, Žiedūnė su savo augintiniais šuneliais Jariu, Doliu, Zara, Goli, Beliu. Šie šunys yra specialiai paruošti teikti kaniterapijos paslaugas.

 • Utenos apskrities policijos pareigūnams gelbsti tarnybiniai šunys

  Visame pasaulyje specialiosios tarnybos į pagalbą pasitelkia tarnybinius šunis. Keturkojų „pareigūnų" reikšmę sunku pervertinti. Ieškodami dingusių žmonių, šunys yra išgelbėję daugybę gyvybių, sekdami ,,karštaisiais" pėdsakais atskleidę ne vieną nusikaltimą, suradę narkotinių ir psichotropinių medžiagų – be jų pagalbos ne vienas nusikaltimas būtų likęs neatskleistas.

 • Brakonierius gaudys ir šunys

  Šventinę kovo 11-ąją, kai per laisvadienį į gamtą išsiruoš daug žvejų ir medžiotojų, viename iš šalies regionų aplinkosaugininkai numato surengti reidą, kurio metu jiems talkins pasieniečių tarnybiniai šunys.

 • Vedžiojo šunis ir susikivirčijo

  Šių metų rugsėjo 14 dieną apie 14.30 min. Utenos mieste, pėsčiųjų take iš Krašuonos mikrorajono į Nemeikščių kaimą, prie Krašuonos upelio, įvyko dviejų 66 ir 58 metų uteniškių, vedžiojusių savo šunis, konfliktas.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:9834
Vakar apsilankė:11112
Šią savaitę apsilankė:74971
Šį mėnesį apsilankė:353745
Viso (nuo 2015-02-16):13800811
Šiuo metu naršo:
98
2020-05-31
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!