Pasirašyta svarbi sutartis tarp verslo ir savivaldybės
AktualijosPasirašyta svarbi sutartis tarp verslo ir savivaldybės
2018 gegužės 11, Penktadienis 11:40

Pasirašyta svarbi sutartis tarp verslo ir savivaldybės

Pasirašyta svarbi sutartis tarp verslo ir savivaldybės
 • 10 foto

Ketvirtadienį Utenos rajono savivaldybėje Utenos verslo atstovų akivaizdoje buvo pasirašyta labai reikšminga sutartis tarp Utenos rajono savivaldybės ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo. Sutartį pasirašė rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas ir Utenos filialo tarybos pirmininkas Vytautas Samsonas.

Šia bendradarbiavimo sutartimi šalys įsipareigojo siekti interesų suderinimo, bendro sutarimo ir visiems – tiek savivaldybei, tiek Utenos verslui – naudingų sprendimų priėmimo siekiant skatinti rajono ekonominę plėtrą ir investicijų pritraukimą. Joje taip pat numatyta sudaryti palankias sąlygas pramonei, smulkiajam ir vidutiniam verslui bei amatams Utenos rajone vystyti, spręsti verslininkams ir visuomenei aktualias problemas. Sutartyje taip pat yra numatyti ir tam tikri tiek rajono savivaldybės, tiek verslininkų įsipareigojimai.

Prieš pasirašant sutartį verslo atstovai ir rajono savivaldybės administracijos vadovai bei skyrių vedėjai ir specialistai dalyvavo pristatant dvejų metų savivaldybės plėtros viziją bei programas. Verslininkai ne tik susipažino su tuo, ką šiemet savivaldybės teritorijoje numatoma padaryti, bet ir sulaukė konkrečių atsakymų.

Verslininkai pritarė minčiai, kuri išsakyta ir sutartyje, kiekvieną ketvirtį organizuoti susitikimus-diskusijas su atsakingais savivaldybės darbuotojais aktualiais savivaldai ir verslui klausimais.

Laikraščio „Utenos diena" inf., Vytauto Ridiko nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Sutartis padės išsaugoti garsaus kraštiečio atminimą

  Gegužės 16-ą Ignalinos rajone vyko atminimo renginiai, skirti Grybėnų kaime gimusiam pasaulinio lygio menininkui, teatro novatoriui, aktoriui režisieriui ir dramaturgui Giedriui Mackevičiui. Jie prasidėjo viešojoje bibliotekoje, kur susirinko žymaus kraštiečio atminimu besirūpinantys asmenys.

 • Ketvirtadienį Utenoje pasirašyta svarbi sutartis

  Kovo 14 dieną žengtas ypač svarbus žingsnis įdiegiant naujoves UAB „Utenos vandenys“ – pasirašius sutartį su vokiečių įmone WTE Wassertechnik GmbH Utenoje bus pradėtos dumblo įrenginių statybos, kurių bendra vertė daugiau kaip 14 milijonų.

 • Prasidėjo ligonių kasų ir gydymo įstaigų sutarčių sudarymas

  Prasidėjo teritorinių ligonių kasų (TLK) ir gydymo įstaigų, vaistinių bei optikos paslaugas teikiančių įstaigų sutarčių sudarymas. Su minėtomis įstaigomis jau derinami TLK parengti sutarčių projektai, sprendžiami dėl jų kylantys klausimai. Abiem pusėms baigus derinti minėtus projektus, pasirašomos sutartys.

 • Utenoje pasirašyta svarbi sutartis

  Lapkričio 10 dieną kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su nacionaline kūrybinių ir kultūrinių industrijų asociacija.

 • Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis dėl darbuotojų rengimo

  Švietimo ir mokslo ministerijoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvos vežėjų sąjunga. Sutartis užtikrins geresnį, darbo rinkos poreikius atitinkantį šios srities darbuotojų profesinį rengimą.

 • Įsigaliojo naujos savanoriškos praktikos formos jaunimui

  Nuo sausio 1-osios jauni žmonės, siekdami lengviau ir kokybiškiau integruotis į darbo rinką, gali sudaryti savanoriškos praktikos sutartis su darbdaviais. Savanorišką praktiką atliekantys jaunuoliai draudžiami valstybės lėšomis sveikatos bei nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų socialiniu draudimu, o jei jie registruoti darbo biržoje – praktikos metu išsaugos savo turimą statusą ir garantijas.

 • Utenos kolegijoje pasirašyta bendradarbiavimo tarp dviejų institucijų sutartis

  Spalio 13 dieną Utenos kolegijoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp dviejų institucijų – Valstybės įmonės Lietuvos Žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros ir Utenos kolegijos.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:308
Vakar apsilankė:11826
Šią savaitę apsilankė:24312
Šį mėnesį apsilankė:112723
Viso (nuo 2015-02-16):14136715
Šiuo metu naršo:
64
2020-07-15
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!