Aktualijos„Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse startavo nauja akcija
2017 lapkričio 15, Trečiadienis 11:10

„Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse startavo nauja akcija

„Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse startavo nauja akcija

Prekybos centrai dabar siūlo daug akcijų ir stengiasi pritraukti pirkėjų – lentynos mirga nuo prekių gausos ir spalvingų etikečių. „Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse taip pat netrūksta patrauklių pasiūlymų, bet daugelis uteniškių turbūt jau pastebėjo naują akciją išskirtiniu pavadinimu – „Uteniškio krepšelis“, kuri spėjo sudominti Utenos miesto gyventojus ir svečius. Norėdami sužinoti daugiau apie šią siūlomą naujovę, pakalbinome „Utenos prekybos“ direktoriaus pavaduotoją komercijai Darių Šileikį.

Kuo ši akcija skiriasi nuo kitų iki šiol vykusių akcijų?

„Uteniškio krepšelio" akcijos esmė kas savaitę savo pirkėjams pateikti ypatingus pasiūlymus prekėms itin geromis kainomis. Ankstesnė mūsų ne vienus metus vykdyta akcija trukdavo net dvi savaites, o „Uteniškio krepšelio" akcijai mes kiekvieną savaitę pateiksime vis naujus mūsų specialistų atrinktus gaminius. Žinoma, „Uteniškio krepšelio" akcijoje ir toliau pateiksime ypatingus pasiūlymus Utenos krašto gaminiams, tuo skatindami rinktis mūsų regiono gamintojų bei ūkininkų pagamintus ar išaugintus produktus ir tokiu būdu palaikydami juos rinkoje. Mažieji regiono gamintojai ir ūkininkai su savo produkcija nepatenka į didžiųjų prekybos centrų lentynas, tačiau pas mus pirkėjai gali rasti šių prekių. Į „Uteniškio krepšelį" pateks ir didesnių vietos gamintojų produkcija itin geromis kainomis, taip pat mūsų gamybos baro pasiūlymai: vietoje gaminami šviežios mėsos gaminiai, vyniotiniai, mišrainės ir kita.

Kur ir kada vyksta ši akcija?

„Uteniškio krepšelio" akcija vyksta kiekvieną antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį didžiosiose „Utenos prekybos" parduotuvėse „Rašė", „Vyturiai", „Santaka" ir „Aukštakalnis". Kiekvieną savaitę mes pateiksime vis naują pasiūlymą su skirtingu prekių krepšeliu, kuris galios minėtomis dienomis. Šiuo pasiūlymu galės pasinaudoti visi minėtų mūsų prekybos centrų pirkėjai, net ir nesinaudojantys lojalumo kortele.

Kuo šis „Uteniškiokrepšelis" galėtų būti patrauklus ir naudingas Utenos pirkėjams?

Pirkėjai galės įsigyti savo mėgstamus produktus geromis kainomis ir tokius pasiūlymus „Uteniškio krepšeliui" pateiksime kiekvieną savaitę. Pavyzdžiui, pirmajam „Uteniškio krepšeliui", kurio akcija vyksta kaip tik dabar, mes siūlome įsigyti Utenos krašto gamintojų ir ūkininkų mėsos, duonos, sūrio, sviesto, aliejaus, daržovių itin patraukliomis kainomis.

Kokie produktai įeina į krepšelio sudėtį?

„Utenos prekybos" didžiąją pirkėjams siūlomų prekių dalį, t. y. apie 70 proc., sudaro Lietuvoje gaminama produkcija. Utenos krašto gaminiai sudaro daugiau nei 30 proc. visų prekių, tad atitinkamai ir formuojant „Uteniškio krepšelį" prioritetas bus teikiamas pirmiausia Utenos krašto gaminiams ir vietos gamintojų bei ūkininkų produkcijai, kol kas tai bus tik maisto prekės.

Ar dėl to, kad „Uteniškio krepšelyje" siūlomi daugiausia Utenos krašto gamintojų produktai, nenukentės prekių pasirinkimo asortimentas?
Net ir teikdami prioritetą Utenos krašto gaminiams, „Uteniškio krepšeliui" stengsimės pasiūlyti platų asortimentą prekių tam, kad „Uteniškio krepšelis" atitiktų ir patenkintų mūsų pirkėjų lūkesčius.

Kaip uteniškiai galės sužinoti apie šią akciją?
Apie „Uteniškio krepšelio" akciją uteniškiai ir kiti pirkėjai galės sužinoti kiekvienoje mūsų didžiojoje parduotuvėje antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais specialiuose „Uteniškio krepšelio" plakatuose, kurie demonstruojami tiek parduotuvės languose, tiek pačioje parduotuvėje. Visi tos savaitės „Uteniškio krepšelio" pasiūlymai parduotuvėje bus pažymėti specialiu mėlynu ženklu „Uteniškio krepšelis. Palaikome savus", tad pirkėjas, atėjęs į mūsų parduotuves, iš karto lengvai ras „Uteniškio krepšelio" prekes. Apie akciją taip pat bus galima sužinoti mūsų internetinėje svetainėje ir feisbuko paskyroje.

Dėkoju už pokalbį. Kalbėjosi Jurgita JAROŠEVIČIŪTĖ

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • „Utenos prekyba“ kviečia švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį kartu

  Sparčiai artėja Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis – jį švęsime vasario 16 dieną. Jau dabar prasideda įvairūs renginiai, projektai ir akcijos, kviečiantys Lietuvos gyventojus ir viso pasaulio lietuvių bendruomenes minėti solidų valstybės atkūrimo šimtmetį. „Utenos prekyba“, greitai taip pat minėsianti savo gyvavimo šimtmetį, kviečia uteniškius bei miesto svečius švęsti kartu ir pristato naują akciją „100 metų – 100 prekių“. Plačiau apie šią akciją sutiko papasakoti įmonės direktoriaus pavaduotojas komercijai Darius Šileikis.

 • Tarp „Geriausio „Aibės“ pirkėjo stipendijos“ laimėtojų – penki „Utenos prekybos“ pirkėjai

  Nuo praėjusių metų spalio mėnesio vidurio parduotuvėse visoje Lietuvoje vyksta „Aibės“ organizuojamas žaidimas, kuriame vis dar gali dalyvauti nesuspėję uteniškiai. Ne mažiau nei už 7 eurus prekių nusipirkę bei vieną iš akcijos produktų įsigiję ir pirkimo čekį užregistravę pirkėjai turi galimybę laimėti „Geriausio „Aibės" pirkėjo stipendiją“, kurios vertė vienam laimėtojui – 600 eurų. Per visą Lietuvą bus išrinkta iš viso 100 laimingųjų, o iki dabar šią stipendiją jau laimėjo penki UAB „Utenos prekyba“ pirkėjai, trims iš jų laimėjimas – dovanų kuponai – buvo įteiktas sausio 8 dieną „Rašės“ parduotuvėje.

 • „Juventus“ prisidėjo prie akcijos „Vaikų svajonės“

  Utenos „Juventus“ klubas prieš didžiąsias metų šventes neliko abejingas aplink siaučiančiam gerumo virusui ir prisidėjo prie mažųjų uteniškių svajonių išsipildymo.

 • Gražėja ir tvarkosi miestelių bei kaimų parduotuvės

  Utena, matyt, ne veltui vadinama Laimės miestu – dygsta gražūs, žali skverai ir parkai, asfaltuojamos bei tvarkomos gatvės, vienas po kito renovuojami daugiabučiai namai. Tačiau užvis smagiausia, kai vietiniai verslininkai investuoja savo pinigus tam, jog mūsų miesto veidas būtų patrauklesnis, o pirkėjai – labiau patenkinti. Štai vietoje senosios ūkinių prekių parduotuvės iškilo modernus baldų centras, kur miestiečiai gali vienoje vietoje rasti visų didžiausių gamintojų produkciją. Tvarkosi ir miestelių bei kaimų UAB „Utenos prekyba" priklausančios parduotuvės – jos renovuojamos ir po remonto tampa erdvesnės, patogesnės, aprūpintos naujausia įranga bei gali pasiūlyti platesnį prekių asortimentą savo lankytojams.

 • Surengę labdaringą akciją Utenos krepšininkai nugalėjo italus

  Lapkričio 11-a Utenos „Juventus“ klubo istorijoje bus ryški ne tik pergale prieš tituluotą Sassario „Dinamo“ klubą, bet ir surengta Pyragų diena bei labdaringa akcija, kurią organizavo krepšininkai ir klubo vadovai. Kiekvienas krepšinio aistruolis, atėjęs į šį susitikimą Utenos daugiafunkciame sporto centre, galėjo prisidėti prie labdaringos „Išsipildymo akcijos" ragaudami pačių krepšininkų su šeimomis iškeptų pyragų. Kaip „Utenos dieną“ patikino klubo vadovas Eimantas Skersis, surinkti 293 Eur. 53 cnt. bus paaukoti „Išsipildymo akcijai“.

 • „Juventus“ taps „Išsipildymo akcijos“ ambasadoriais

  Utenos „Juventus“ krepšinio klubas solidarizuojasi su jau nuo 2003 metų Lietuvoje vykdoma „Išsipildymo akcija“, kurios metu geros valios žmonės yra kviečiami padėti globos namų auklėtiniams ir likimo nuskriaustiems vaikams. Už surinktas lėšas „Išsipildymo akcijos“ iniciatoriai jau antrą dešimtmetį padeda vaikams įsigyti būtiniausių vaistų, atlikti operacijas, pagerinti buitį bei suteikti reabilitaciją.

 • Apie uteniškių akciją rodys televizija

  Savaitgalį per LRT „Panoramos" laidą rodys uteniškius Rimą ir Ričardą Saulius, gyvenančius Maironio gatvėje. Ši šeima išgarsėjo savo gerumu – užderėjus obuolių derliui jie, gyvendami šalia judrios gatvės, kurioje dažnai vaikšto ir Utenos kolegijos studentai, sumanė praeivius vaišinti rudens gėrybėmis.

 • „Utenos prekyba“ palaiko savus

  Pastarieji metai Utenai buvo ypač vaisingi – užderėjo prekybos centrų, kuriuose gyventojai ieško ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių. Neseniai į miestą atėjęs užsienio kapitalo tinklas deklaruoja, kad jo prekybos centruose trečdalį prekių sudaro lietuviškos, kita dalis – įvežtinė produkcija. O štai vietos tradicijas puikiai išmananti ir pirkėjų poreikius geriausiai žinanti UAB „Utenos prekyba" neslepia, kad didžiąją pirkėjams siūlomų prekių dalį, t. y. apie 70 proc., sudaro Lietuvoje gaminama produkcija. Utenos krašto gaminiai sudaro daugiau nei 30 proc. visos prekių apyvartos.

 • Pasibaigė akcija „Lašiša 2016“

  Praėjusią savaitę baigėsi beveik du mėnesius Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnų vykdyta aplinkosauginė akcija „Lašiša 2016“, vykusi nuo spalio 1 d. iki lapkričio 20 d. Prie šios akcijos įgyvendinimo prisidėjo, lašišų ir šlakių migracijos kelius ir nerštavietes kartu su pareigūnais saugojo ir neetatiniai aplinkos apsaugos inspektoriai.

 • „Utenos prekyba“ savo tikslų siekė nepaisydama sunkmečio

  Vargu ar atsirastų nors vienas uteniškis, kuris nežinotų ar nebūtų užsukęs į UAB „Utenos prekyba" parduotuvę. Abejingų šiai įmonei nėra – pirkėjai turi savo nuomonę. Kokia ji, atspėti nesunku užsukus į bet kurią prekybos vietą – čia visuomet sutiksite ir naujų, ir jau matytų uteniškių, kurie dažniausiai apsiperka vienoje iš UAB „Utenos prekyba" parduotuvių. Tačiau pasiekti palankų vertinimą, išlaikyti principus ir pagrindinį tikslą beveik šimtmetį skaičiuojančiai UAB „Utenos prekyba" nebuvo lengva. Skirtingi laikmečiai, aplinkybės, situacijos darė įtaką tiek įmonei, tiek pirkėjui. Ypač sudėtingas laikas buvo 1940–1990 metai (apie 1924–1940 laikmetį rašyta „Utenos dienoje" Nr. 86).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1502
Vakar apsilankė:7898
Šią savaitę apsilankė:57738
Šį mėnesį apsilankė:142181
Viso (nuo 2015-02-16):7707795
Šiuo metu naršo:
80
2018-03-18
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!