„Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse startavo nauja akcija
Aktualijos„Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse startavo nauja akcija
2017 lapkričio 15, Trečiadienis 11:10

„Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse startavo nauja akcija

„Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse startavo nauja akcija

Prekybos centrai dabar siūlo daug akcijų ir stengiasi pritraukti pirkėjų – lentynos mirga nuo prekių gausos ir spalvingų etikečių. „Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse taip pat netrūksta patrauklių pasiūlymų, bet daugelis uteniškių turbūt jau pastebėjo naują akciją išskirtiniu pavadinimu – „Uteniškio krepšelis“, kuri spėjo sudominti Utenos miesto gyventojus ir svečius. Norėdami sužinoti daugiau apie šią siūlomą naujovę, pakalbinome „Utenos prekybos“ direktoriaus pavaduotoją komercijai Darių Šileikį.

Kuo ši akcija skiriasi nuo kitų iki šiol vykusių akcijų?

„Uteniškio krepšelio" akcijos esmė kas savaitę savo pirkėjams pateikti ypatingus pasiūlymus prekėms itin geromis kainomis. Ankstesnė mūsų ne vienus metus vykdyta akcija trukdavo net dvi savaites, o „Uteniškio krepšelio" akcijai mes kiekvieną savaitę pateiksime vis naujus mūsų specialistų atrinktus gaminius. Žinoma, „Uteniškio krepšelio" akcijoje ir toliau pateiksime ypatingus pasiūlymus Utenos krašto gaminiams, tuo skatindami rinktis mūsų regiono gamintojų bei ūkininkų pagamintus ar išaugintus produktus ir tokiu būdu palaikydami juos rinkoje. Mažieji regiono gamintojai ir ūkininkai su savo produkcija nepatenka į didžiųjų prekybos centrų lentynas, tačiau pas mus pirkėjai gali rasti šių prekių. Į „Uteniškio krepšelį" pateks ir didesnių vietos gamintojų produkcija itin geromis kainomis, taip pat mūsų gamybos baro pasiūlymai: vietoje gaminami šviežios mėsos gaminiai, vyniotiniai, mišrainės ir kita.

Kur ir kada vyksta ši akcija?

„Uteniškio krepšelio" akcija vyksta kiekvieną antradienį, trečiadienį ir ketvirtadienį didžiosiose „Utenos prekybos" parduotuvėse „Rašė", „Vyturiai", „Santaka" ir „Aukštakalnis". Kiekvieną savaitę mes pateiksime vis naują pasiūlymą su skirtingu prekių krepšeliu, kuris galios minėtomis dienomis. Šiuo pasiūlymu galės pasinaudoti visi minėtų mūsų prekybos centrų pirkėjai, net ir nesinaudojantys lojalumo kortele.

Kuo šis „Uteniškiokrepšelis" galėtų būti patrauklus ir naudingas Utenos pirkėjams?

Pirkėjai galės įsigyti savo mėgstamus produktus geromis kainomis ir tokius pasiūlymus „Uteniškio krepšeliui" pateiksime kiekvieną savaitę. Pavyzdžiui, pirmajam „Uteniškio krepšeliui", kurio akcija vyksta kaip tik dabar, mes siūlome įsigyti Utenos krašto gamintojų ir ūkininkų mėsos, duonos, sūrio, sviesto, aliejaus, daržovių itin patraukliomis kainomis.

Kokie produktai įeina į krepšelio sudėtį?

„Utenos prekybos" didžiąją pirkėjams siūlomų prekių dalį, t. y. apie 70 proc., sudaro Lietuvoje gaminama produkcija. Utenos krašto gaminiai sudaro daugiau nei 30 proc. visų prekių, tad atitinkamai ir formuojant „Uteniškio krepšelį" prioritetas bus teikiamas pirmiausia Utenos krašto gaminiams ir vietos gamintojų bei ūkininkų produkcijai, kol kas tai bus tik maisto prekės.

Ar dėl to, kad „Uteniškio krepšelyje" siūlomi daugiausia Utenos krašto gamintojų produktai, nenukentės prekių pasirinkimo asortimentas?
Net ir teikdami prioritetą Utenos krašto gaminiams, „Uteniškio krepšeliui" stengsimės pasiūlyti platų asortimentą prekių tam, kad „Uteniškio krepšelis" atitiktų ir patenkintų mūsų pirkėjų lūkesčius.

Kaip uteniškiai galės sužinoti apie šią akciją?
Apie „Uteniškio krepšelio" akciją uteniškiai ir kiti pirkėjai galės sužinoti kiekvienoje mūsų didžiojoje parduotuvėje antradieniais, trečiadieniais ir ketvirtadieniais specialiuose „Uteniškio krepšelio" plakatuose, kurie demonstruojami tiek parduotuvės languose, tiek pačioje parduotuvėje. Visi tos savaitės „Uteniškio krepšelio" pasiūlymai parduotuvėje bus pažymėti specialiu mėlynu ženklu „Uteniškio krepšelis. Palaikome savus", tad pirkėjas, atėjęs į mūsų parduotuves, iš karto lengvai ras „Uteniškio krepšelio" prekes. Apie akciją taip pat bus galima sužinoti mūsų internetinėje svetainėje ir feisbuko paskyroje.

Dėkoju už pokalbį. Kalbėjosi Jurgita JAROŠEVIČIŪTĖ

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Ūkininkų sunkioji technika šturmavo Utenos gatves

  Utenoje kelios dešimtys ūkininkų su savo traktoriais antradienį užtvindė miesto gatves. Lietuvoje nuvilnijo įspėjamoji protesto akcija prieš valdžios planuojamus mokesčių pakeitimus. Ant traktorių plevėsuojančias trispalves, plakatus su užrašais „Lietuva, tavo kaimas miršta“ pritvirtinę ūkininkai piktinosi esama situacija žemės ūkyje ir laikėsi vieningos nuomonės: jeigu ūkininkai taip ir toliau bus smaugiami, su lietuviška produkcija teks visiems atsisveikinti, o nedirbamuose žemės plotuose stovės tik vieniši kryžiai.

 • Apie saugų eismą kelyje vaikams priminė ir šuo Amsis

  Pirmadienį mieste pasklido šventiškai nusiteikę mokiniai, dar gyvenantys vasaros įspūdžiais. Prasidėjo įtemptas metas – tiek pėstiesiems, tiek vairuotojams teks dar kartą prisiminti Kelių eismo taisykles. Apie saugų eismą priminė policijos pareigūnai, šventinę dieną budėję prie pėsčiųjų perėjų, ir policijos draugas šuo Amsis, dovanojęs smagių akimirkų.

 • UAB Utenos prekyba pirkėjams – naujos nuolaidų kortelės

  Utenos krepšinio komandos „Juventus“ nariams prekybos centras „Rašė“ jau tikriausiai tapo vos ne antraisiais namais, nes čia juos galima dažnai sutikti ne tik apsiperkant, bet ir dalyvaujant įvairiuose UAB Utenos prekyba organizuotuose renginiuose. Šį kartą aukštaūgiai pirmieji išbandė naująsias Utenos prekybos nuolaidų korteles ir smagiai apsipirko žvarbią sausio 11-os popietę.

 • Švarinimosi akcija apnuogino gyventojų problemas

  Praėjusį šeštadienį saulėtas oras išginė Utenos rajono gyventojus į labiausiai užterštas vietoves. Apsiginklavę maišais, pirštinėmis švarinimosi dienos dalyviai okupavo parkus, skverus, paežeres ar atokesnius miškelius, juos vaduodami iš padangų, automobilių atliekų ir kitų nemalonių siurprizų.

 • Skelbiamos vietos, kurios sulauks akcijos „Darom“ dalyvių dėmesio

  Šeštadienį, balandžio 21 dieną, neabejingus švariai aplinkai suvienys tradicinė 11-oji „Darom“ akcija. Ši pilietinė visas amžiaus grupes suburianti iniciatyva vyks visose 60 šalies savivaldybių, daugiau nei 500 seniūnijų ir daugiau nei 500 mokyklų. Pernai akcija „Darom“ vyko daugiau nei 2 tūkst. surinkimo taškų, akcijoje dalyvavo virš 140 tūkst. žmonių.

 • Metai apsisuko ratu: vėl artėja akcija „Darom“

  Balandžio 21 dieną Utenos rajono gyventojai, įstaigų ir organizacijų darbuotojai kviečiami dalyvauti kasmetinėje aplinkos švarinimo akcijoje Darom 2018“. Kaip skelbia Utenos rajono savivaldybės administracija, šiais metais bus tvarkomas Skaistašilio miškas, o norintys dalyvauti akcijoje kviečiami rinktis balandžio 21 dieną 10 val. prie stadiono „Utenis“ vartų.

 • Prasideda akcija „Lydeka“

  Nuo balandžio 3 d. iki balandžio 20 dienos Utenos regione bus vykdoma akcija „Lydeka“. Šios akcijos metu organizuodami tikslinius reidus aplinkosaugininkai sieks užtikrinti kuo efektyvesnę besirengiančių neršti ar neršiančių lydekų apsaugą, ypač svarbiausiose jų nerštavietėse. Organizuojant reidus žuvų apsaugai, aplinkosaugininkams talkins neetatiniai aplinkos apsaugos inspektoriai, policijos ir kitų tarnybų pareigūnai, žvejybos plotų naudotojai, žvejai. Utenos regiono aplinkosaugininkai dar ir primena, kad nurodytu laikotarpiu ne tik draudžiama gaudyti lydekas, bet ir žvejoti masalui naudojant gyvą žuvelę. Pagautas žuvis, kurias tuo metu gaudyti draudžiama, privalu tuoj pat paleisti į tą patį vandens telkinį.

 • Aplinkosaugininkai pradeda akciją „Garažiukas“

  Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai informuoja, kad nuo balandžio 4 d. iki balandžio 20 dienos bus vykdoma aplinkosauginė akcija „Garažiukas“. Akcijos metu aplinkosaugininkai organizuos patikrinimus ir taip sieks užtikrinti tinkamą atliekų tvarkymą autotransporto priežiūros ir remonto sektoriuje bei užkirsti kelią aplinkos teršimui transporto priemonių atliekomis.

 • Savaitgalį pakvies jubiliejinė „Maisto banko“ akcija

  Artėjant šv. Velykoms socialinių organizacijų savanoriai rengiasi pasirūpinti skurdžiau gyvenančių šeimų stalu. Šį savaitgalį šalies parduotuvėse 25-ą kartą rengiama „Maisto banko“ akcija.

 • „Utenos prekyba“ kviečia švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį kartu

  Sparčiai artėja Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis – jį švęsime vasario 16 dieną. Jau dabar prasideda įvairūs renginiai, projektai ir akcijos, kviečiantys Lietuvos gyventojus ir viso pasaulio lietuvių bendruomenes minėti solidų valstybės atkūrimo šimtmetį. „Utenos prekyba“, greitai taip pat minėsianti savo gyvavimo šimtmetį, kviečia uteniškius bei miesto svečius švęsti kartu ir pristato naują akciją „100 metų – 100 prekių“. Plačiau apie šią akciją sutiko papasakoti įmonės direktoriaus pavaduotojas komercijai Darius Šileikis.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:9594
Vakar apsilankė:16854
Šią savaitę apsilankė:54871
Šį mėnesį apsilankė:155503
Viso (nuo 2015-02-16):12205853
Šiuo metu naršo:
181
2020-01-17
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!