Visiems rajono mokyklų penktokams – po išmaniąją dovaną
AktualijosVisiems rajono mokyklų penktokams – po išmaniąją dovaną
2017 rugsėjo 01, Penktadienis 14:43

Visiems rajono mokyklų penktokams – po išmaniąją dovaną

Visiems rajono mokyklų penktokams – po išmaniąją dovaną
  • 14 foto

Penktadienį, Rugsėjo 1-ąją, Utenos rajono mokyklose skambutis pakvietė apie 3 900 mokinių, kurie pradeda naujus mokslo metus. Šventiškai nusiteikę po vasaros atostogų į mokyklas sugužėję mokiniai mokytojams įteikė po margaspalvį žiedą, susitiko su savo klasės draugais.

Išskirtinė diena ir Utenos Aukštakalnio progimnazijoje, kur Mokslo ir žinių dieną bendruomenė išgirdo ne tik čia apsilankiusio Utenos rajono savivaldybės mero sveikinimą, bet ir sulaukė išskirtinės dovanos.
Rugsėjo 1-ąją visi Utenos rajono penktokai gavo dovanų po mikrokompiuterį iniciatyva „Po mikrokompiuterį visiems Lietuvos vaikams", startavusi šių metų pradžioje bei apimdama vis daugiau Lietuvos mokyklų. Iniciatyvos tikslas – iki 2017 metų rugsėjo 1-osios dienos nupirkti mikrokompiuterius visiems Lietuvos penktokams ir paskatinti mokinius domėtis technologijomis ir rinktis technines profesijas ateityje, padėti mokytojams integruoti technologijas į pamokas. Šios iniciatyvos Utenos rajone globėjas – Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas pasirūpino, kad visi Utenos rajono ugdymo įstaigų penktokai naujus mokslo metus pradėtų sulaukę išmaniosios dovanos.
327 Utenos rajono penktokams ir jų informacinių technologijų bei dalykų, kurių pamokose bus integruotai naudojami šie įrenginiai, mokytojams aprūpinti Microbit mikrokompiuteriais meras skyrė 4 164 eurus iš Utenos rajono savivaldybės mero fondo. Mikrokompiuteriai Utenos rajono savivaldybę pasiekė paskutinę rugpjūčio savaitę, tad siekis Mokslo ir žinių dieną pradžiuginti penktokus įgyvendintas.
Aukštakalnio progimnazijoje kartu su rajono savivaldybės meru A. Katinu dalyvavo ir jo patarėjas Henrikas Zabiela bei Viešųjų ryšių skyriaus vedėja Jovita Žiukelienė – svečiai pasveikino mokyklos bendruomenę ir įteikė mikrokompiuterius jaunosios kartos kūrybiškumo ir loginio mąstymo įgūdžiams lavinti.

Laikraščio „Utenos diena" ir Violetos Develienės inf.
Jurgitos Pavilonienės nuotr.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Kompiuteriukai mokyklose panaudojami išradingai

    Pirmojo projekto „Kompiuteriukai vaikams“ metu išdalyta 17 000 kompiuteriukų Lietuvos penktokams ir jau ruošiamasi kitiems mokslo metams. Paramos fondo komandai šiemet pavyko surinkti net 250 000 eurų.

  • Utenoje dovanoti kompiuteriukai jau taikomi praktiškai

    Utenoje projekto „Kompiuteriukai vaikams“ komanda išdalino net 508 kompiuteriukus, skirtus visiems Rokiškio, Zarasų ir Ignalinos rajonų penktokams. Utenos rajono penktokams kompiuteriukai, kuriuos finansavo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, buvo išdalinti dar rudenį, o neseniai mūsų mieste darbo su „BBC Micro:bit“ žinias pagilinti buvo pakviesti visi šių keturių rajonų informacinių technologijų mokytojai.

  • Išmaniojoje kūrybos laboratorijoje išbandė kompiuteriukų galimybes

    Lapkričio 14 dieną Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijoje vyko jau tradicija tampanti „Išmanioji kūrybos laboratorija“, kurioje bendradarbiavo Rapolo Šaltenio progimnazijos NVŠ (neformalaus vaikų švietimo) „Išmanieji tyrinėtojai“ ir Krašuonos progimnazijos NVŠ „IT kūrybinės dirbtuvės“ mokiniai. Išmaniai suskirsčius mokinius poromis, jie susipažino, sprendė rebusus, iPAD planšetiniais kompiuteriais kūrė vaizdų koliažus ir rezultatais pasidalijo su draugais.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:11675
Vakar apsilankė:13067
Šią savaitę apsilankė:72817
Šį mėnesį apsilankė:41977
Viso (nuo 2015-02-16):13116142
Šiuo metu naršo:
115
2020-04-03
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!