Šypsena – sušildo

Rudenį ir žiemą, kai aplink dargana, kartais sušildo ir šypsena. Deja, lietuviai nėra plačiai besišypsančių žmonių tauta. Ir dažnai tai nėra vien tautos bruožas. Apie dantis, jų gydymą, protezavimą bei implantavimą kalbamės su odontologijos centro LAUDENTA, įsikūrusio Kauno g. 19, implantuojančia gydytoja odontologe Vida Laurinoniene.

Utenoje jau trečius metus
„Dantis gydome jau daugiau nei septynerius metus, esame subūrę puikią gydytojų komandą, todėl visą reikalingą gydymą atliekame vienoje vietoje ir galime užtikrinti, kad pasirūpinsime kiekvienu pacientu”, – sakė V. Laurinonienė. „Utenoje dirbame trečius metus ir galime pasigirti puikiais darbo rezultatais – sugrąžinome šypsenas daugybei uteniškių, – džiaugėsi gydytoja. – Klinikos sėkmės paslaptis – teisingas požiūris.” Visi klinikoje dirbantys specialistai nuolat tobulinasi ir gilina savo žinias tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, todėl pacientai džiaugiasi gaudami kokybišką gydymą ir išsamias konsultacijas. „Daug investuojame į įrangą, medžiagas ir žinių tobulinimą, nes tik dirbant profesionaliai ir naudojant kokybiškus produktus galima pasiekti gerą rezultatą. Kuo mes skiriamės nuo kitų klinikų? Mes tikrai mylime savo darbą ir kasdien į jį einame šypsodamiesi, mums rūpi pacientų gerovė, todėl nuoširdžiai stengiamės savo darbą atlikti maksimaliai gerai”, – teigė V. Laurinonienė.

Nuo paprasto iki sudėtingo
Klinikos pacientu gali tapti kiekvienas uteniškis – nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar esamos problemos burnoje. Anot pašnekovės, „Laudentos” gydytojai pasirengę ir išgydyti pieninį dantuką, ir atlikti sudėtingus protezavimo ir implantavimo darbus. „Gydydami pacientus mes esame komanda, dažniausiai pažįstame vieni kitų klientus, nes esant sudėtingoms situacijoms visuomet konsultuojamės su kolegomis. Kartais tenka pasiginčyti, koks sprendimas pacientui būtų geriausias, tačiau tokiu būdu parinktas paciento gydymo planas būna pats efektyviausias, todėl sėkmingas galutinis rezultatas beveik garantuotas”, – įsitikinusi gydytoja.
„Kartais paciento sąkandis būna toks netaisyklingas, kad be ortodonto įsikišimo protezavimas būna neįmanomas, tačiau uždėjus kabes ir taip pastūmus dantis, žmogus gali džiaugtis ne tik pagerėjusia kramtymo funkcija, bet ir pasikeitusiu estetiniu šypsenos vaizdu – tai tik vienas iš komandinio darbo privalumų”, – teigė V. Laurinonienė.
Kiekvienas žmogus turėtų žinoti, kad pas odontologą reikėtų lankytis kas 6–12 mėn., net jei niekuo nesiskundžiate, – gyvenimo tempas yra greitas, maistas, kurį valgome, dažnai yra perdirbtas, pilnas paslėpto cukraus, todėl ir kariesas šiais laikais pažeidžia dantis daug dažniau, nei pažeisdavo mūsų seneliams, gyvenusiems kaime ir valgiusiems natūralios kilmės maistą.
O ką daryti jei mes labai bijome? Pasak gydytojos, šiuolaikinė odontologija neturėtų kelti baimės jausmo nė vienam suaugusiam pacientui, o tėvams, keliaujantiems pas odontologą visuomet reikėtų pasiimti kartu mažuosius pacientus – vaikas stebi aplinką, mato tėvų reakciją, todėl apsilankymas pas odontologą ateityje jam nekels baimės.

O jei mes jau netekome savų dantų?
„Mes į burną žiūrime kaip į visumą, todėl svarbu ne tik užpildyti esamą trūkstamų dantų vietą, bet ir atlikti tai pačiu priimtiniausiu pacientui būdu. O rinktis yra iš ko, – šypsojosi gydytoja. – Dantys protezuojami tiltais ir vainikėliais jau daugelį metų – tai veikia ir pasiteisina, tačiau kartais dėl to paaukojami visiškai sveiki dantys, o tai ne visuomet priimtina pacientui.” Anot V. Laurinonienės dantų implantai – tai puikus sprendimas tokiems pacientams.
„Implantai pasaulyje naudojami jau daugiau nei 40 metų, tai aukščiausias odontologijos mokslo pasiekimas atkuriant prarastus dantis. Panaudojant implantus galima atkurti vieną arba visus prarastus dantis, tiesa, nereikės sriegti tiek implantų, kiek netekote dantų, – užteks vos 4 implantų vienam žandikauliui ir galėsite džiaugtis šypsena, kurios nereikės vakare pamerkti į stiklinę, bet bus tvirtai fiksuota Jūsų burnoje visą laiką. Dirbame su geriausiais implantais pasaulyje, kuriems suteikiama viso gyvenimo garantija – o tai daug ką pasako”, – sakė gyd. V. Laurinonienė
Esant poreikiui ir suplanavus gydymą „Laudentos” odontologijos centre galima atlikti sudėtingus darbus per trumpą laiką. Tuo jau pasinaudojo daugybė pacientų iš užsienio, kurie dažnai turi labai mažai laiko ir nori viską susitvarkyti labai greitai.
„Laudentos” klinikoje galima gydytis ir išsimokėtinai – pacientui sudaromos palankios salygos džiaugtis šypsena jau šiandien.
Klinikoje galima įsigyti dovanų čekį – tiek pasirinktai procedūrai, tiek pasirinktai pinigų sumai – pasirūpinkite ir savo artimųjų šypsena.
Klinika yra sudariusi sutartį su Teritorinėmis ligonių kasomis(TLK), kuri suteikia galimybę atlikti kompensuojamas protezavimo paslaugas iš privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF), kuriuo gali pasinaudoti senatvės pensininkai, vaikai iki 18 m. bei neįgalūs asmenys.
Visas odontologijos paslaugas mes sukaupėme po vienu stogu – Jūsų patogumui. Apsilankykite, konsultacija juk nieko nekainuoja.

Visos odontologinės paslaugos uteniškiams ir miesto svečiams teikiamos odontologijos centre „Laudenta”, Kauno g. 19, Utenoje. Atliekamos ir sudėtingos visos burnos atstatymo procedūros, dantų protezavimas, implantavimas. Registracija tel. 8 647 28 899. Darbo laikas darbo dienomis 8–17 val. Daugiau informacijos www.laudenta.lt. 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas