Viktorina mokiniams – jau devintą kartą

Spalio 5–18 dienomis Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) jau devintą kartą skelbia tradicinę viktoriną „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą ir ne tik?“, skirtą vyresniųjų klasių mokiniams, ir kviečia joje dalyvauti Panevėžio TLK veiklos zonos (Panevėžio, Pasvalio, Biržų, Kupiškio, Rokiškio, Utenos, Visagino, Ignalinos, Anykščių, Molėtų ir Zarasų miestų bei rajonų) II–IV gimnazijų klasių ir 10–12 klasių mokinius, besimokančius pagal pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas, tarp jų – ir iš profesinio mokymo įstaigų.

Viktorina jaunimui skelbiama nuo 2011 metų, o mokiniai kasmet aktyviai išbando jėgas. Viktorinos tikslas – supažindinti mokyklų bendruomenes – mokinius ir kitus narius – su privalomuoju sveikatos draudimu ir jo teikiamomis galimybėmis, skatinti mokinių ir pedagogų sąmoningumą ir informuotumą, turimų žinių įtvirtinimą ir pasitikrinimą bei kt. Kad viktorina tokia tema naudinga ir kad jos laukiama, Panevėžio TLK specialistus kasmet užtikrina patys mokiniai, grupėmis apsilankantys Panevėžio TLK arba susitinkantys su Panevėžio TLK specialistais mokyklose.

Viktorinos taisyklės ir 35 jos klausimai nuo spalio 5 dienos skelbiami Panevėžio TLK interneto svetainėje www.paneveziotlk.lt. Atsakymų į klausimus laukiama internetu iki spalio 18 d. Dešimties dalyvių, kurie pirmieji teisingai atsakys į daugiausia viktorinos klausimų, laukia prizai, dar 10–20 dalyvių, priklausomai nuo kitų teisingų atsakymų skaičiaus, atsižvelgiant į vienodą surinktų taškų skaičių ir dalyvavimą klasėmis bei atsakymų išsiuntimo laiką, gaus paskatinamuosius prizus.

Panevėžio TLK organizuotoje viktorinoje per 8 metus iš viso dalyvavo per 1500 mokinių. Iš jų laimėtojais tapo arba paskatinamuosius prizus laimėjo 212 viktorinos dalyvių. Kasmet Panevėžio TLK apdovanoja ir mokytojus bei visuomenės sveikatos priežiūros specialistus, daug prisidėjusius skatinant mokinius dalyvauti.

Panevėžio TLK inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas