Nemokamas susitikimas su gydytoju odontologu: naujausios implantacijos ir protezavimo galimybės, privalumai bei trūkumai

Nemažai tyrimų rodo, kad palyginti su kitomis Europos Sąjungos šalimis, lietuviai vis dar skiria mažai dėmesio savo dantims. Kodėl? Tikriausiai rastume daug priežasčių, bet dažnam mūsų tautiečiui dantų sveikatos problemos prasideda dar vaikystėje. Bėgant metams, jos vis gilėja, dantys tampa pažeidžiami karieso, kai kuriuos tenka taisyti ar net rauti. Tik netekę dantų susimąstome, kokią svarbią funkciją jie atlieka gyvenime. Sveiki dantys toli gražu nėra tik estetinis pasitenkinimas (graži šypsena, balti dantys), jie gyvybiškai svarbūs, nes žmogui reikia maisto – atkąsti ir kramtyti būtina. Tikriausiai niekas neprieštaraus, kad valgymas – vienas didžiausių gyvenimo malonumų. Apmaudu, kad kai kuriems jis kartais tampa nepatogumu ar netgi kančia.

Sveiki dantys toli gražu nėra tik estetinis pasitenkinimas, jie gyvybiškai svarbūs

Geriausia investicija – į savo sveikatą

Žmonės pasižymi gyvybiškai svarbia savybe prisitaikyti. Tačiau kartais ši savybė atsisuka prieš mus pačius. Pavyzdžiui, netenkame vieno danties – kurį laiką nepatogu, bet pamažu priprantame, netenkame kito – vėl tas pat… Po kurio laiko galime netekti daugybės dantų, bet išmokstame kramtyti  „gerąja“ puse, renkamės tinkamą maistą ir nepatogumas tampa tarsi savaime suprantamas. Visgi CLINIC | DPC gydytojai skatina visus, kurie netekę vieno ar daugiau dantų, susigrąžinti galimybę patogiai kramtyti ir šypsotis plačia šypsena.

Gyvename sudėtingais laikais, kylant infliacijai, prekės ir paslaugos brangsta. Tai priverčia susimąstyti, ar apsimoka pinigus taupyti. Gal verčiau investuoti į save ir pasirinkti protezus ar implantus. Tokiu būdu gerinti ne tik fizinę, bet ir psichologinę sveikatą bei mėgautis kokybišku gyvenimu. Ne veltui sakoma, kad didžiausias turtas – sveikata.

Pasak gydytojo odontologo Karolio Skučo, per visus CLINIC | DPC gyvavimo metus Lietuvoje šypsenos atkurtos daugiau nei 55 tūkst. pacientų

Tenka taisyti senas klaidas

Nors besirūpinančių savo sveikata žmonių Lietuvoje pamažu daugėja, kai kurios bėdos yra įsisenėjusios arba atsiradusios dėl anksčiau taikytų gydymo metodų.  Seniau mažai kas stengėsi gelbėti sugedusius dantis. Sugedo – raunam. O ko čia gailėti? Tačiau dantys nebeatauga, o netekus kelių dantų smarkiai pakinta kramtymo galimybės, deformuojasi veido kontūrai, sutrinka kalbos mechanizmas – pradedama švepluoti, nevalingai švilpčioti, spjaudytis, kai kuriuos garsus ištarti tampa labai sunku. Tokiais atvejais tenka imtis rimtų dantų atkūrimo procedūrų.

„Su kolegomis dažnai pasikalbame, kad nemažai žmonių vis dar nežino naujausių dantų atkūrimo galimybių. Visgi technologijoms sparčiais žingsniais žengiant į priekį, gydymo metodų pasirinkimas yra gerokai platesnis nei, pavyzdžiui, prieš dešimt metų“, – pasakojo CLINIC | DPC gydytojas odontologas Karolis Skučas.

Jei nenorite rinktis išimamų protezų, pravartu pasidomėti dantų atkūrimo metodu, kuris vadinasi All-on-4 (liet. „visi ant keturių“). Ši metodika numato galimybę vieno žandikaulio dantis atkurti ant keturių implantų. Jos dėka galima išvengti sudėtingų, ilgai trunkančių kaulo priauginimo procedūrų, kurios dažnai tampa itin varginančiu procesu. Po dantų implantacijos iškart pagaminamas fiksuotas laikinas protezas ant implantų, o jau po pusės metų pacientas grįžta tam, kad būtų pagaminti nuolatiniai dantys.

Kviečiame į nemokamus susitikimus

Kalbame su daugybe pacientų ir supratome, kad nemaža jų dalis stokoja žinių apie naujausius dantų implantacijos ir protezavimo metodus, nusprendėme visus norinčius pakviesti į susitikimus su CLINIC | DPC gydytojais odontologais, kurie detaliai papasakos apie implantacijos ir protezavimo galimybes, privalumus bei trūkumus. Renginiai nemokami, tačiau vietų kiekis ribotas, todėl kviečiame registruotis.

CLINIC | DPC gydytojas odontologas džiaugiasi, kad net ir pačiomis sudėtingiausiomis aplinkybėmis pacientams padėti dažniausiai pavyksta, ir primena klinikos siunčiamą žinutę, kad kiekviena šypsena turi savo istoriją. ‚Bent jau tos šypsenos, kurias atkurti pavyksta mūsų klinikose, – šyptelėjo K. Skučas. – Per visus klinikų tinklo CLINIC | DPC gyvavimo metus Lietuvoje šypsenas atkūrėme daugiau nei 55 tūkstančiams pacientų. Sunku žodžiais apsakyti jausmą, kai bendro visos komandos darbo dėka žmogus atgauna džiaugsmą gyventi.“

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas