Kaip išvengti dantų tamsėjimo?

Daugeliui norisi džiaugtis ne tik sveika šypsena, tačiau taip pat ir kuo baltesne. Džiugu, kad šiuo metu odontologijos suteikia tokią galimybę. Tereikia rasti Jums labiausiai priimtiną ir tuo pačiu naudotis ją reguliariai.

Profesionalias dantų balinimo paslaugas siūlo ir dentalpro.lt/. Dėl jų visada geriausia tartis asmeniškai. Taip pat specialistai pateikia kelis patarimus, kurie gali Jums padėti išlaikyti dantis kuo šviesesnius.

Pirmiausia, žinoma, geriausia pagalba yra dantų balinimas klinikoje. Jo metu dantukai ne tik bus pašviesinami, tačiau taip pat ir jiems nebus padaromas joks neigiamas poveikis, kaip kad kai kurie bijo. Dantys pašviesėja net keliais tonais, atrodo puikiai.

Visada galima balinti ir namuose. Tai dažniausiai daroma su kapomis, kurias taip pat galima įsigyti klinikoje. Dažniausiai kapos labai atsargiai pasirenkamos įvertinus ne tik žmogaus dantų spalvą, tačiau taip pat ir kitus faktorius. Jos yra gaminamos kiekvienam asmeniškai, tad siūlome susisiekti su Jums tinkama klinika ir tuo pačiu sutarti dėl vizito.

Žinoma, kad ir kokios spalvos bus dantys nuo gimimo bei po balinimo – kuo daugiau vartosite dažiklių – tuo dantys darysis vis tamsesni. Tai yra kava ir dažniausiai limonadai, kuriuose dedama labai daug dažiklių. Žinoma, raudonas vynas taip pat Jūsų dantims nėra geras pasirinkimas, tad geriausia jį keisti baltu.
O kur dar rūkymas, kuris dažnai vadinamas viena dažniausių geltonų dantų priežasčių.

Dantų baltumui išlaikyti taip pat reikalinga ir tinkama priežiūra. Juk net ir dantų balinimas nebus daromas tol, kol dantys nebus tinkamai sutvarkyti. Tam reikalinga ir profesionali burnos higiena, kurią reikia pasidaryti reguliariai.
Valgykite kuo daugiau daržovių, kurios prisideda prie dantukų sveikatos, žinoma, po valgio gerkite vandenį, kuris pašalina minkštąsias apnašas, kurios ilgainiui virsta kietosiomis.

Žinoma, kad ir kokie bus balti dantys – svarbiausia yra tai, kad jie būtų sveiki. Tokiu atveju Jūsų šypsena bus graži ir tuo pačiu funkcionali. Visam tam reikalinga gera klinika, kurioje reikia lankytis kartą per pusę metų.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas