„Vivus.lt“ rankinio lyga: dvejus metus neregėta Utenos pergalė

Istoriniu įvykiu tapo HC „Utena” ekipos pergalė išvykoje rezultatu 33:30 (14:11) prieš Kauno LSU ekipą. Uteniškiai pergalės skonį Lietuvos rankinio lygos pirmenybėse pajuto po dviejų metų pertraukos.

Uteniškiai dvikovą pradėjo itin susikaupę iš greitai išsiveržė į priekį – 5:0, vėliau žaidimas išsilygino ir intrigos netrūko.
Dar neįpusėjus antrajam kėliniui dėl išnirusio pečio skubiai į ligoninę buvo išgabentas „Utenos” žaidėjas Tadas Mikuckis.
„Žinoma, kad smagu laimėti. Buvome pasiilgę pergalės skonio. Nei parėjusiais metais, nei užpernai neiškovojome pergalių, tik pernai kartą sužaidėme lygiosiomis su „Granito-Gajos-Kario” ekipa. Lygiosios – tai ne pergalė, tad šįkart jausmas kur kas malonesnis. Stengiamės kovoti kiekvienose rungtynėse ir tikimės, kad pergalių šį sezoną bus daugiau”, – kalbėjo Utenos komandos treneris Gediminas Paukštė.
Uteniškius į ilgai lauktą pergalę vedė Arūnas Urbonas, įmetęs 7 įvarčius (4 iš 7 m), Linas Viktorinas ir Šarūnas Šediškis pridėjęs po 6 įvarčius.
Kauno LSU gretose 13 įvarčių (2 iš 7 m) pelnė Paulius Orlovskis, Karolis Dambrauskas – 6 (1 iš 7 m), Evaldas Vėta – 5.
Po šios pergalės uteniškiai pakilo į septintąją turnyro lentelės vietą (1 pergalė, 4 pralaimėjimai), Kauno LSU smuktelėjo į paskutinę – dešimtąją poziciją (visi 5 pralaimėjimai).