Utenos „Utenis“ pralaimėjo čempionams

Pirmose šio sezono rungtynėse „Utenio” stadione Utenos „Utenio” komanda nusileido Vilniaus „Žalgirio” ekipai 0:2.
Po 28-erių metų pertraukos Utenoje rungtyniavusiems „Utenio” futbolininkams nepavyko mesti rimtesnio iššūkio praėjusio sezono „SMScredit.lt A lygos” čempionams. Valdo Dambrausko treniruojama ekipa 2:0 nugalėjo turnyro debiutantus bei reabilitavosi už praėjusiame ture patirtą pralaimėjimą „Trakams”.

Utenos komanda pralaimėjo septintą sykį ir turnyro lentelėje užima priešpaskutinę, devintą vietą.
Šventinę nuotaiką žalgiriečiai kiek aptemdė jau septintą minutę. Po pakelto kampinio Andro Švrljuga buvo visiškai laisvas ir turėjo puikią progą smūgiuoti galva. Kroatas tą ir padarė bei tiksliu smūgiu išvedė „Žalgirį” į priekį. Ignas Plūkas kamuolį lietė, tačiau komandos neišgelbėjo.
Netrukus greitos atakos metu rezultatą galėjo padvigubinti Vytautas Lukša. Saugo iš gana dėkingos padėties smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.
Vis dėlto V. Lukšai pasižymėti pavyko 24-ą minutę. Jakubas Wilkas perdavė kamuolį į baudos aikštelę, o šis palankiai atšoko komandos draugui, tad buvusiam „Trakų” žaidėjui beliko galingu smūgiu nuginkluoti „Utenio” vartininką.
Šeimininkams kartais pavykdavo palaikyti kamuolį aikštės viduryje, bet aštrių progų prie „Žalgirio” vartų sukurti nepavyko.
Po pertraukos komandos tarsi sustojo: žalgiriečiai užtikrintai kontroliavo kamuolį, neretai ilgai jį laikydami savo aikštės pusėje, o „Utenio” žaidėjai varžovų pernelyg nespaudė.
Gerą progą pelnyti antrąjį savo įvartį turėjo A. Švrljuga. Gynėjas įkirto į baudos aikštelę, bet smūgis į tolimąjį vartų kampą buvo šiek tiek netikslus.
Rungtynių pabaigoje tiksliais perdavimais apsikeitė V. Lukša ir L. Pilibaitis, pastarasis futbolininkas turėjo gerą galimybę smūgiui iš arti, tačiau kaire koja smūgiavo į išorinę vartų tinklo dalį.