Utenos futbolininkams susitikimas su „Trakais“ – nesėkmingas

Gegužės 19 dieną „Utenio“ futbolininkai pirmą kartą per du sezonus Utenoje nusileido „Trakų“ ekipai 0:2.
Svečiai nuo pat mačo pradžios perėmė iniciatyvą – buvo akivaizdu, kad Valdo Urbono kariauna siekė pirmą kartą iš Utenos išsivežti pergalę po dviejų patirtų nesėkmių praėjusiame sezone. Vis dėlto uteniškiai atlaikė apgultį ir perkėlė žaidimą į varžovų pusę.

Kontratakos metu progos smūgiuoti iš toli sulaukė Tomas Dombrauskis, kurio spirtą kamuolį sugavo patikimai sužaidęs Marius Rapalis.

Jo tiesioginis varžovas – veteranas Pavelas Leusas – 22-ąją minutę buvo priverstas traukti kamuolį iš vartų tinklo. Po Deivido Česnauskio aukšto perdavimo galva nepriekaištingai smūgiavo N. Valskis. Maža to, vos po minutės pirmo įvarčio autorius džiaugėsi dubliu.

Šio sezono „Trakų“ puolimo lyderis sulaukė varžovo klaidos perduodant kamuolį, pabėgo nuo varžovo ir užtikrintai pergudravo Pavelą Leusą, pažeme smūgiuodamas į tolimą vartų kampą. Tai privertė nuo gynybos žaidžiantį „Utenį“ mesti į priekį didesnes pajėgas.

Puikią progą sušvelninti rezultatą vėjais paleido Edgaras Mastianica. Saugas sulaukė puikaus Gabrieliaus Zagursko perdavimo ir smūgiavo į artimą vartų kampą, kuriame karaliavo M. Rapalis.

Dar sykį „Trakų“ vartininkas komandą išgelbėjo kėlinio pabaigoje, kai prieš jį buvo išbėgęs Jevgenijus Morozas. Uteniškio ir vartų sargą akistatą laimėjo M. Rapalis, atmušęs varžovo smūgiuotą kamuolį.

Po pertraukos „Utenis“ ir toliau bandė rasti kelių link varžovų vartų, tačiau paskutinėse atakų stadijose pritrūkdavo aštrumo. Puikiai rungtyniavęs M. Rapalis sykį vos grubiai nesuklydo: vartininkas nesėkmingai gaudė Luko Artimavičiaus smūgiuotą kamuolį, kuris vos neatsidūrė vartuose.

Savo ruožtu uteniškius nuo skaudesnio rezultato gelbėjo veteranas P. Leusas. Patyręs vartininkas ne kartą atrėmė Davido Aršakiano itin pavojingus smūgius ir sykį išgelbėjo komandą po Tito Vitukyno bandymo.

Debiutas Egidijui Varnui, pakeitusiam į trenerių kursus išvykusį Olegą Boičyšiną, buvo nesėkmingas: komanda pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės, per visas rungtynes neįmušdama nė vieno įvarčio.

Utenos „Utenio“ inf. ir nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas