Utenoje sužibės ne tik futbolo žvaigždės

„Utenis” sezoną palydės spalvinga švente, kurioje žiūrovai išvys daug gerai pažįstamų veidų ir išgirs naują klubo šūkį.

Gruodžio 14 dieną Utenos daugiafunkciame sporto centre vyks futbolo šventė, skirta 2016 m. sezono uždarymui.
Vienas renginio akcentų – draugiškos futbolo rungtynės. Jose žais gerai žinomi žmonės iš pramogų ir sporto pasaulio, vilkintys komandos „Kažkur matyti” aprangą. „Mūsų Utenis” komandai atstovaus klubo rėmėjai, „Utenio” administracijos, savivaldybės atstovai, akademijos auklėtiniai ir pagrindinės komandos futbolininkai.

Šventės metu savo meistriškumą pademonstruos ir jaunieji „Utenio” akademijos auklėtiniai. Vaikų futbolo turnyre susitiks įvairių amžiaus grupių futbolininkai net nuo penkerių metų amžiaus. O kadangi ant slenksčio jau ir šv. Kalėdos, jaunuosius futbolininkus neabejotinai aplankys Kalėdų senelis. Šventės pabaigoje jos dalyvių ir žiūrovų lauks prizai ir siurprizai.
Atvykusieji į šventę galės laimėti ne tik „Utenio” ekipos atributikos, bet ir specialiai Utenos klubui sukurtą „Vostok Europe” laikrodį, kurių yra išleista vos 100 vienetų.
Norintis dalyvauti prizų žaidime turės prie arenos įėjimo užpildyti šaknelę bei įmesti ją į tam skirtą dėžę.
Tuo tarpu Utenos futbolo klubas dėdamas skambų paskutinį akordą kartu ir atsinaujins. Senąjį klubo šūkį „Vienas tikslas – viena komanda” uteniškiai keičia į naują – „Mūsų Utenis!”.
„Utenos Utenis” – mūsų visų, viso miesto. Utenos rajono savivaldybė, rėmėjai, miesto bendruomenė prisideda prie to, kad klubas egzistuotų, tie patys žiūrovai, kurie ateina palaikyti, tėveliai, kurie veda vaikus į akademiją – visi jie prisideda prie klubo gyvavimo”, – teigė klubo direktorius Artūras Gimžauskas.
„Utenio” pagrindinei komandai šį sezoną pavyko įgyvendinti minimalų planą – išsilaikyti aukščiausioje Lietuvos lygoje – „SMScredit.lt A lygos” turnyro lentelėje užimta septintoji vieta. „Utenis B” triumfavo II lygos Rytų zonos turnyre. Utenos rajono savivaldybės Tarybai pritarus nuo šių metų kovo 1 dienos klubui pradėjo treniruoti ir iki tol Utenos daugiafunkciame sporto centre futbolo treniruotes lankiusius vaikus. Taip „Utenos Utenis” tapo futbolo klubų, kurio struktūroje puoselėjama veikla nuo vaikų futbolo iki reprezentacinės Utenos miesto komandos.

Kviečiame visus gruodžio 14 dieną, 18 valandą, ateiti į Utenos daugiafunkciame sporto centre vyksiančia šventę ir palydėti 2016 metų futbolo sezoną.

Utenos „Utenio” inf.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas