„Utenio“ bronzinį sezoną vainikavo pergalė

Sekmadienį, lapkričio 2 dieną, Utenio stadione per tūkstantį žiūrovų susirinko stebėti pergalingų futbolo varžybų ir plojimais po teisėjo finalinio švilpuko sveikino bronzos medalius iškovojusius „Utenio” futbolininkus. Tik šiais metais atgimusi Utenos komanda Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos čempionato paskutiniame ture parodė tikrą kovingumą ir 2:1 palaužė Vilniaus „Žalgirietį”.

Vos prasidėjus susitikimui (penktą žaidimo minutę – aut. past.), po apmaudžios gynėjo klaidos svečių puolėjas Julius Momkus ankstyvu įvarčiu išvedė vilniečius į priekį, tačiau „Utenio” futbolininkai rado jėgų dar pirmajame kėlinyje atsitiesti. 44 min. po vienuolikos metrų baudinio uteniškis Egidijus Varnas rezultatą išlygino, nors prieš tai keletą kartų iš dėkingų progų į vartus nepataikė.
Antroje susitikimo dalyje, į aikštę išėjus patyrusiems V. Kavaliauskui ir Povilo Lukšiui, „Utenio” futbolininkų pranašumas buvo akivaizdus. Ilgai laukti nereikėjo ir jau devintą antro kėlinio minutę
lemiamu tapo vieno iš lyderių P. Lukšio įvartis – įtvirtinęs uteniškių pergalę 2:1. Žalgiriečių jaunimas dar bandė spausti, tačiau „Utenio” gynėjai buvo budrūs ir trapų rezultatą šį kartą išsaugojo iki susitikimo pabaigos.
„Mes prieš šias rungtynes savaitę visiškai ilsėjomės. Seniai buvome bežaidę, turėję praktikos. Galbūt dėl to žaidimo kokybė nebuvo labai džiuginanti, žaidimo scenarijus klostėsi ne taip, kaip mes norėjome. Bet kadangi dar buvo teorinė galimybė pakilti vienu laipteliu, mus galėjo patenkinti tik pergalė. Svarbiau buvo rezultatas, o žaidimas nuėjo į antrą planą. Antras rungtynes iš eilės parodėme charakterį ir pavyko iškovoti pergalę”, – po rungtynių sakė vyriausiasis uteniškių vyr. treneris Mindaugas Čepas.
M. Čepas dėkojo gausiai stadione susirinkusiems žiūrovams. „Šiandien yra Vėlinės, buvo tikrai šalta, o žmonių susirinko apie tūkstantį, radę laiko futbolui net tarp kapų lankymo”, – kalbėjo treneris.
Paskutiniame bronziniame šio sezono susitikime „Utenyje” žaidė I. Plūkas, A. Tručinskas ir A. Naumovas, kuriuos 46 min. pakeitė V. Kavaliauskas ir P. Lukšys), L. Savastas (84 min. jį pakeitė E. Daraškevičius), G. Zagurskas, M. Krasnovskis, V. Jeriomenko, D. Gunevičius, E. Varnas (87 min. jį pakeitė T. Šavlovskis), L. Artimavičius, D. Gordejus.
Susitikime panevėžietis teisėjas M. Pomeckis 13 min. įspėjo žalgirietį D. Stankevič, 31 min. geltoną kortelę parodė „Utenio” puolėjui E. Varnui.