Pritrūko tik įvarčio

Rugsėjo 27 dieną Utenio stadione vyko futbolo rungtynės tarp dviejų komandų Utenos „Utenio” ir MRU (Vilnius). „Utenio” strategas Mindaugas Čepas negailėjo pagyrų uteniškių komandai po lygiųjų 0:0 su MRU – žaista agresyviai ir gerai, tačiau nepavyko pasinaudoti realiomis progomis įmušti.

Lemiamose Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos varžybose Utenos „Uteniui” ir toliau nesiseka taip, kaip norėtųsi. Šį kartą 0:0 sužaista su čempionato lydere Vilniaus „MRU” ekipa, nors situacija aikštėje kontroliavo uteniškiai.
„Kontroliavome žaidimą, esu tuo patenkintas. Žaidėme pirmu numeriu, agresyviai – to buvau pasigedęs praėjusiose keliose rungtynėse. Vaikinams noriu padėkoti už atsidavimą, už tai ką mačiau aikštėje. Šiandien mums trūko vienintelio dalyko – įvarčio. Jeigu būtume laimėję, galėčiau pasakyti, kad vaikinai atrodė fantastiškai, dabar galiu tik pasakyti, kad atrodėme gerai”, – teigė „Utenio” treneris Mindaugas Čepas.
MRU futbolininkai pasirinko gynybinę taktiką ir ji pasiteisino. „Utenis” turėjo progų, kuriomis privalėjo pasinaudoti, tačiau pelnyti įvarčio taip ir nepavyko.
„Toks jau tas futbolas. Jeigu toliau dirbsime šia linkme, žaisime su tokiu užsivedimu ir ugnele, manau problemų nebus”, – įsitikinęs M. Čepas.
„Uteniui” šį sezoną liko dar ketverios rungtynės, o nuo pirmosios vietos komandą skiria 6 taškai.
„Kol yra nors mažiausia galimybė kovoti dėl pirmosios vietos – mes kabinsimės iš paskutiniųjų. Mūsų laukia kitos rungtynės, tad dabar nėra kada liūdėti, turime žiūrėti į priekį. Gyvenimas tuo nesibaigia. Liko keturios kovos. Stengsimės padaryti viską maksimaliai”, – rankų nenuleidžia „Utenio” strategas.
„Utenis” – „MRU” 0:0

„Utenos dienos” inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas