Pergalė – po kvapą gniaužiančio trilerio

Per rungtynes Kėdainiuose „Utenis” 3:1 įveikė „Nevėžį” ir išlygino rezultatą 82-ąją min., o dar du įvarčius įmušė per teisėjo pridėtą laiką.
Utenos „Utenis” svečiuose išplėšė dramatišką pergalę ir žengė dar vieną žingsnį Lietuvos futbolo federacijos I lygos garbės pakylos link.

Pirmieji įvartį įmušė šeimininkai. Jau 14-ąją minutę tai padarė Augustinas Montvydas. Išlyginti rezultatą „Uteniui” prireikė labai daug laiko – Danieliui Gunevičiui tai pavyko tik 82-ąją min.
91-ąją min. Egidijus Varnas persvėrė rezultatą „Utenio” naudai, o dar po minutės Povilas Lukšys pribaigė jau palūžusią varžovų komandą.
„Tai kainavo nervų…” – po mačo neslėpė „Utenio” vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas. Jam antrajame kėlinyje teko stiprinti puolimą gynybos sąskaitą.
„Teko keisti ir taktinę schemą. Žaidėme į rungtynių pabaigą 3-4-3 ir visą laiką spaudėme varžovus. Pasiteisino ir tai, ir keitimai. O futbolininkai – šaunuoliai, parodė charakterį”, – sakė Utenos klubo strategas.
Keleriose rungtynėse prieš šį susitikimą uteniškiams labiau sekdavosi pirmajame kėlinyje. Per jį pasiekę reikiamą rezultatą, „Utenio” vyrai dažnai šiek tiek atsipalaiduodavo.
Per šias rungtynes viskas buvo atvirkščiai. Nenusisekus pirmoje mačo pusėje komandai teko visus raumenis įtempti po pertraukos.
„Treneriui, aišku, norisi, kad komanda ir pirmą, ir antrą kėlinius žaistų vienodai ir stipriai, kad nebūtų bangavimo. Bet tai nėra svarbiausia. Dabar „Uteniui” svarbiausia – iškovoti taškai, o ne žaidimo kokybė”, – sakė M. Čepas.
Dabar „Utenis” yra surinkęs 58 taškus. Tiek pat turi Vilniaus MRU, trimis mažiau – Kauno „Stumbras”. Tačiau šie pagrindiniai „Utenio” varžovai yra sužaidę mažiau, nei uteniškiai rungtynių.
„Uteniui” šiemet liko sužaisti vieną mačą – čempionatą Utenos ekipa baigs lapkričio 2 d. rungtynės namuose su Vilniaus „Žalgiriečiu”.