Kvietimas – ir žaidėjams, ir treneriui

Į Lietuvos jaunimo rinktinę, kurios vienas trenerių yra Mindaugas Čepas, pakviesti „Utenio” futbolininkai Aurimas Tručinskas ir Mykolas Krasnovskis.
Utenos „Utenis” gavo raštą iš Lietuvos futbolo federacijos (LFF) , kuriame pranešama, kad klubo futbolininkai Mykolas Krasnovskis ir Aurimas Tručinskas bei treneris Mindaugas Čepas yra kviečiami į šalies jaunimo (U21) rinktinę, sausio 15-25 Rusijos Sankt Peterburge dalyvausiančią „Sandraugos taurės 2015″ turnyre.

„Visą sąrašą sudarau ne aš, o vyriausiasis treneris. Ir jeigu vyriausiasis treneris juos pakvietė, juolab iš pirmosios lygos, tai jie jam krito į akį, treneris jais pasitiki ir puikiai vertina jų darbą. Ne veltui jis lankydavosi pirmosios lygos rungtynėse”, – teigė U21 rinktinės stratego Armino Narbekovo asistentas M. Čepas.
Tiesa, kol kas A. Narbekovas „Utenio” futbolininkus kviečia ne į patį turnyrą, o į pasirengimo jam stovyklą.
„Tai, ar jie važiuos ar nevažiuos į „Sandraugos taurę”, priklauso nuo jų pačių, nuo to, kaip jie pasirodys treniruočių stovykloje, vyksiančioje nuo sekmadienio iki ketvirtadienio”, – aiškino M. Čepas.
Treniruočių stovyklos metu Lietuvos jaunimo rinktinė žais kontrolines rungtynes su „Trakų” klubo komanda. Galutinė ekipos, vyksiančios į Sankt Peterburgą, sudėtis paaiškės po šio mačo.

„Utenos dienos” inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas