„Juventus“ šokėjoms sezono pabaigtuvės – naujo pradžia

Birželio 15 dieną Utenos rajono savivaldybės administracijoje lankėsi Utenos vyrų krepšinio komandos „Juventus” šokėjos ir jų vadovė Liuda Gudaitienė.

Šokėjos ir vadovė susitiko su Utenos rajono savivaldybės meru Alvydu Katinu, mero patarėju Henriku Zabiela, Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėju Romualdu Kraulišu. Į susitikimą atskubėjo ir „Juventus” klubo prezidentas Žydrūnas Urbonas bei direktorius Eimantas Skersis.
Susitikimo metu „Juventus” šokėjoms ir Liudai Gudaitienei meras Alvydas Katinas įteikė padėkas ir atminimo dovanas, bei padėkojo už „Juventus” komandos palaikymą pergalėms įkvepiančiais šokiais, eleganciją, žavią choreografiją, o šokėjų vadovei Liudai Gudaitienei – už nuoširdų darbą, energiją, atiduotą ugdant „Juventus” šokėjas, meilės šokiui puoselėjimą tarp jaunimo ir Utenos vardo garsinimą šalyje bei pasaulyje.
Neseniai „Juventus” šokėjos grįžo iš tarptautinio jaunimo festivalio, kuris vyko Jūrmaloje (Latvija). Savo amžiaus grupėje jos iškovojo antrąją vietą. Liuda Gudaitienė, pasakojusi apie sėkmingą pasirodymą Jūrmaloje, sakė, kad tokios sėkmės visai nesitikėjo. „Festivalyje dalyvavo tikrai stiprios šokėjų grupės iš įvairių šalių, bet mes labai norėjome laimėti ir mums pasisekė. Pirmosios vietos nugalėtojai parodė daugiau akrobatinių numerių, gal tai ir nulėmė vertinimą”, – pasakojo vadovė. Pasak Liudos Gudaitienės, šiemet surengtame LKL šokėjų konkurse užimta penkta vieta taip pat yra puikus „Juventus” šokėjų darbo įvertinimas.
Šiais metais šokėjos atsisveikina net su penkiomis narėmis. Visos jos – abiturientės ir kelia sparnus skrydžiui į gyvenimą. Ir į susitikimą atvyko ne visos, nes kitos kaip tik tądien laikė istorijos egzaminą. Liuda Gudaitienė juokavo, kad šokėjas būtina nukreipti mokytis į Utenos kolegiją. Tada nebeteks tverti graudžių išsiskyrimo momentų.

Utenos r. savivaldybės administracijos inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas