„Juventus“ šį sezoną antrą kartą įveikė „Neptūną“

Pirmadienį, balandžio 20 d., labai svarbią pergalę kovoje dėl ketvirtosios vietos Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliariajame sezone iškovojo Utenos „Juventus” klubas, savo aikštelėje 77:71 (16:23, 23:17, 22:15, 16:16) įveikęs Klaipėdos „Neptūno” ekipą.

Susitikimą penkiais taškais be atsako pradėjo klaipėdiečiai, tačiau uteniškiai nepasimetė ir, sužaidus pustrečios minutės, atstatė pusiausvyrą – 5:5. Likus žaisti tris minutes svečiai spurtavo 10:0 ir nutolo – 18:9. Ketvirtį komandos baigė rezultatu – 16:23.
Antrą kėlinį ir vėl geriau pradėjo uostamiesčio komanda (28:16), tačiau penkis taškus taškus iš eilės surinko puikiai žaidžiantis Rashaunas Broadusas, dvitaškį pridėjo centras Vaidas Čepukaitis ir uteniškiai vėl priartėjo – 23:28. Paskutines sekundes kiek geriau sužaidė svečiai, todėl įpusėjus mačui komandas skyrė vos taškas – 40:39.
Pačioje trečiojo kėlinio pradžioje centras Egidijus Dimša po labai ilgos pertraukos sugrąžino pranašumą uteniškiams (41:40), o po V. Čepukaičio baudų metimų skirtumas pasiekė trijų taškų ribą – 51:48. Likus žaisti pustrečios minutės svečių žaidėjas Justas Sinica buvo nubaustas nesportine bei technine pražangomis, o tuo pasinaudoję bei tiksliai baudų metimus realizavę aikštės šeimininkai dar labiau nutolo – 59:53. Per likusį laiką situacija aikštelėje jau nepakito ir prieš lemiamą ketvirtį uteniškiai toliau turėjo šešių taškų atotrūkį – 61:55.
Ketvirtasis kėlinys tapo E. Dimšos individualiu šou. Sezoną „Neptūno” komandoje pradėjęs (vėliau persikėlė į „Juventus” klubą) aukštaūgis smeigė du tritaškius iš eilės ir „Juventus” persvara įpusėjus kėliniui tapo dviženklė – 69:59. Negana to, po R. Broaduso šešių taškų iš eilės aikštės šeimininkai dar labiau nutolo – 75:62. Kėlinio pabaigoje Klaipėdos komanda kiek sumažino deficitą, tačiau „Juventus” nesunkiai išlaikė persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 77:71.
Nugalėtojams 18 taškų surinko Rashaunas Broadusas, 12 – Nikita Barinovas, po 10 – Edgaras Stanionis ir Egidijus Dimša, 7 – Arvydas Šikšnius, 6 – Vaidas Čepukaitis, 5 – Simas Buterlevičius, po 4 – Ovidijus Varanauskas ir Saulius Kulvietis, 1 – Valdas Dabkus.
Svečių gretose pasižymėjo Simas Galdikas (16 taškų) bei Donatas Zavackas (15 taškų).