„Juventus” sekmadienį nugalėjo Panevėžio ekipą

Po šv. Kalėdų, gruodžio 28-osios vakarą, dar vieną įtikinamą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybėse iškovojo ketvirtąją vietą turnyro lentelėje užimantis Utenos „Juventus” klubas, kuris savo aikštelėje 78:61 (21:18, 25:8, 13:15, 19:20) įveikė kol kas devintoje vietoje žengiančią Panevėžio „Lietkabelio” komandą.

Kova užvirė nuo pat pirmo kėlinio pradžios, o prasidėjus paskutinei ketvirčio minutei komandas teskyrė tik taškas (19:18), tačiau Darius Pakamanis kėlinį užbaigė tritaškiu ir „Juventus” atotrūkis padidėjo iki trijų taškų – 21:18. Jau pasibaigus susitikimui „Juventus” vyriausias strategas Dainius Adomaitis tvirtino, jog svarbiausia Panevėžio „Lietkabelio” komandą stabdyti gera gynyba – tai uteniškiams pavyko, nes jau antrajame kėlinyje uteniškių gynyba visiškai sustabdė „Lietkabelio” atakas. Panevėžiečiai per septynias minutes pelnė vos du taškus, o aikštės šeimininkų persvara jau tapo solidi – 35:20. Netrukus septynis taškus iš eilės pelnė Arvydas Šikšnius ir D. Adomaičio auklėtinių pranašumas pasiekė triuškinančią dvidešimties taškų ribą – 44:24. Per likusį laiką situacija aikštelėje nepakito ir įpusėjus mačui aikštės šeimininkai buvo priekyje – 46:26.
Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. „Juventus” ir toliau tolo nuo varžovų, kol skirtumas pasiekė 26 taškų ribą – 56:30. Priešpaskutinis ketvirtis baigėsi rezultatu – 59:41.
Ketvirtasis kėlinys šiose rungtynėse jau tebuvo formalumas. D. Adomaitis leido rungtyniauti visiems savo auklėtiniams, bet skirtumas ir toliau išliko triuškinantis. Po Nikitos Baranovo trijų taškų iš eilės komandas vėl skyrė dvidešimt taškų (67:47), o rungtynes „Juventus” laimėjo rezultatu 78:61.
„Juventus” komandai po 15 taškų surinko Nikita Barinovas ir Arvydas Šikšnius, 10 įmetė legionierius Rashaunas Broadusas, po 8 – Vaidas Čepukaitis ir Simas Buterlevičius, 6 – Edgaras Stanionis, 5 – Darius Pakamanis, po 4 – Valdas Dabkus ir Saulius Kulvietis, 3 – Lee Humphrey.
Svečių gretose pasižymėjo Evaldas Žabas (18 taškų), Jurica Žuža (12 taškų) bei Ivanas Nelyubovas (10 taškų).
Kitos rungtynės jau rytoj, gruodžio 30 dieną, 18 val. 15 min., kur „Juventus” namuose susitinka su buvusiu turnyrinės lentelės kaimynu Klaipėdos „Neptūnu”.