„Juventus“ pratęsė pergalių seriją

Utenos „Juventus“ ir Alytaus „Sintek-Dzūkijos“ susitikimas prasidėjo legendinio krepšininko ir sporto ikonos Kobe Bryanto pagerbimu. Taip pat prieš šį susitikimą su jubiliejumi buvo pasveikintas Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, kuriam Utenos klubo vadovai įteikė marškinėlius su užrašu „60“.

Uteniškiai nuo pradžių pirmavę visas rungtynes kontroliavo žaidimą ir merui įteikė dar vieną dovaną – laimėjo susitikimą 84:71 (23:11, 18:19, 20:15, 23:26).

Po pirmųjų dešimties minučių „Juventus” klubo stratego Žydrūno Urbono auklėtiniai, susikrovę dviženklį pranašumą (23:11), antrajame rungtynių ketvirtyje išlaikė gerą tempą ir laimėjo 11 taškų skirtumu (41:30). Po ilgosios pertraukos uteniškiai pademonstravo solidesnę gynybą bei pasiekė didžiausią turėtą pranašumą. Prieš lemiamą rungtynių ketvirtį ekipas skyrė 16 taškų (61:45). Ketvirtajame kėlinyje Utenos krepšininkai nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir iškovojo 13-ąją pergalę „Betsafe-LKL” čempionate (84:71).
Šiuo metu „Juventus” čempionate užima aukštą ketvirtąją vietą, lenkia Klaipėdos „Neptūną”. Vasario 8-ą Ž. Urbono auklėtiniai žais Klaipėdoje.
„Juventus” lyderiu šį kartą tapo komandos centras Norbergas Giga – 17 taškų, 16 įmetė legionierius Bryantas Crawfordas, tiek pat pataikė Vytautas Šulskis, 9 – Žygimantas Skučas.

Laikraščio „Utenos diena” inf., Vytauto Ridiko nuotr.