„Juventus“ nepaliko vilčių Panevėžio klubui

Lapkričio 8 dieną penktąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino” LKL) pirmenybėse iškovojo ketvirtąją poziciją užimantis Utenos „Juventus” klubas, kuris savo aikštelėje 80:63 (14:15, 24:19, 25:11, 17:18) nepaliko vilčių Panevėžio „Lietkabelio” krepšininkams.

Uteniškiai šiame mače vertėsi ne tik be Sauliaus Kulviečio ir Edgaro Stanionio, bet ir be čiurnos traumą trečiadienį patyrusio Armino Urbučio bei komandą palikusio Pauliaus Petrilevičiaus.

Kiek sėkmingiau rungtynes pradėję uteniškiai po Edgaro Želionio dvitaškio sužaidus tris minutes nutolo (6:2), tačiau Valdo Vasyliaus ir Brandono Woodo tikslios atakos iniciavo svečių spurtą 9:0, po kurio „Lietkabelis” išsiveržė į priekį – 11:6. Martynas Linevičius ir Egidijus Dimša atgaivino uteniškių puolimą (10:11), bet per likusį laiką Gintaro Kadžiulio komanda išsaugojo minimalią persvarą – 15:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo Spencerio Butterfieldo tritaškiu (17:15), o po Chavaughno Lewiso dėjimo skirtumas pasiekė penkių taškų ribą – 21:16. Nors likus žaisti keturias minutes „Lietkabelis” vėl išsiveržė į priekį (26:25), ketvirtį žymiai sėkmingiau baigė E. Dimšos vedini aikštės šeimininkai, kurie įpusėjus kėliniui buvo priekyje – 38:34.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo dar vienu S. Butterfieldo tritaškiu (41:34), o po Rolando Alijevo dviejų taškų su pražanga Antano Sireikos auklėtinių pranašumas pirmą kartą tapo dviženklis – 46:36. Sužaidus keturias minutes M. Linkevičius tolimu metimu dar labiau padidino uteniškių persvarą (49:36), o po S. Butterfieldo baudų metimų paskutinėmis kėlinio sekundėmis skirtumas šoktelėjo iki aštuoniolikos taškų – 63:45.

Aikštės gynyba lemiamą kėlinį pradėję svečiai kiek sumažino atsilikimą (49:63), tačiau du tolimus metimus iš eilės pataikė S. Butterfieldas, dvitaškį pridėjo R. Alijevas ir įpusėjus kėliniui skirtumas vėl sugrįžo prie aštuoniolikos taškų ribos – 71:53. Per likusį laiką situacija aikštelėje jau nepakito ir „Juventus” iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 80:63.

Nugalėtojams 24 taškus pelnė Egidijus Dimša, 14 – Spenceris Butterfieldas, 13 – Martynas Linkevičius, po 11 – Edgaras Želionis ir Rolandas Alijevas, 5 – Chavaughnas Lewisas, 2 – Raimundas Danys. Aidas Viskontas taškų nepelnė, tačiau astliko 5 rezultatyvius perdavimus.